Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problemik z 4 cyferkami


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Macwolx

Macwolx
  • 209 postów

Napisano 21 września 2008 - 22:51

Po pierwsze: witam po dłuuuugiej przerwie odwykowej ;) Po drugie: na bank był temat ale nie potrafie znaleźć, jak usunąć blokade (4 cyferki) które sie wprowadza na początku zeby odblokować telefon (nie chodzi o pin). było jakiś plik który to trzyma czy coś... prosze o pomoc 8-) Pozdrawiam, miło znów tutaj pisać :grin:

#2 iszpejarz

iszpejarz
  • 1 postów

Napisano 21 września 2008 - 23:40

jak już wpiszesz te 4 cyferki zakładając że wiesz jakie to wchodzisz sobie w ustawienia , potem w ogólne , potem w kod blokady a potem to już sobie dasz radę :) a jak masz problem z cyferkami to musisz bardzo uważać :) bo można ustawić opcję która powoduje , że po 10 błednych próbach będziesz miał golasa

#3 alan696

alan696

  • 80 postów
  • SkądSuwałki

Napisano 22 września 2008 - 10:18

(...)bo można ustawić opcję która powoduje , że po 10 błednych próbach będziesz miał golasa


Co masz na myśli pisząc golasa?:) I jak to ustawić?:)

Pozdrawiam:)

#4 Macwolx

Macwolx
  • 209 postów

Napisano 22 września 2008 - 14:32

omg... jaki zal... chodzi o to, że znajoma sobie wpisywała "dla zabawy" rózne numerki i sobie go zablokowała... gdzieś był jakiś plik z tymi cyferkami, zaszyfrowanymi

#5 Abaddon

Abaddon
  • 170 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:56

hmm topic znowu śmierdzi, mam maca od ciotki z finlandii, bez płyty bo znalazła go w pociągu i jak zdjąć hasło i skąd załatwić system. tak samo tutaj z iphonem.

#6 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 września 2008 - 19:14

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych