Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0.2 3G] Archiwizacja wewnętrznych danych aplikacji kupionych w AppStore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 drcron

drcron
  • 40 postów
  • SkądWałbrzych

Napisano 09 września 2008 - 11:32

Witam. Po niespełna tygodniu użytkowania iPhone, podczas istalacji kolejnego proagramu z AppStore iPhone się zresetował i po ponownym uruchomieniu cały czas miał*ikonkę z programem i napisem "Instaluje".. System zaczął wariować i samoczynnie się resetować, postanowiłem zatem odtworzyć iphone z poprzedniej wersji archiwizacji... Proces odtworzenia przeszedł poprawnie, iPhone zainstalował sobie to co było zarchiwizowane i w zasadzie wszystko byłoby OK gdyby nie jeden szczegół... Dane aplikacji odtworzonych zniknęły... Oczywiście program się odpalał ale nie posiadał*swoich wewnętrznych danych. Dla przykładu - kupiłem w AppStore program Budget do kontroli swoich wpływów i wydatków (swoją drogą bardzo dobry program) i bylem przekonany, że archiwizacja danych w iPhone polega także na archiwizacji danych aplikacji, tymbardziej że praktycznie żaden z programów nie posiada opcji "wgraj dane" Niestety po odtworzeniu iPhone z archiwum program mam, z tym że bez jakichkoilwiek danych. To samo dotyczy się np. zakupionych gier... Kupiłem, grałem, odblokowałem wiele leveli a po odtworzeniu iPhone przyszło mi robić wszystko od początku.... Czy to normalne że iTunes podczas archiwizacji nie archiwizuje danych aplikacji i czy jest jakoś sposób an to aby uchronić swoje dane w przypadku problemów z iPhone ?... Jeżeli nie ma takiej opcji to nieco bezsensownym staje się instalowanie tego typu aplikacji gdzie magazynujemy swoje ważne dane - a jest ich bardzo dużo... Coraz bardziej zatem okazuje się że iPhone to tak naprawdę świetny gadżet któremu nie powinniśmy powierzać swoich danych ale bawić się nim jako wyśmienitym, aczkolwiek mało praktycznym urządzeniem.

#2 rafalsu

rafalsu
  • 12 postów
  • SkądŁazy

Napisano 09 października 2008 - 20:10

Mam ten sam problem. Szukam po forum od 8 godzin i nie mogę znaleźć odpowiedzi.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych