Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

apple ipod touch 8g Prosze o pomoc!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 1530

1530
  • 5 postów

Napisano 04 września 2008 - 19:00

Witam serdecznie.Mam ogromny problem: Po probie wgrania nowego softu ipod sie zwiesil i nic nie moge zrobic: po odpaleniu ipoda pokazuje sie na ekranie kabelek(tryb awaryjny tak okresla itunes)Gdy odpalam itunes mowi ze oprogramowanie jest nowe a ja mam 1.1.5,mowi zeby odtworzyc soft ale gdy sciagnie i rozpakuje laczy sie na moment z ipodem i wywala blad 1604. Bardzo prosze o pomoc poniewaz ipod jest mojego syna chcialem wgrac mu cos nowszego i mam problem.Pozdrawiam serdecznie! moj gg 4856050:)

#2 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 04 września 2008 - 19:27

Tak to juz jest z uszczęśliwianiem na siłę... xD Problem może być z podłączeniem iPoda do PC. Mniemam, że w tym momencie jest na ekranie kabelek. Należy podpiąć iPoda do PC BEZ PRZEDŁUŻEK, wprowadzić w DFU i potem prubować zrobić "odtwórz".

#3 Slawus

Slawus
  • 525 postów
  • SkądCzłuchów

Napisano 04 września 2008 - 19:41

a jak to nie pomoze, radzilbym sprobowac z innym portem USB ;)

#4 1530

1530
  • 5 postów

Napisano 04 września 2008 - 20:17

Sprawdzalem wszystkie doastepne port usb w kompie niestety to samo.Mlody mnie zabije jak nie podniose tego ipoda moze ktos jeszcze ma jakis pomysly.Prosze -!!!!!!!!!!!

#5 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 04 września 2008 - 20:28

A wprowadziłeś w DFU i wtedy restore??

#6 1530

1530
  • 5 postów

Napisano 04 września 2008 - 20:39

DZIEKI W KOCU WGRAL ORGINAL Z ITUNE MUSIALEM KOMBINOWAC Z DFU JAK KOLEGA RADZIL DZIEKUJE ZA POMOC DZIECKO BY NIE DALO MI ZYC.jESLI MOGE PROSIC O WSWPARCIE NA TEMAT ROZBUDOWY ORGINALU TO PROSZE.WIEM ZE TROCHE REZYKA JEST ALE CHCE DZIECKU TROCHE GIEREK WKLEIC ZEBY SIE POBAWIL TYM IPODEM.jESZCZE RAZ DZIEKUJE I POZDRAWIAM!!!

#7 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 04 września 2008 - 22:16

Softów 1.1.x nie da sie za bardzo rozbudować pod względem gierek, można jedynie zrobić JailBreak i zainstalować emulator GBA. Żeby muc pograć w porządne gry (zajmujące nawet 150MB) trzeba wgrać FW 2.0.x, któro OFICJALNIE jest płatne 10euro. Aplikacje również są płatne, a ceny dochodzą nawet do 50 euro, ale i tutaj istnieje darmowa alternatywa- jak wiadomo, w googlach można znaleść wszystko ^^

#8 radekapple

radekapple
  • 12 postów

Napisano 05 września 2008 - 00:13

1530 uaktualnij itunes do wersji np 2.0.2 wlacz quickpwn i dograj Cydie i installer, tam masz pelne paczki aplikacji i gier, prosta robota, uwierz tez nie jestem expertem a dalem sobie rade... jak cos do pisz priv

---- Dodano 05-09-2008 o godzinie 01:15 ----
sorki nie itunes tylko przez itunes :)

#9 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 września 2008 - 15:53

Softów 1.1.x nie da sie za bardzo rozbudować pod względem gierek, można jedynie zrobić JailBreak i zainstalować emulator GBA.

A to jest akurat bzdura jakich malo. Mija przyslowiowy (zreszta nie tylko) miesiac i juz zapominasz o calej masie softu dostepnej po jailbreaku ;) ...
Obecnie jednak faktycznie lepiej "bawic sie" softami 2.x, gdyz mozna zarowno korzystac z oprogramowania udostepnianego poprzez oficjalny appstore jak i tych mniej oficjalnych, ktorych liczba sukcesywnie wzrasta.
Sprawa wyglada tak: masz oprogramowanie 2.x, np. 2.0, sciagasz pwnage tool, odpalasz i postepujesz zgodnie z instrukcjami na ekranie. Pwnage tool "robi" Ci nowy soft z tamtego, ktory wgrywasz do iPoda (program to ladnie tlumaczy, forum rowniez).

#10 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 07 września 2008 - 19:28

(...)zapominasz o calej masie softu dostepnej po jailbreaku(...)


Ale jak byś przeczytał dokładniej mój post, zauważył byś, że wspomniałem w nim o GRACH.

Ja pamiętam te setki aplikacji, ale co do gierek, to ciężko było znaleść tam coś ciekawego (pomijając te gierki, które miały wersję płatną jak np. pool). Nie wspominając już o czymś DOBREJ jakości.

#11 1530

1530
  • 5 postów

Napisano 11 września 2008 - 18:00

Witam ponownie.Niestety musze znowu prosic o pomoc.Tym razem problem jest powazniejszy.Ipod po wylaczeniu calkiem martwy.Probowalem resetow wszystkich mozliwych.Niestety mysle ze ipod na smietnik brak nadzieji moim zdaniem na ozywienie.Jesli waszym zdaniem istnieje jakas szansa to pomozcie. Z gory dziekuje i pozdrawiam!!!

#12 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 11 września 2008 - 18:52

Jeśl nie rzucałeś nim, ani nie upadł ci, to DFU jest metodą w 100% działającą. Kombinuj z przyciskami, trzymaj nawet do 2 minut obydwa (PWR+HOME).

#13 1530

1530
  • 5 postów

Napisano 12 września 2008 - 12:37

Dzieki Cichacz w koncu jak mowiles ponad dwie minuty na przyciskach i zaskoczyl.OK ale jaka moze byc przyczyna takiego zachowania; Po odtworzeniu przez Itunes na poczatku ok za jakis czas zwiechy wlacznie z bialym ekranem a na koncu problem z wlaczeniem. Szacunek..

#14 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 12 września 2008 - 21:50

Może coś się stało we wnętrzu...

#15 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 września 2008 - 23:45

Moze jakis fatal error, albo moze Ci sie rozladowal calkiem? Wtedy by wystarczylo zostawic podlaczonego do pradu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych