Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Midomi - aplikacja "rozpoznająca" utwory muzyczne za darmo!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ex3v

ex3v

  • 1 884 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 września 2008 - 20:40

Dołączona grafika



Aplikacja Midomi pozwala nam na sprawdzenie, kto zaśpiewał przed chwilą tą super piosenkę w radiu. Kompletnie za darmo! Dane odnośnie utworu możemy uzyskać*na różne sposoby - albo nagrywając kawek wybranego utworu, albo wymawiając nazwę zespołu i tytuł utworu. Można także odnaleźć piosenkę dzięki - uwaga - nuceniu lub śpiewaniu jej fragmentu! Co prawda baza utworów nie zawiera "całej" muzyki, jaką świat wyprodukował, ale jest tego naprawde dużo :)

Link do programu: http://phobos.apple....=284972998&mt=8


#2 rEaLaPpLeFaN

rEaLaPpLeFaN
  • 708 postów

Napisano 01 września 2008 - 21:09

A ja tam wole Shazam

#3 dzony

dzony
  • 47 postów

Napisano 01 września 2008 - 21:12

dokladnie, Shazam nie rozpoznaje nucenia,a mimo to, sumujac ma lepsza skutecznosc :)

#4 ex3v

ex3v

  • 1 884 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 września 2008 - 21:17

Nie wiem, czy wiecie, ale Shazam jest nieobecny w polskim AppStore, dlatego też pojawienie się tego programu wzbudziło we mnie taki zachwyt ;)

#5 rEaLaPpLeFaN

rEaLaPpLeFaN
  • 708 postów

Napisano 01 września 2008 - 21:43

Ja mam konto na amerykańskim Store wiec mi to lotto :grin:

#6 sAYo

sAYo
  • 33 postów

Napisano 02 września 2008 - 07:36

Ja mam konto na amerykańskim Store wiec mi to lotto :grin:


Dokadnie :)

Wczoraj w pracy porownywalem go z TrackID w SE i ma zdecydowanie lepsza skutecznosc.

#7 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 02 września 2008 - 12:02

Już ściągam :)

#8 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 02 września 2008 - 12:49

dziala, zanucilem Rehab Amy Winehouse i bez problemu ale trzeba spiewac caly chorus

#9 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 września 2008 - 14:38

a jak ktoś fałszuje i mu nie wychodzi ????:)

#10 Mixersky

Mixersky
  • 424 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 września 2008 - 14:46

o właśnie czekałem na to bo przeczytałem w najnowszym LOGO ze cus takiego jest a nie bylem pewien czy to prawda czy nie...

#11 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 września 2008 - 15:29

tylko, że to tylko dla iPhone a jest w dziale dla Toucha...

#12 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 02 września 2008 - 16:03

tylko, że to tylko dla iPhone
a jest w dziale dla Toucha...


Wydaje mi się, że jest w dobrej kategorii "MyApple.pl -> iPhone/iPod -> Touch Games & Apps".

#13 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 września 2008 - 16:38

IMO bardziej pasuje dział iPhone - Aplikacje
bo w opisie działu jest "dla iPod Touch i iPhone"
a że wszystkie rzeczy z toucha działają na iphonie to dla mnie jest to "i" logiczne
tym bardziej, że jest właśnie dział iPhone - Aplikacje dla programów wyłącznie dla iPhona
bo ta aplikacja nie działa na Touchu przecież

#14 LASERman

LASERman

  • 2 286 postów
  • SkądMaidstone, UK

Napisano 02 września 2008 - 18:17

To jest właściwy dział dla krótkiego przedstawienia aplikacji również tych wyłącznie dla iPhone. Dział iPhone - Aplikacje przeznaczony jest do wszelkich dyskusji o aplikacjach (problemy, instalacja itd.), tutaj jedynie "listujemy" aplikacje.

#15 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 02 września 2008 - 19:08

fajna sprawa, mozna latwo udowodnic komus, ze nie umie spiewac :>

#16 sebasbox

sebasbox
  • 1 postów

Napisano 03 września 2008 - 14:01

nie no jaja "przeczytalem w najnowszym LOGO", czasami zgadzam się z opiniami że Iphony kupują same banany mimo że sam jestem posiadaczem...do tego jeszcze buty puma ferrari i fryzura na beckhama... pewnie w poprzednim numerze logo było napisane że Iphone jest teraz na czasie i dlatego kupiłeś..

#17 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 03 września 2008 - 23:46

utwory ktore bezblednie rozpoznalo poprze nucenie to: amy winehouse - rehab czolowka z Bundych czyli Sinatra When You Wish Upon A star Heal the World Jacksona Stronger than Me Winehouse Can you feel... z Krola Lwa Mercy, Mercy, Mercy Zawinula I Got Rhythm Stinga pare numerow, nie pamietam tytulow Man in the mirror Jacksona nawet cos tam Eminema... Desefinado i Girl From Ipanema bylo tego sporo wiecej, nie rozpoznawalo tylko takich wygibongow jak Polka Dziadek zwana Clarinet Polka, Gaiant Steps. Zawiodlem sie, ze nie bylo Bacha Wacht Auf Ruft In Die Stimme :( I Aranjueza :| ale tego to nie wiadomo jak nucic bo pelno ozdobnikow. Jakie Wy macie doswiadczenia w tej kwestii? BTW poznalem tytuly utworow, ktore juz dawno probowalem zidentyfikowac :)

#18 ridee

ridee
  • 160 postów

Napisano 04 września 2008 - 10:29

nie no jaja "przeczytalem w najnowszym LOGO", czasami zgadzam się z opiniami że Iphony kupują same banany mimo że sam jestem posiadaczem...do tego jeszcze buty puma ferrari i fryzura na beckhama...
pewnie w poprzednim numerze logo było napisane że Iphone jest teraz na czasie i dlatego kupiłeś..


:) :):):) Spadłem z krzesła - uprzedziłeś mnie tym postem :)

#19 Stewie Griffin

Stewie Griffin
  • 960 postów
  • Płeć:

Napisano 04 września 2008 - 18:32

nie no jaja "przeczytalem w najnowszym LOGO", czasami zgadzam się z opiniami że Iphony kupują same banany mimo że sam jestem posiadaczem...do tego jeszcze buty puma ferrari i fryzura na beckhama...
pewnie w poprzednim numerze logo było napisane że Iphone jest teraz na czasie i dlatego kupiłeś..


eh, szkoda nawet komentować takie posty...

#20 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 04 września 2008 - 22:03

ale po co:)

#21 Mixersky

Mixersky
  • 424 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 września 2008 - 15:44

nie no jaja "przeczytalem w najnowszym LOGO", czasami zgadzam się z opiniami że Iphony kupują same banany mimo że sam jestem posiadaczem...do tego jeszcze buty puma ferrari i fryzura na beckhama...
pewnie w poprzednim numerze logo było napisane że Iphone jest teraz na czasie i dlatego kupiłeś..




Po co takie rzeczy pieprzysz wogole to nie mam pojęcia.
Nie wolno mi kupowac gazet na jakie mam ochote?
Czy gazeta ma wyznaczac moje kierunki?
To byla moja pierwsze gazeta tego typu kupilem ją bo bylem ciekaw co "inni" ludzie nie związani z iPhonem sądzą jakies testy dod. informacje,
nie dla mody czy czego tam innego.
Śmiac mi sie z Ciebie chce.

#22 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 25 października 2008 - 22:19

bardzo fajna aplikacja. Puściłem końcówkę filmu a Midiomi znalazło wykonawce i informacje, potem puściłem We Will Rock You, znalazło wszelkie informacje i nawet puściło ten kawałek od momentu, na którym wyłączyłem! Nie wiem czy to puszcza muzykę od momentu zakończenia czy po prostu mi się tak przypadkowo puściło, ale jest i tak świetnie.

#23 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 01 lutego 2010 - 18:54

Jakiś czas nie miałem iPhone'a i widzę, że zamiast Midomi jest teraz SoundHound. Ten niestety bardzo dużo kosztuje i tutaj pytanie: Czy jeśli wcześniej pobierałem Midomi i mam go na liście, na swoim koncie w AS to mogę pobrać SounHound w ramach „aktualizacji” za darmo, czy może jest to zupełnie nowy program i kiedy nacisnę „Buy App” zostanę obciążony 4€?

#24 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 lutego 2010 - 19:03

nie pobierze Ci kasy z konta, raz kupiłeś i tyle ;)

#25 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 01 lutego 2010 - 19:15

Tylko czy to na pewno ta sama aplikacja? Sprawdzał ktoś na „własnej skórze”?:P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych