Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone offline maps


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 rekin20

rekin20
  • 10 postów

Napisano 02 września 2008 - 11:07

Witam serdecznie na wstepie prosze nieodsylac mnie do google ! Szukalem juz praktycznie wszedzie jakiegos gotowca mapy polski lub poznania do wgrania ale niestety :( Sciagnelem program google maps download tool ale niestety niemge sie w nim poilapac co i jak przerasta mnie to :( Czy moze ktos podrzucic linka do mapy polski i poznania ? byc moze ktorys z kolego zrobil takie mapy przy pomocy w/w programu ? .z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam

#2 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 września 2008 - 11:12

do google Cię nie odsyłam, ale bliżej - do forum. Jak byk masz wszystko opisane, nie zakladaj kolejnego topiku na ten sam temat. I tam poproś o ewentualną pomoc jak nie możesz się połapac w gmdl..Tam znajdziesz wszystko - nawet link do filmu "jak to zrobić"..

#3 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 02 września 2008 - 11:26

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Jeśli w ciągu następnych 48 godzin nie otrzymam od Ciebie żadnej wiadomości, temat zostanie usunięty.

Pozdrawiam.


// Czytaj, to nie boli. Czekam na PW. Kolejny wątek = ostrzeżenie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych