Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Grafika w MBP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Grafika w MBP (0 użytkowników oddało głos)

  1. TAK (117 głosów [11.62%])

    Procent z głosów: 11.62%

  2. NIE (252 głosów [25.02%])

    Procent z głosów: 25.02%

  3. Nie mam MBP (638 głosów [63.36%])

    Procent z głosów: 63.36%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#26 mixtr

mixtr
  • 38 postów

Napisano 21 października 2008 - 20:16

Swojego MacBooka Pro mam od końca stycznia tego roku i nie zauważyłem żadnych problemów z przegrzewaniem się GPU (bo chyba o tym problemie mowa?). Jedyne co zauważyłem to czasami (ale bardzo rzadko) po włączeniu się podświetlenia ekranu występuje przesycenie kolorem niebieskim. Po wyłączeniu i włączeniu podświetlenia wszystko wraca do normy.


Dokladnie to samo mam :/ Na poczatku myslaem ze mam jakies omamy od zbyt dlugiego siedzenia przed ekranem, ale potem stwierdzilem ze chyba nie. Teraz mam pewnosc chociaz ze to cos z kompem, nie ze mna :P

Za to zdarzaly mi sie kilkugodzinne sesje grania pod windowsem (cod4/cs 1.6/witcher) i nie zauwazylem jakichkolwiek problemow z karta grafiki.

#27 corrigo

corrigo
  • 183 postów

Napisano 22 października 2008 - 09:56

Przemożna chęć "zaistnienia" na forum, czyli syndrom osła -"niech mnie ktos przytuli" O ile moge zrozumieć dodanie przez Admina do ankiety możliwości głosowania trzeciej opcji- "nie mam MBP ", co związane jest zapewne z pozycjonowaniem marketingowym / wyniki ankiety są tym bardziej komercyjnie wartościowe, im więcej ankietowanych wzięło udział/. To kompletnie nie rozumiem głosujacych na trzecią opcję. To chyba taka zabawna chęć "zaistnienia", głód bycia zauważonym, syndrom osła ze Shreka, czy polska socjologiczna przypadłość; jak "dają za friko" to trzeba brać ?

#28 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 24 października 2008 - 07:04

a czy mozna jeszcze raz glosowac w ankiecie ? bo zaglosowalem na NIE a wlasnie moj mbp leci do naprawy :) chyba to znak ze trzba kupic nowe mbp :P skoro sa swiezaki

#29 Stewie Griffin

Stewie Griffin
  • 960 postów
  • Płeć:

Napisano 24 października 2008 - 17:55

Jak by to kogoś interesowało, to pare dni temu podczas prezentacji nowych kart GF 9400 rozmawiałem z przedstawicielem firmy NVIDIA (nie Polskim!) i zapewniał mnie on że po oddaniu naszego komputera z wadliwym GF 8600 do serwisu zostanie on zmieniony na nowy i pozbawiony tej wady egzemplarz :) Aż mi sie nie chce wierzyć ;)

#30 Hara

Hara
  • 95 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 października 2008 - 17:08

A ja uważam że to wszystko jest nadmuchane w konkretnym celu... Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o... Mam MBP i nigdy go nie oszczędzałem - jednocześnie używam go do grafiki + Parallels z Windowsami Serwerowymi na których pracują systemy RIPujące (także wielowątkowe) różnego typu, a te potrafią obciążyć. Czasami jak przesadzę to zaczyna być trochę przygłośny, ale wtedy wiem że jest obciążony maksymalnie. Cóż, w końcu to moje narzędzie pracy i musi dać maximum z siebie. Jedyne co, to w takich przypadkach grzeje się niemiłosiernie zasilacz - raz się nawet poparzyłem, a obudowa już troszkę pęka od tego ciepła, ale musi dać radę ;)

#31 Stewie Griffin

Stewie Griffin
  • 960 postów
  • Płeć:

Napisano 26 października 2008 - 12:39

no oczywiście nadmuchiwane, a połowa tych głosów w sondzie że coś jest nie tak to tylko przez pomyłkę albo jest opłacona przez konkurencje ;]

#32 Hara

Hara
  • 95 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 października 2008 - 14:29

Obawiam się Stewie Griffin, że to co Ci powiedział przedstawiciel nVidii, to prawda... :( No to se nadmuchałem! :( Niech to jasny szl...! Jak wskazuje MJ nr 10, "Nowy program naprawczy Apple w odniesieniu do MacBook Pro wyprodukowanych pomiędzy 05.2007 a 09.2008" jest faktem. Nie ma tego złego, wreszcie przy okazji rozstania ze sprzętem oddam do usunięcia plamę od wilgoci jaką mam "na wyświetlaczu", a zawsze brakowało na to czasu... Tylko na co się wtedy przesiąść z pracą??? Tego już mi serwis zapewne nie podpowie :( :(

#33 Stewie Griffin

Stewie Griffin
  • 960 postów
  • Płeć:

Napisano 26 października 2008 - 17:06

No gdyby była to prawda to super tylko nie wiem dlaczego na końcu Twojego zdania znajduje się: " :( "? Chyba powinno być raczej: " :) " Nie rozumiem Twojego postu, co Cie obchodzi MJ, jak wszystko działa to nie oddawaj do serwisu i ciesz sie sprawnym komputerem, może Twój egzemplarz pozbawiony jest tej wady.

#34 Hara

Hara
  • 95 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 października 2008 - 19:17

Zgadza się, może mój MBP jest pozbawiony tej wady... Martwi mnie tylko to "może", które kiedyś może dać znać o sobie :( Czy ten program wymiany będzie działał w nieskończoność?? Poza tym mam plamę wilgoci na matrycy, a zasadzie w jej wnętrzu.Oddać do serwisu nie mam kiedy, bo to obecnie mój jedyny MacBook Pro do pracy i jeden dzień bez niego byłby katastrofą, ale wiem że muszę to kiedyś zrobić, a nie mam pomysłu jak go zastąpić w tym czasie i stąd ta :(

#35 Stewie Griffin

Stewie Griffin
  • 960 postów
  • Płeć:

Napisano 26 października 2008 - 22:26

program wymiany jest ważny do 2 lat po zakupie nawet jeżeli skończyła sie gwarancja. Puki działa, to nic nie ruszaj :) Poza tym zakładam ze w Polsce trzeba bedzie w serwisie "udowodnić" że coś nie działa :( Ale to tylko przypuszczenia...

#36 majksee

majksee

    The Funny Man

  • 1 816 postów
  • SkądLublin

Napisano 31 października 2008 - 20:08

Tak na podsumowanie: Baterie Sony znów(!) do zwrotu

#37 kkowalski

kkowalski
  • 364 postów

Napisano 04 listopada 2008 - 18:19

Przepraszam, ile jeszcze będzie trwała ta sama ankieta na stronie głównej?

#38 iWiesław

iWiesław
  • 8 postów

Napisano 12 listopada 2008 - 10:42

Jak na razie nic się nie dzieje,a pracuje codziennie wiele godzin.

---- Dodano 12-11-2008 o godzinie 12:48 ----
Jak na razie nie mam żadnych problemów z komputerem od roku kiedy używam MBP,a meczę go codziennie ostro.

#39 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 12 listopada 2008 - 11:10

A od kiedy go masz? Pytam, bo sam takiego kupilem i lekko peniam teraz.

#40 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 18 listopada 2008 - 15:27

juz 17 dni roboczych czekam na naprawe &^(*^%(&*%&*$*&^$*&$*$&%$&(%(*^(^&)(&_&&*)^ extra co :) tydzien temu juz mial status ze sa czesci .. teraz znowu oczekiwanei na czesci ;;////// nie napisze co sadze o serwisie bo mnei zbanuja tu :)

#41 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 18 listopada 2008 - 20:54

Noz kurna... A jak to sie stalo? Jak Ci padl? Mozna tego uniknac jakos? Czegos nie robic itd? Czy to jest jak hiszpanska inkwizycja ;) ?

#42 majksee

majksee

    The Funny Man

  • 1 816 postów
  • SkądLublin

Napisano 18 listopada 2008 - 21:12

Czy ktoś wspominał o hiszpańskiej Inkwizycji? :lol:

#43 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 19 listopada 2008 - 13:23

zgasł :) najpierw jakos pileczka kolorowa sie w glupim momencie pokazala podczas pracy . myslalem ze restart pomoze no i juz ekran sie nie odpalil :) wczesneij widzialem falowanie ekranu ale zignorowalem to :P na miesiac czy dwa :P:P:P jedyne co zrobilem to zgralem se dane co by na loozie byc zabezpiecony ale juz jutro misio wraca do domu :) caly miesiac bez kompa to masakra ;/

#44 OloMac

OloMac
  • 796 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 19 listopada 2008 - 15:50

Czy ktoś wspominał o hiszpańskiej Inkwizycji? :lol:


W życiu... Nikt się przecież nie spodziewa hiszpańskiej inkwizycji! :D

#45 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 20 listopada 2008 - 02:00

Tak jak padu karty graficznej w MB Pro :D P.S smieje sie przez lzy, bo jak sprawdzilem, moj MB Pro zostal zrobiony w lipcu 2008 czyli kurna jest w polu rażenia... :(

#46 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 21 listopada 2008 - 01:10

a ja juz mam po kłopocie :)

#47 kantrusy

kantrusy
  • 204 postów
  • SkądWARSZAWKA

Napisano 26 listopada 2008 - 04:22

Glosowalem ze nie ! Ale juz chyba mam :((( szra poswiata po wlaczeniu woda szaro zielona hiii.

#48 Blac_ks

Blac_ks
  • 300 postów
  • SkądKatowice

Napisano 26 listopada 2008 - 04:24

wy tu gadu gadu a mi bateria wybuchła... tak na pocieszenie;]

#49 kantrusy

kantrusy
  • 204 postów
  • SkądWARSZAWKA

Napisano 26 listopada 2008 - 13:12

chyba ? Nie wiem bo mam makusia 7mc i raz mialem tak ze na dole ekranu palila sie co druga dioda ale to bylo raz za dwa tygodnie wylaczylem i po godzinie jak go odpalilem bylo szare tlo ekranu fota widoczna z mora szara i teraz sie zastanawiam czy to grafika czy poprostu padl ekran? mial ktos cos takiego ? a najgorsze to ze jak byl kiepski obraz zrobilem zrzuta i wyszlo oki nic nie widac




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych