Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wyłączenie automatycznej archiwizacji - iTunes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 22 września 2008 - 19:41

Witam

nie wiem czy ktoś nie podawał rozwiązania tego problemu. Forum przeglądam raczej na bieżąco i kojarze rozwiązanie w postaci linii komend (które u mnie akurat nie działało). Jakiś czas temu przeglądając sieć natknałem się na ciekawy programik służący do wyłączenia automatycznej archiwizacji. Mam wersje 7.7 itunes i program ten zainstalowałem z tydzień temu. Od tamtego czasu żadnej archiwizacji nie miałem choć kto wie, może sie jeszcze pojawi ale wtedy na pewno napiszę ;) Jesli ktoś chciałby ten program to poniżej zamieszczam link.

http://www.widzew.ne...acja switch.exe

Pozdrawiam

#2 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 września 2008 - 19:47

Ale... iTunes 8 ogranicza czas Archiwizacji do ok. 30 sekund, a przy oprogramowaniu 2.1 do kilkunastu sekund. Po co więc wyłączać ową Archiwizację? Nie lepiej zrobić aktualizację iTunes? ;)

#3 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 22 września 2008 - 19:58

Na pewno masz racje ale ja jakoś mam opory jesli chodzi o aktualizowanie iTunes. To co mam mi działa i żadnych nowych funkcji nie potrzebuję :) Temat ten założyłem bo może jest jeszcze conajmniej kilku userów, którzy mają podobne odczucia do moich więc im ten programik może się przyda :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych