Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

FStream


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#51 Padington2

Padington2
  • 14 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 16:13

Jak zapisać stacje

Właśnie, mam dwa pytanka:

1) Mam trochę stacji w Favorites/Preset, kiedy dodaję nowe stacje to lądują one w Favorites ale nie potrafię ich wrzucić do Preset, przez co wszystkie dodane stacje lądują mi na pierwszej stronie. Czy ktoś wie jak wrzucać stacje do Preset? Może można tam stworzyć własny katalog? Wtedy miałbym schowane wszystkie dodane moje stacje, a na pierwszej stronie tylko te najczęściej używane.

2) Czy można dodawać własne stacje w iTunes i czy można to jakoś synchronizować z FStream?



Pytanie: jak te stacje zapisać? Po zamknięciu FStream-a stacje nie są zapisywane. Może ktoś zareaguje na to pytanie oraz na cytowane.:(

#52 TiCus

TiCus
  • 143 postów
  • SkądUK

Napisano 22 lutego 2009 - 12:23

Zastanawiam sie dlaczego mam problem z FStream. Wszedlem do "More" i w "Connection" wlaczylem Cellular network {On}. Bedac w domu i kozystajac z Wi-Fi aplikacja blyskawicznie bufforuje dane dla stacji radiowej, ale jezeli wylacze Wi-Fi i kozystam z 3G lub EDGE (zasieg na max) to tylko pisze "Connecting" i po kilkunastu lub kilkudziesieciu sekundach pojawia sie "Disconected". Moze jest cos o czym zapomnialem? Prosze o jakies porady jezeli ktokolwiek zetknal sie z podobnym problemem. Dodam na koniec ze mieszkam w UK i nie mam problemow z sygnalem.


Zainstalowalem alikacje jeszcze raz z iT. Wylaczylem sobie Wi-Fi poprzez SB i odpalilem aplikacje Fstream. Po wlaczeniu "Cellular Network" stacja radiowa "Radio Classique", ktora jest dodana w standardzie w aplikacji odpala sie bez najmniejszego problemu. Dodany przezemnie RMF FM wogole sie nie chce odpalic - no chyba, ze wlacze Wi-Fi wtedy gra bez problemu. Tak wiec strasznie nurtuje mnie pytanie dlaczego tak sie dzieje? Czy jest to wina adresu jaki wpisalem dla RMF http://213.251.140.62:8006/ Czy ktos mial podobny problem?

#53 MarioFC

MarioFC
  • 252 postów

Napisano 22 lutego 2009 - 15:15

Proste pytanie - jak z klawiatury iPhona wprowadzić... spację?!
Chcę słuchać TokFM

DeliCast - telewizja i radio fm/Tok_FM

a w adresie mam spację i nie wiem jak ją wprowadzić?

#54 LozaSzydercow

LozaSzydercow
  • 7 postów
  • Skądkrk chicago

Napisano 24 lutego 2009 - 05:51

Mario do sluchania tokFM :
[url]http://poznan5-3.radio.pionier.net.pl:8000/radiotok.ogg[/url]
i nic wiecej

---- Dodano 24-02-2009 o godzinie 05:56 ----

Pytanie: jak te stacje zapisać? Po zamknięciu FStream-a stacje nie są zapisywane. Może ktoś zareaguje na to pytanie oraz na cytowane.:(



Favorites
edit
Add new webradio
wpisz Url
kliknij save
kliknij done
kliknij play
wybierz stacje
sluchaj
:idea:

#55 Padington2

Padington2
  • 14 postów

Napisano 24 lutego 2009 - 14:58

Mario do sluchania tokFM :
[url]http://poznan5-3.radio.pionier.net.pl:8000/radiotok.ogg[/url]
i nic wiecej

---- Dodano 24-02-2009 o godzinie 05:56 ----



Favorites
edit
Add new webradio
wpisz Url
kliknij save
kliknij done
kliknij play
wybierz stacje
sluchaj
:idea:



Wyjdź z aplikacji i jeszcze raz wejdź (ale nie w tle) i wtedy sprawdź czy zapisana stacja nadal jest...:lol:

#56 gregfon

gregfon
  • 7 postów

Napisano 06 marca 2009 - 14:15

już wiem

#57 naturalbeat

naturalbeat
  • 116 postów

Napisano 02 kwietnia 2009 - 08:27

Proste pytanie - jak z klawiatury iPhona wprowadzić... spację?!
Chcę słuchać TokFM

DeliCast - telewizja i radio fm/Tok_FM

a w adresie mam spację i nie wiem jak ją wprowadzić?


spacja w adresie to chyba jakas nowosc ???

#58 bluedrag

bluedrag
  • 19 postów
  • SkądManchester

Napisano 24 kwietnia 2009 - 23:17

Zainstalowalem alikacje jeszcze raz z iT. Wylaczylem sobie Wi-Fi poprzez SB i odpalilem aplikacje Fstream. Po wlaczeniu "Cellular Network" stacja radiowa "Radio Classique", ktora jest dodana w standardzie w aplikacji odpala sie bez najmniejszego problemu. Dodany przezemnie RMF FM wogole sie nie chce odpalic - no chyba, ze wlacze Wi-Fi wtedy gra bez problemu. Tak wiec strasznie nurtuje mnie pytanie dlaczego tak sie dzieje? Czy jest to wina adresu jaki wpisalem dla RMF http://213.251.140.62:8006/ Czy ktos mial podobny problem?



Dokładnie mam ten sam problem. Cudowałem juz na wszytskie strony i kicha.:(

#59 ghty

ghty
  • 136 postów
  • SkądBournemouth

Napisano 25 kwietnia 2009 - 12:23

TiCus: ja też mam ten sam problem (mieszkam w UK) do teraz jedynymi stacjami które udało mi się uruchomić po 3G była stacja classic (wstandardzie po instalacji programu) oraz Program Pierwszy i Trzeci polskiego radia. Przeszukałem inne stacje ale nic działającego nie znalazłem, a szkoda :) bo fajnie by było posłuchać polskich stacji podczas jazdy autem ;) Jak tylko czegoś się więcej dowiem to dam znać.

#60 TiCus

TiCus
  • 143 postów
  • SkądUK

Napisano 25 kwietnia 2009 - 13:02

Myslalem, ze temat juz umarl smiercia naturalna i ze z problemem, ktory nadal mnie meczy nikt sie nie spotkal. Mam nadzieje, ze problem ten zostanie rozwiazany przez programistow fstream, albo ktos z userow znajdzie jakies lekarstwo. Pozdrawiam

#61 bluedrag

bluedrag
  • 19 postów
  • SkądManchester

Napisano 25 kwietnia 2009 - 15:46

Zastanawiam się czy to nie jest problem spowodowany tym, że mieszkamy w UK.Może tutaj jakaś kicha, albo operatorzy poblokowali porty jakieś, nie mam pojęcia. Próbuje dalej, jak cos to dam znać.

#62 TiCus

TiCus
  • 143 postów
  • SkądUK

Napisano 26 kwietnia 2009 - 17:28

Mam nadzieje, ze ktos wpadnie na jakies rozwiazanie. Milo bylo by posluchac sobie polskiej stacji nie tylko przez Wi-Fi.

#63 bluedrag

bluedrag
  • 19 postów
  • SkądManchester

Napisano 26 kwietnia 2009 - 23:49

U mnia zadziałała POLSKA STACJA pod adresem hxxp://91.121.122.181:80 Wydaje mi się że działa dla tego, że port 80 jest domyślnie otwarty na wszystkich routerach.

#64 TTymek

TTymek
  • 556 postów
  • SkądWrocław/Kępno

Napisano 27 kwietnia 2009 - 00:52

jeeest! w końcu sobie Radia Maryja posłucham :)

#65 bluedrag

bluedrag
  • 19 postów
  • SkądManchester

Napisano 27 kwietnia 2009 - 02:16

wow Rdio Maryja to jest to :)

#66 tomtom80

tomtom80
  • 22 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 27 kwietnia 2009 - 12:25

Po długich poszukiwaniach w końcu udało mi się znaleźć działający link do radia TOK fm :

Radio TOK FM

Źródło : LISTA POLSKICH RADIOSTACJI :

Radio: Najcz��ciej lansowane - muzyka MP3 do pobrania, teledyski, video, podcasty, radio - MegaTotal.pl

WYBIERZ SWOJĄ RADIOSTACJĘ, PO KLIKNIĘCIU play OTWORZY SIĘ STRONA BUFOROWANIA, NA KTÓREJ z prawej strony WIDNIEJE: źródło CZYLI ADRES NASZEJ STACJI, KTÓRY WPISUJEMY DO NASZEGO fstreamu.
W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH poniżej PODANE SĄ : inne źródła tej stacji.


ENJOY.

#67 TiCus

TiCus
  • 143 postów
  • SkądUK

Napisano 27 kwietnia 2009 - 18:17

U mnia zadziałała POLSKA STACJA pod adresem hxxp://91.121.122.181:80
Wydaje mi się że działa dla tego, że port 80 jest domyślnie otwarty na wszystkich routerach.


Ano :) u mnie tez dziala po 3G wiec prawdopodobnie to bedzie przyczyna nie dzialania wielu stacji. Teraz czas poszukiwan dla mieszkajacych w UK jakichs innych adresow, dzieki ktorym bedziemy w stanie posluchac RMF, Radio ZET lub innych dobrych stacji. Jezeli ktos dogrzebie sie do takowych adresow to bardzo prosze o pisanie w temacie lub podzielenie sie tymi adresami poprzez PM.

#68 ptrq

ptrq
  • 812 postów
  • SkądOpole

Napisano 28 kwietnia 2009 - 18:47

mms://195.94.205.211/rm : )

#69 mazby

mazby
  • 12 postów

Napisano 12 maja 2009 - 15:09

Witam, biegam po całym forum i nie mogę znależć : Jak zainstalować FStream w IPhonie niezarejestrowanym (w Itunes) Czy jest taka możliwość? Jesli tak to prosze o link lub procedure jak to ściągnac i zainstalować. da się przez Cydia czy Instaler?

#70 TTymek

TTymek
  • 556 postów
  • SkądWrocław/Kępno

Napisano 12 maja 2009 - 17:13

szukaj ;) podpowiedz z mojej strony to to ze nie ma mozliwosci sciagniecia bez konta na itunes

#71 piotrmi

piotrmi
  • 227 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 16:28

witam, do szczescia potrzebny mi jest dzialajacy link do eski rock i antyradia czy ktos moze ma taki

#72 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 27 czerwca 2009 - 17:49

http://szczecin.radi...pl/eskarock.ogg
http://antyradio.int.pl/antyradio.m3u

#73 Adams

Adams
  • 488 postów

Napisano 10 lipca 2009 - 12:26

Czemu po wpisaniu do Fstream kilku stacji nie dziala zadna. Nie laczy sie, mam buffering i nagle koniec, disconnected i finisz. Mam ustawione zeby dzialalo na 3g i ta stacja demo hula jak dzika a inne nie. Czy trzeba jeszcze cos ustawiac extra?

#74 Padington2

Padington2
  • 14 postów

Napisano 10 lipca 2009 - 21:56

Czemu po wpisaniu do Fstream kilku stacji nie dziala zadna. Nie laczy sie, mam buffering i nagle koniec, disconnected i finisz. Mam ustawione zeby dzialalo na 3g i ta stacja demo hula jak dzika a inne nie. Czy trzeba jeszcze cos ustawiac extra?


Odpowiedź masz w poście 55 :lol:

#75 francisco

francisco
  • 175 postów
  • SkądWarszawa / Wrocław

Napisano 11 lipca 2009 - 00:12

Hej, posiadam aplikację Wunder Radio na Iphone (działa ekstra i to po EDGE!) i pytanie mam takie ile mniej więcej kosztuje słuchanie takiego radia po EDGE? Mam plusa. Chodzi o to, ile mniej więcej mega to ciągnie na godzinę słuchania? Przy maksymalnej jakości (128) i minimalnej (32). Dzięki za odpowiedź




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych