Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Instapaper - aplikacja do czytania stron trybie offline


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 lpociask

lpociask
  • 118 postów
  • Skądwawa

Napisano 23 września 2008 - 07:20

[NEWSINDEXHUGE]http://img293.imageshack.us/img293/9008/mid1il6.jpg[/NEWSINDEXHUGE]
[NEWSINDEXSMALL]http://img170.imageshack.us/img170/8473/small2eq3.jpg[/NEWSINDEXSMALL]
[NEWSHUGE]http://img170.imageshack.us/img170/1042/big3ew6.jpg[/NEWSHUGE]

Dołączona grafika


Instapaper to aplikacja która pozwala na zapisanie 10 stron www i odczytu ich w trybie offline na waszym iPhone. I to właściwie tyle co potrafi Instapaper - jeśli jednak masz problem z dostępem do sieci to na pewno ta aplikacja ci pomoże w czytaniu ciekawych treści z waszych ulubionych stron www.

Aplikacja jest darmowa i dostępna w App Store pod tym linkiem:

Instapaper Free [iTunes App Store]

źródło: Lifehacker.com



#2 Mixersky

Mixersky
  • 424 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 września 2008 - 13:44

Bomba mozna czytac myapple.pl bez neta* z małym opuźnieniem ale zawsze ;p

#3 Aqua

Aqua
  • 170 postów
  • SkądGdynia moje miasto

Napisano 23 września 2008 - 17:37

Eee fajny news ... Man tą aplikacje od 27 sierpnia ...

#4 nikt_inny

nikt_inny
  • 136 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2008 - 08:56

po co taki program? skoro można sobie zrobić screen shot z ekranu przyciskając na chwilę dwa guziki? i można tak zapisać nieograniczoną liczbę stron a nie tylko 10

#5 przemekk-dc17a279da

przemekk-dc17a279da
  • 43 postów

Napisano 25 września 2008 - 18:46

Nie wiem skąd się wzięła ta liczba 10 stron. Ja miałem znacznie więcej. Screenshot zapisze tylko ten fragment, który widzisz, a Instapaper zapisuje całą stronę i robi z niej wersję tekstową - bez grafiki. Zaletą aplikacji jest to, że bardzo dobrze czyta się tekst (przynajmniej mnie). Ja osobiście używam tego w tandemie z kompem. W przeglądarce za pomocą bookmarkletu odkładam sobie strony do przeczytania na później - potem na iPhonie robię updejt i mogę sobie czytać gdzie chcę ;)

#6 konrad white

konrad white
  • 224 postów

Napisano 06 lutego 2009 - 19:56

Używam instapaper, ale jest problem kiedy zapisuje stronę z pewnego forum. W trybie offline jest zapisana w formie ukrytych odpowiedzi, więc mogę odczytać jeden post, odpowiedzi już niestety nie. Nie wiem jak można to zmienić? Kiedy zapisuje stronę forum jestem wtedy zalogowany a wszystkie posty są wyświetlone prawidłowo. z góry dzięki za pomoc. Zaznaczam, że posiadam wersje darmową, być może w wersji płatnej, czyli pro, nie byłoby takiego problemu? Jeśli ktoś posiada pro niech napisze.

#7 Aliens1

Aliens1
  • 136 postów

Napisano 25 lutego 2009 - 17:56

wersja pro ma nieograniczoną możliwość zapisywania stron i można je zapisać w wersji graficznej kazda strone czyli kazdy styl css i zdjecia i inne dodatki są widoczne w zapisanej stronie

#8 konrad white

konrad white
  • 224 postów

Napisano 06 marca 2011 - 12:05

Mam internet przez sieć komórkową, Safari działa, ale jak chce zaktualizować artykuły na instapapre, wyskakuje 'no internet connection'. Nic w ostatnim czasie w iphone nie grzebałem, Mam wersje Pro.

#9 konrad white

konrad white
  • 224 postów

Napisano 06 marca 2011 - 18:13

Wersja Instapaper free pobiera artykuły bez problemu, Pro nie widzi połączenia z internetem. Nic ostatnio nie modyfikowałem. Jak usunąć ten problem?

#10 konrad white

konrad white
  • 224 postów

Napisano 11 marca 2011 - 21:40

Nikt tu nie pomaga?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych