Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Alarm Clock 2 - freeware


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 uran

uran
  • 52 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 lipca 2006 - 18:03

Alarm Clock czyli budzik

http://www.robbiehan...lock/index.html

Lokalizacja: Wojciech Urantówka

#2 Leander

Leander
  • 205 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2006 - 23:56

przepraszam, ale jak tutaj zmienic wersje jezykowa? Pytam sie w zasadze glownie z czystej ciekawosci, bo angielska mi nie przeszkadza, ale za cholere nie moglem dojsc jak to zrobic ^^" Nigdzie zadnej opcji dotyczacej wyboru jezyka nie znalazlem =/ Oświecilby mnie ktos? [borysatgmaildotcom] PS: jak juz mnie ktos oswieci to prosze o skasowanie postow, i przepraszam za balagan ^^

#3 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 15 września 2006 - 16:33

A nie przez 'Get info' jak w Camino?

#4 Leander

Leander
  • 205 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 września 2006 - 00:24

Rzeczywiscie ^^'' Na swoją obronę mam tylko to ze Camino to dla mnie glownie taka planeta w SW, a przegladarki takiej to ja na oczy nie widzialem ^^" Dziekuje i posty do skasowania

#5 woocash

woocash
  • 1 624 postów

Napisano 12 marca 2007 - 01:41

Odświeżam starocia bo mam z tą aplikacją mały problem - dotyczy on nie tyle programu co systemu. Otóż na kocie mam oczywiście założone hasło i jest o ono wymagane przy budzeniu komputera albo wyłączaniu wygaszacza.
I teraz tak: Maczek sobie śpi, alarm go budzi, zaczyna grac muza (na ekranie pokazuje sie monit o podanie hasla w tym czasie). niestety jesli nie podam hasla, to pookolo 20 sek. maczek znowu idzie spać...

Ten sam problem miał ktoś tutaj (http://forums.macosx...ead.php?t=56428) ale nikt mu/jej nie pomógł. Może Wy macie jakieś rozwiązanie? I prosze nie piszcie, że mogę zrezygnować z hasła :-)

#6 Leander

Leander
  • 205 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 kwietnia 2007 - 23:54

Mam to samo, i mnie to cholernie wkurza :] PS: Ty to ten sam "woocash" co z warrior'a? Jaki ten świat mały ^^

#7 woocash

woocash
  • 1 624 postów

Napisano 03 kwietnia 2007 - 20:43

czekaj czekaj.. "z warrior'a" ? A co do tematu wątku - kurczę, nie lubię mieć racji, ale znów okazuje się, że na naszym forum, tylko problemy które da sie rozwiązać przez wyklikanie znajdują odpowiedzi - cały czas brakuje nam fachowców znających sie dobrze na systemie :/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych