Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3G] SMS popup


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 stig

stig
  • 135 postów

Napisano 21 września 2008 - 16:51

Od samego poczatku mnie to denerwuje, a nie wiem jak sie tego pozbyc. Przytrafilo mi sie to juz kilka razy, ze w najmniej odpowiednim momencie (np. podczas przegladania zdjec przez inna osobe) na ekran iPhone'a wyskakuje SMS, ktory wlasnie przyszedl. Zeby to tylko powiadomienie bylo -- to rozumiem, ale zawsze jest tez jego tresc -- nie zawsze wskazana do przeczytania przez osobe postronna. Mozna sie tego jakos pozbyc? Jesli tak, to jakie zabiegi na iPhonie musze wykonac (nie mam jailbreka)?

#2 quzo

quzo
  • 1 239 postów
  • Skądwawa

Napisano 21 września 2008 - 16:59

bez jailbreaka mało można :P może włączenie kodu blokady telefonu pomoże ;)

#3 dario321

dario321
  • 711 postów
  • Skądok.Radom

Napisano 21 września 2008 - 17:18

a jesli jest jalibreak to jaki jest sposob??

#4 stig

stig
  • 135 postów

Napisano 21 września 2008 - 17:21

może włączenie kodu blokady telefonu pomoże ;)

Niby jak, skoro telefon musi byc odblokowany, kiedy sie na nim np. przeglada zdjecia?

#5 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2008 - 17:57

Bez Jailbreak: opcja Kod blokady (Ustawienia>Ogólne) - ukrywa treść. Po Jailbreak: Kate (45$) - potrafi ukryć treść/nadawcę/nadawcę i treść/wyłączyć powiadomienie; Intelliscreen (płatny - nie wiem ile) - potrafi ukryć treść.

#6 dario321

dario321
  • 711 postów
  • Skądok.Radom

Napisano 21 września 2008 - 18:08

bez jailbreaka mało można :P może włączenie kodu blokady telefonu pomoże ;)


chyba cos Ci sie pomylilo....

#7 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2008 - 18:17

Chyba jednak Tobie - patrz mój poprzedni post.

#8 stig

stig
  • 135 postów

Napisano 21 września 2008 - 18:24

Bez Jailbreak: opcja Kod blokady (Ustawienia>Ogólne) - ukrywa treść.

Dziekuje. To powinno wystarczyc.

#9 dario321

dario321
  • 711 postów
  • Skądok.Radom

Napisano 21 września 2008 - 18:33

chodzilo mi o wlaczenie blokady. Twoj wpis daje odpowiedz na pytanie zalozyciela tematu jak i moje,dzieki.

#10 stig

stig
  • 135 postów

Napisano 21 września 2008 - 21:22

Niestety -- nie wystarczylo. Wlaczylem "kod blokady" i oczywiscie wylaczylem "Pokaz podglad SMS". Akurat mialem wlaczone Safari i przyszedl SMS. No i? I znowu pokazal mi sie nadawca i tresc SMSa. :( A mi chodzi wlasnie o to, zeby podczas uzywania iP (czyli po przejsciu przez blokade), SMSy nie wyskakiwaly z trescia na ekran (obojetnie co na nim jest).

#11 quzo

quzo
  • 1 239 postów
  • Skądwawa

Napisano 21 września 2008 - 21:53

A mi chodzi wlasnie o to, zeby podczas uzywania iP (czyli po przejsciu przez blokade)

musisz się przemęczyć bo tego nie wyłączysz

#12 djKristo

djKristo
  • 899 postów

Napisano 21 września 2008 - 23:18

musisz się przemęczyć bo tego nie wyłączysz


wyłączy .... za pomocą aplikacji Kate wystarczy włączyć w niej opcje ukrywania nadawcy i treści sms-a a podczas otrzymania wiadomość (nawet gdy bawimy sie iP) pojawi sie tylko kółeczko obok ikony SMS informujące nas o tym ze mamy nie przeczytana wiadomość (pierwsza bądź kolejna)

#13 stig

stig
  • 135 postów

Napisano 21 września 2008 - 23:25

wyłączy .... za pomocą aplikacji Kate

Taaa... Tylko bez zrobienia jailbreaka i wydania 45$ -- nici. Zadne inne ficzery z Kate nie sa mi potrzebne. Pozostaje wiec chyba czekac az sie Apple obudzi i byc moze doda tak prosta i potrzebna funkcjonalnosc w kolejnych wersjach fw. :-x

#14 djKristo

djKristo
  • 899 postów

Napisano 21 września 2008 - 23:32

Taaa... Tylko bez zrobienia jailbreaka i wydania 45$ -- nici. Zadne inne ficzery z Kate nie sa mi potrzebne. Pozostaje wiec chyba czekac az sie Apple obudzi i byc moze doda tak prosta i potrzebna funkcjonalnosc w kolejnych wersjach fw. :-x


JB fakt trzeba by zrobić ale to chyba żadna filozofia sam robiłem kilka dni temu i wszystko poszło bez najmniejszych problemów a co do Kate to można wykupić licencje powiedzmy na 6 mies i wtedy kosztuje ta przyjemność jedyne 20$ ;)

#15 stig

stig
  • 135 postów

Napisano 21 września 2008 - 23:59

JB fakt trzeba by zrobić ale to chyba żadna filozofia sam robiłem kilka dni temu i wszystko poszło bez najmniejszych problemów

Wiem, wiem, ze to nic trudnego czy problematycznego... Tylko, ze skoro mi to do niczego innego nie bylo potrzebne, to raczej omijalem ten zabieg. Co rusz pojawiaja sie watki, ze iP nie zyje po probie JB, albo o cudach, ktore sie dzieja po tym zabiegu (a to wifi nie dziala, a to operatora zgubil, ach... zreszta mam RSSa forum, wiec co dzien widze mase tematow z problemami po JB).

a co do Kate to można wykupić licencje powiedzmy na 6 mies i wtedy kosztuje ta przyjemność jedyne 20$ ;)

:D Tylko, ze ja chce miec te funkcjonalnosc na zawsze, a nie na 6 miesiecy... :)

#16 auricom

auricom
  • 39 postów

Napisano 22 września 2008 - 00:34

jak dobrze zlamiesz to telefon dziala idealnie.
na myapple jest genialny tutek http://www.myapple.p...a-quickpwn.html / http://www.myapple.p...pwnagetool.html




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych