Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1501 odpowiedzi w tym temacie

#901 iBaju

iBaju
  • 121 postów

Napisano 11 stycznia 2009 - 18:47

Mam problem,

Wykonałem dokładnie wszystko co jest w tutorialu, wszystko poszło ok. Teraz jest taki efekt, jak wkładam kartę z Plusa to wyskakuje na wyswietlaczu kabelek z informacją, żeby podłaczyć do iTunes'a. Gdy wkładam kartę AT&T wszystko jest ok, tzn pojawia się menu główne. Naśmieszniejsze jest to, że przy karcie Plusa, na wyświetlaczu oprócz kabelka do podłaczenia iTunesa widzę w rogu, że simlock został zdjęty, ale nie mogę wejść do głównego menu.
iPhone 2g soft 2.2 modem 04.05.04_G

Może wie ktoś co jest grane??

---- Dodano 11-01-2009 o godzinie 22:52 ----
Czy ktoś mi pomoże??
Jak aktywować w takiej sytuacji jak wyżej telefon? Kiedy podłączam iPhone'a z kartą plusa do iTunes'a wyskakuje błąd typu "karta sim włożona do telefonu nie jest obsługiwana..."
Czy cały proces odblokowania należy wykonać bez włożonej karty do telefonu, czy jak??

Proszę o pomoc

#902 sienek

sienek
  • 139 postów

Napisano 11 stycznia 2009 - 21:45

cos mi sie zwalilo podczas tego calego procesu i teraz IP niechce mi sie wlaczyc :/ co mam zrobic?

#903 Dr.No

Dr.No
  • 183 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 stycznia 2009 - 21:49

spróbuj wprowadzić w tryb DFU podłączyć do itunes i zrobić restore, może pomoże podłączenie do ładowarki sieciowej

#904 sienek

sienek
  • 139 postów

Napisano 11 stycznia 2009 - 21:54

ok, teraz po kombinacji home + power itp. wyskakuje mi komunikat ze ipod nie zostal rozpoznany...wtf jaki ipod?? wciskam ok i cos sie niby kreci i pisze ze QP is about to to run on your Iphone 3g i gidze na macu znajde katalog z Quickpwn zeby wrzucic te pliki bootloaderow...

#905 Dr.No

Dr.No
  • 183 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 stycznia 2009 - 21:57

dalej ci już nie pomoge, spróbuj zrobić restore. Powodzenia

#906 sienek

sienek
  • 139 postów

Napisano 11 stycznia 2009 - 21:58

wogole jakos mi to nie idzie zgodnie z instrukcja, nie moge np. wybrac co chce zrobic itp...jedyna opcja jaka moge zrobic to zamienic logo na ananasa...pomozcie bo myslalem ze bede mial problem z yellosn0w a jak narazie to mam problem z tym...

#907 iBaju

iBaju
  • 121 postów

Napisano 11 stycznia 2009 - 21:58

o co chodzi z tą aktywacją w itunes??

#908 sienek

sienek
  • 139 postów

Napisano 11 stycznia 2009 - 22:21

ktos mi powie o co chodzi z tym ipodem, jak mi moze nie wykryc ipoda jak ja podlaczam iphone'a....nie kumam tego pozatym jak sciagam to cale IPSW to mi sie to zapisuje jako zip i sie rozpakowuje i robi sie totalnie bezuzyteczne,,,

#909 a-l-e-x

a-l-e-x
  • 514 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 stycznia 2009 - 17:03

jest mozliwosc aktywowania telefonu bez robienia jailbrake'a? 2G, 2.2, simlock mam permanentnie zdjety

#910 iBaju

iBaju
  • 121 postów

Napisano 12 stycznia 2009 - 18:34

Witaj, Nie będę Cię wprowadzał w błąd pisząc tak/nie, bo sam nie jestem pewien do końca, ale mam pytanie: Dlaczego zależy Ci na tym, żeby nie mieć jailbreaka? Czyżbym o czymś nie wiedział? :roll: :confused:

#911 metalic69

metalic69
  • 522 postów

Napisano 12 stycznia 2009 - 18:53

Witam.. bardzo prosze o pomoc.... niemoge sobie poradzić z QuickPWN-em.. Mam Iphone'a 2G z softem 2.1 po restore.....nie mam jak zaaktywowac bo nie mam karty at&t a w QuickPWN stoi na Czekaniu na Recovery....telefon przełacza sie w recovery...pokazuje sie płyta Itunes i wtyczka USB i na tym koniec....tak stoi i nic nie idzie dalej....patrzyłem na 2-gim kompie też...i nic.... Bardzo mi zależy zeby to doprowadzic do stanu używalności..... Prosze o pomoc...

#912 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 stycznia 2009 - 18:53

@iBaju: Po prostu niektórzy nie chcą robić Jailbreaka. :rolleyes:

#913 kuki4

kuki4
  • 7 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 stycznia 2009 - 11:04

Witam
Nabyłem drugiego iphona 3G soft 2,2 (sieć AT&T) i przy probie jailbreak'owania mam nastepujace błedy:

na windzie- quickpwn zawiesza sie przy 6 punkcie
przy probie wgrania odblokowanego softu przez iTunes wyskakuje Błąd 1601
Probowałem Również na mac'u ale tez kiepsko wyskoczył bład 2001
Probowalem chyba wszystko co znalazłem na forum i nic ma ktos moze pomysl czego to moze byc wina

#914 Servus

Servus
  • 23 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 17:31

ok, teraz po kombinacji home + power itp. wyskakuje mi komunikat ze ipod nie zostal rozpoznany...wtf jaki ipod??
wciskam ok i cos sie niby kreci i pisze ze QP is about to to run on your Iphone 3g
i gidze na macu znajde katalog z Quickpwn zeby wrzucic te pliki bootloaderow...


przytrzymaj dłuzej power za chwilę pojawi Ci się nowy komunikat o iphonie w trybie DFU wtedy wybierz plik, który chcesz załadować, a katalog Quickpwn to sobie stwórz i tam wrzuc wszystko

#915 lester82

lester82
  • 2 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 12:17

udało sie witam chciałem sie pochwalić ze wgrałem nowy soft z 1.4 na najnowszy bez problemu i odblokowałem mojego ip :) Ale jak teraz odzyskać wszystkie dane co miałm wcześniej. Uaktualniałem soft przez itunes.

#916 Thomaszek

Thomaszek
  • 220 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 14 stycznia 2009 - 21:32

Dzięki wielkie! Wszystko w jak najlepszym porządku trwało kilkanaście minut :). Pozdrawiam :).

#917 lestad

lestad
  • 1 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 19:15

Dzięki poszło za pierwszym razem

#918 skarekrow89

skarekrow89
  • 239 postów

Napisano 16 stycznia 2009 - 10:13

Witam..
bardzo prosze o pomoc.... niemoge sobie poradzić z QuickPWN-em..
Mam Iphone'a 2G z softem 2.1 po restore.....nie mam jak zaaktywowac bo nie mam karty at&t a w QuickPWN stoi na Czekaniu na Recovery....telefon przełacza sie w recovery...pokazuje sie płyta Itunes i wtyczka USB i na tym koniec....tak stoi i nic nie idzie dalej....patrzyłem na 2-gim kompie też...i nic....
Bardzo mi zależy zeby to doprowadzic do stanu używalności.....

Prosze o pomoc...


mam ten sam problem... mecze sie z tym od wczoraj, QuickPWN po prostu staje na tym Czekaniu na tryb Recovery i tyle... po tym iPhone juz siedzi w tym trybie i wyjsc nie chce i pomaga tylko kolejny restore. Ktokolwiek coś wie?

#919 sandman85

sandman85
  • 125 postów
  • SkądKatowice

Napisano 16 stycznia 2009 - 20:14

Żeby nie śmiecić na forum to tutaj spytam: czy po restorze i wgraniu nowego softu (z 2.1 na 2.2) po podłączeniu iPhone'a lepiej zrobić odtworzenie ustawień w iTunes czy bawić się w wydobywanie plików z archiwum? (2G)

#920 Yurek90

Yurek90
  • 958 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:26

Poszło bez najmniejszego problemu :) dzięki za tutka !!

#921 jolan

jolan
  • 18 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 11:11

Witam.
Mam pewien problem. Mam iPhone 3G 8GB z softem 2.2 i zrobiłem jailbreaka tak jak w tutorialu i wszystko poszło ok. IPhone działa ale jest problem, nikt nie może się do mnie dodzwonić. Dopiero jak ja wykonam telefon do kogoś to już wszystko jest ok, tak jakby po nocy telefon się blokował a jak zadzwonię to się odblokowuje i od razu przychodzą sms-y o nieodebranych połączeniach.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Ja chciałem jeszcze raz spytać.
Nadmienię że powtórzyło się to samo drugiego dnia. Żona zadzwoniła rano ale usłyszała że Abonent jest niedostępny, ja oddzwoniłem (oczywiście się dodzwoniłem) potem znowu żona zadzwoniła do mnie i już było ok. Czy miał już ktoś coś takiego ?


Witam.
Chciałem odgrzać mój problem ponieważ, zrobiłem JB na nowo i wszystko było już ok. Minął tydzień i znowu to samo. Nie da się do mnie dodzwonić.
Proszę o pomoc.

#922 wrobel2222

wrobel2222
  • 20 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 22:01

Ja mam problem dziwny problem sciagnalem QuickPwn22-1 z linku od was i ze strony QuickPwn ale zawsze jak go wlaczam wyskakuje mi blad
Dołączona grafika
Ktos wie co sie dzieje?

EDIT
Jeszcze sprawdzilem na lapotopie i jest podobnie pisze ze aplikacja nie mogla sie uruchomic poprawnie:confused:

#923 walo123

walo123
  • 1 postów

Napisano 19 stycznia 2009 - 02:54

Mam pytanie, mam ip 2G od ponad roku odblokowany byl AnySim 1.0.2. Zrobilem powrot do dziewictwa, nastepnie update do 2.2 i odblokowanie QuickPWN. Po tym wszystkim polaczyl sie z itunes i zrobil restore moich danych, lecz po zakonczeniu restore danych chce zebym zrobil reset do ustawien fabrycznych. Kazde polaczenie do komutera konczy sie komunikatem o reset to factory settings. Poza tym pracuje normalnie. Mam wiec problem bo obecnie nie moge zsynchronizowac muzyki oraz pozostalych danych.

#924 Schaweex

Schaweex
  • 2 postów

Napisano 19 stycznia 2009 - 16:58

Witam Mam mały problem mam Iphona 3G z softem 2.2 z Orange zrobiłem sobie dzis Jailbreak'a i wszystko bylo dobrze do czasy gdzy niby juz wszsytko zostalo skonfigurowane itp. Po samoczynnym zrestartowaniu sie telefonu nic sie nie dzieje jest ekran z jabłuszkiem i tyle tel co jakis czas sam zawibruje i tyle caly czas widac ten sam ekran czy ktos wie co mam zrobic zeby tel dalo sie uzwyc:D?

#925 maker01

maker01
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 stycznia 2009 - 08:51

Mam zainstalowany net framework 3.5, nadal nie moge zainstalowac QuickPwn22-1, wyskakuja "blad z aplikacja i zostanie ona zamknieta". Przeczytalem 83 strony w tym temacie... brak jak do tej pory odpowiedzi. Prosze o pomoc




Użytkownicy przeglądający ten temat: 9

0 użytkowników, 9 gości, 0 anonimowych