Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3G] Problem z Jiggy Runtime


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 majk-s

majk-s
  • 1 postów

Napisano 20 września 2008 - 16:33

Witam!! Przegladalem forum ale nie znalazlem rozwiazania mojego problemu. Nie pojawia mi sie w Categories folder Development w Sources po dodaniu zrodla [url]http://jiggyapp.com/i[/url] i po odswierzeniu nie wypisuje mi komunikatu o bledzie. Probowalem na firmware 2.0.2 ale wystepuje ten sam problem. Aktualnie posiadam firmware 2.1 (jak w temacie) i Instalera w wersji 4.0b6-5, iphone z simlockiem orange bez zadnych turbo sim. Czy jest jakieś inne zrodlo skad mozna sciagnac jiggy i jiggy runtime?? A jeżeli nie ma innego zrodła to czy można dodac aplikacje jiggy runtime kopiujac folder z ta aplikacja z innego iphona np. uzywajac TC z wtyczka T-pot? Jezeli jest taka mozliwosc to prosilbym o udostepnienie mi tego folderu z instukcja gdzie go wrzucic.

Wystepuje u mnie takze problem z zrodlem imod. Nie wiem czy to jest istotne ale im wiecej info tym lepiej.

Mam jeszcze pytanie z innej beczki. Czy aplikacja Maps Offline i OfflineMaps to jedna i ta sama aplikacja? Moze to glupie pytanie ale dla mnie istotne poniewaz jedni pisza o tej pierwszej drudzy o drugiej i sam juz nie wiem co jest co.

Bede bardzo wdzieczny jezeli ktos kto miał podobny problem i go rozwiazal podzieli sie swoimi dokonaniami.

#2 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 września 2008 - 16:43

Jiggy, jak i Jiggy Runtime jest tylko i wyłącznie na oprogramowania w wersji 1.1.x.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych