Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przywracanie fabrycznych ustawien w iPod shuffle - błąd


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 AmeriCano

AmeriCano
  • 126 postów

Napisano 26 września 2008 - 20:10

Problem mój zaczął się gdy podłączyłem iPoda do innego kompa, żeby naładować baterię. Gdzieś po pół godzinie ładowania postanowiłem ściągnąć iTunes. Po zainstalowaniu program oznajmił, że iPod jest zsynchronizowany z innym komputerem i musi wymazać wszystkie pliki i zsynchronizować się. Operacja zakończyła się sukcesem, lecz gdy próbowałem nagrać mp3 to pisało, że dysk nie może zostać wykryty czy coś takiego. Na pewno jakiś problem z dyskiem :/ Postanowiłem przywrócić ustawienia fabryczne no i... Teraz od ponad godziny mam ładujący się pasek ''Odtwarzam iPod"... Ile to czasu trwa? Bo nie wiem co mam zrobić. Odłączyć? Wtedy chyba się zepsuje, znaczy soft się rozwali :/ Proszę o szybką odp. //EDIT: Cholera z roztargnienia nie w tym temacie to napisałem :/ Proszę o przeniesienie.

#2 SebaSonido

SebaSonido
  • 623 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 27 września 2008 - 12:15

Też miałem ten problem, a komunikat z dyskiem brzmi dokładnie: nie można odnaleźc wymaganego dysku. Więc nic na iPoda nie skopiujesz. Odtwarzanie u mnie też zamuliło i jedyny sposób by nie uszkodzic szufli to alt,ctrl,del, zamykasz iTunes i odłączasz iPod'a.

Tu mój temat z podobnym problemem: http://www.myapple.p...ego-dyskui.html

Ja swojego odesłałem do serwisu, bo działo się tak po pierwzym podłączeniu.

Spróbuj wyzerowa ipoda poprzez Reset Utility, może akurat pomoże.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych