Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pozycjonowanie w iphone 3G problem!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 zbimac

zbimac
  • 126 postów
  • SkądDLW

Napisano 22 września 2008 - 09:12

Nie wiem jaki jest problem? Kiedy odpalam Google Maps nie wykrywa mojego położenia, dostaję informację "Nie moża było określić twojego położenia". Sprawdziłem w/w problem na dwóch iphonach 3G, jest w obu przypadkach tak samo, czyli lipa. Dodam, że oba telefony działają w sieci Orange, EDGE działa poprawnie, przy wi-fi to samo. Czy problem może leżeć po stronie BTS'a (czyli Orange coś nawala?). Przy iphonie 2G pozycionowało mnie gdzieś nad Kanadą :). O co chodzi ?

#2 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 22 września 2008 - 10:34

1. Musisz mieć włączone Ogólne -> Usługi położenia 2. Musisz "widzieć" satelity, czyli nie możesz zlokalizować siebie będąc w zamkniętym pomieszczeniu.

#3 gro

gro
  • 36 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:42

Miałem podobny problem po instalacji wersji 2.1 oprogramowania - iPhone nie był w stanie zlokalizować mojego połączenia pomimo włączonego wifi + edge. W moim przypadku rozwiązaniem okazał się reset ustawień. Wejdź w Ustawienia -> Ogólne -> Wyzeruj -> Wyzeruj wszystkie. Skasuje to wszystkie ustawienia z Twojego iPhone`a (ale to chyba nie problem, po tym możesz się zsynchronizować przez iTunes), natomiast nie skasuje wgranego softu. Mam nadzieję, że pomoże.

#4 sp1der-9d6d0146a0

sp1der-9d6d0146a0
  • 92 postów
  • SkądDG

Napisano 22 września 2008 - 15:21

U siebie na 2.1 miałem to samo. Pomogło wyłączenie i ponowne włączenie 'Usług położenia' w Ustawieniach.

#5 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 września 2008 - 15:42

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych