Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0 3G] Kilka problemów laika...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 TAQus

TAQus
  • 3 postów
  • Skądsto(L)ica

Napisano 22 września 2008 - 20:22

Witam... Od razu mowie ze pierw przeczytalem pare tematów, np ten jakie sa zasady zamieszania postów i i dopiero piszę... Iphone`a mam od 3-4 dni no i do tego czasu mialem tylko stycznosc z Nokiami... mam takie kilka pytań: 1. Jak wgrać muzykę tak aby można bylo jej uzyc jako dzwonka? 2. Jak ustawic internet w Erze? Bo wyskakuje mi za kazdym razem ze nie znajduje serwera... co i gdzie trzeba zmienic? Na początek to... jak mi sie przypomni wiecej to napisze :) Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi.

#2 mc7

mc7
  • 60 postów
  • SkądŁódź

Napisano 22 września 2008 - 20:35

Wszystko juz bylo poruszane poszukaj na forum

#3 Abaddon

Abaddon
  • 170 postów

Napisano 22 września 2008 - 21:00

wejdz do itunes wybierz piosenke którą chcesz jako dzwonek i naciśnij na nią prawym przyciskiem myszy i wybierz coś ala utwórz wersję do AAC, potem zmień przez F2 rozszerzenie pliku na m4u i dodaj plik do itunes teraz możesz korzystać z niego jako z dzwonka. Co do internetu w erze: http://www.myapple.p...operatorow.html

@mc7
trochę więcej wyrozumiałości.

#4 maksym92

maksym92
  • 21 postów

Napisano 22 września 2008 - 21:05

to ja sie podczepie ;) Nie moge znalezc installera. Gdzie on jest?

#5 Abaddon

Abaddon
  • 170 postów

Napisano 22 września 2008 - 21:08

installer i cydia pojawiają się po zrobieniu Jailbreaka. Opis jak zrobić i co daje jailbreak znajdziecie w FAQ.

#6 TAQus

TAQus
  • 3 postów
  • Skądsto(L)ica

Napisano 22 września 2008 - 21:55

Ustawiamy w Settings->General->Networks->EDGE. tylko że... jak wejde w ustawnienia, ogólne, siec u mnie nie ma EDGE :roll:

#7 CyanApple

CyanApple
  • 54 postów

Napisano 22 września 2008 - 21:58

A ja mam taki problem, zastanawiam się nad kupieniem iphona, bawiłem się 2ma egzemplarzami i próbowałem sobie pisać smsa, jednak trzymając go standardowo klawiatura jest dla mnie za mała do pisania kciukiem, a jak go obracałem na poziomo, to wtedy nie zawsze obracał się obraz w nim, czy to wina tego, że salonowy i dużo ludzi się nim bawi, czy wszystkie tak mają? Tak samo było ze stronami internetowymi nie zawsze się obracała ;/

#8 maksym92

maksym92
  • 21 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:30

obraz SMS sie nie obraca (wlasnie sprawdzilem) a szkoda... :? ja mam bardzo chude palce a i tak mi sie zdarza nie trafiac...

#9 TAQus

TAQus
  • 3 postów
  • Skądsto(L)ica

Napisano 22 września 2008 - 23:03

wejdz do itunes wybierz piosenke którą chcesz jako dzwonek i naciśnij na nią prawym przyciskiem myszy i wybierz coś ala utwórz wersję do AAC, potem zmień przez F2 rozszerzenie pliku na m4u i dodaj plik do itunes teraz możesz korzystać z niego jako z dzwonka. Co do internetu w erze: [url]http://www.myapple.pl/iphone-tutoriale/61842-konfiguracja-iphone-dla-polskich-operatorow.html[/url]

@mc7
trochę więcej wyrozumiałości.


zrobilem jak pisales z tym dzwonkiem a i tak nie moge go użyc...

#10 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 22 września 2008 - 23:49

Po pierwsze rozszerzenie dzwonka to m4r, po drugie dzwonek nie może być dłuższy niż 40 sekund.Trzeba zaznaczyć tylko fragment utworu.A najlepiej ze strony Audiko ściągnąć gotowe dzwonki dla iphona pamiętając o 40 sekundach.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych