Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1501 odpowiedzi w tym temacie

#876 jolan

jolan
  • 18 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 16:07

Witam. Mam pewien problem. Mam iPhone 3G 8GB z softem 2.2 i zrobiłem jailbreaka tak jak w tutorialu i wszystko poszło ok. IPhone działa ale jest problem, nikt nie może się do mnie dodzwonić. Dopiero jak ja wykonam telefon do kogoś to już wszystko jest ok, tak jakby po nocy telefon się blokował a jak zadzwonię to się odblokowuje i od razu przychodzą sms-y o nieodebranych połączeniach. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

#877 narcyzka85

narcyzka85
  • 1 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 20:32

podziekowania wielkie dzieki za ten watek,:???: nie moglam sobie poradzic z moim iphonem dzieki wam wszystko stalo sie jasne i proste!!!!!:)

#878 mlevvy

mlevvy
  • 208 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 stycznia 2009 - 22:40

W pierwszym poście jest napisane, żeby odblokować używając PWNAGEtool. Ale dev-team (stan dzisiejszy) mówi, żeby użyć właśnie QuikPWN, tak więc czy ten tutorial jest dobry ? PS Pisałem już w innym temacie, ale ten jest lepszy pod tym względem.

#879 szpadelek

szpadelek
  • 17 postów

Napisano 03 stycznia 2009 - 10:12

Mam pytanie czy w temacie toturialu słowo "odblokowanie" jest równe ze zdjęciem simlocka? czy jest inny tutek do zdjęcia simlocka? Jestem zielony w tych sprawach wiec sorry. Jeżeli jest inny tutek mógłby ktoś podać linka? z góry dzięki :) I czy rożni się czymś odblokowanie i zdjęcie silocka? Czy odblokowanie to tylko JB tak jak na iPodzie?

#880 sszalikk

sszalikk
  • 12 postów

Napisano 03 stycznia 2009 - 10:41

Witam !
Mam pytanie ponieważ w nie mogę znaleźć nazwy programu, który pozwoli na zapisanie wszystkich programów z cydi, żeby nie było ponownej potrzeby instalowania ich z "palca" po zmianie softu. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

---- Dodano 03-01-2009 o godzinie 12:42 ----
Odblokowanie i sim lock to dwie róznie sprawy po odblokowaniu tel nie bedziesz miał zdjętego sim locka :/

#881 jolan

jolan
  • 18 postów

Napisano 03 stycznia 2009 - 21:48

Witam.
Mam pewien problem. Mam iPhone 3G 8GB z softem 2.2 i zrobiłem jailbreaka tak jak w tutorialu i wszystko poszło ok. IPhone działa ale jest problem, nikt nie może się do mnie dodzwonić. Dopiero jak ja wykonam telefon do kogoś to już wszystko jest ok, tak jakby po nocy telefon się blokował a jak zadzwonię to się odblokowuje i od razu przychodzą sms-y o nieodebranych połączeniach.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.


Ja chciałem jeszcze raz spytać.
Nadmienię że powtórzyło się to samo drugiego dnia. Żona zadzwoniła rano ale usłyszała że Abonent jest niedostępny, ja oddzwoniłem (oczywiście się dodzwoniłem) potem znowu żona zadzwoniła do mnie i już było ok. Czy miał już ktoś coś takiego ?

#882 p1ccolo

p1ccolo
  • 63 postów

Napisano 03 stycznia 2009 - 22:00

jak mam jailbreakowany soft 2.1 to moge zrobic w iTunes uaktualnienie do 2.2 ?
nigdzie nie moglem znalesc odpowiedz na to pytanie




Tak, ja zrobilem JB zwykle uaktualnij i dziala!

#883 maciekluk11

maciekluk11
  • 31 postów

Napisano 04 stycznia 2009 - 10:53

A ja mam takie oto pytanie.Jesli wgram softa 2.1 na iphona 2G ktory oryginalnie mial soft 1.1.2 to czy tym programem i sposobem ktory jest opisany w tym poscie zdejme simlocka i bede mogl bez problemow dzwonic z iPhona? Bo narazie zrobilem restore softa 1.1.3 i nie mam wogole mozliwosci wyboru operatora w ustawieniach;/ Nie znajduje sieci;/ Czy ten sposob pomoze ?

#884 michalolo123

michalolo123
  • 4 postów

Napisano 04 stycznia 2009 - 13:10

Mam takie pytanie. Po aktualizacji softu z 2.0 do 2.2 (iphone 2G) mogę normalnie dzwonić i odbierać rozmowy, ale poza tym iphone jest zablokowany. Próbowałem go odblokować za pomocą QuickPwn, ale iphone wchodzi do DFU po 9 sek, a nie po 30 i jest czarny ekran. Nie pojawia sie żadne kółko nawet po kilku godzinach,ale w QuickPwn pisze "Wait while your devices is prepared for Jailbreaking". Próbowałem kilka razy, ale za każdym razem tak samo. Przy aktualizacji z 1.1.4 na 2.0 było tak samo, tylko że wtedy odblokowałem przez WinPwn, ale na 2.2 WinPwn nie działa. Co mam zrobić żeby go odblokować ?

#885 iWaweL

iWaweL
  • 31 postów
  • SkądKędzierzyn-Koźle

Napisano 04 stycznia 2009 - 14:55

Witam, powiedzcie mi chlopaki jak wyglada aktualizajca i odblokowanie na Windowsie Vista Home Premium? Jestem zdesperowany, bo nie moge dodawac nowych albumow;/ prosze o pomoc pozdrawiam

#886 MMAniak

MMAniak
  • 344 postów
  • Skądz domu

Napisano 04 stycznia 2009 - 15:53

Jak mam najnowszego Leoparda to jak bede chciał robić jailbreak 2G to mi sie uda ? Bo w przypadku 3G wyskakuje błąd 21. Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuje

#887 systemizuj

systemizuj
  • 2 postów

Napisano 04 stycznia 2009 - 16:55

witam wszystkich jabłkowiczów stałem sie posiadaczem iphona 3g i wartoby zrobic JB weersja 2.1 firmware modemu 02.11.07 chcialbym zrobic JB nastepnie sciagnac simlocka zatem kilka moich pytan o przeprowadzenie tego procesu 1.czy musze zrobic backup mojego koma (softu , basebandu) ? 2.co do samego JB zaktualizowac przez itunes iphona do 2.2 oraz najnowszego basebandu i przeprowadzic JB poprzez quickPWN dla windowsa ? chociaz narazie na simlocku mi az tak bardzo niezalezy na poczatek JB zatem czy moze zostac przy starym 2.1 i basebandzie 02.11.07 i przeprowadzic JB przez quickPWN 2.1 ? doradzcie cos 3.niestety nie posiadam maca a z tego tutoriala wynika ze nalezy zrobic JB pod maciem aby potem byla mozliwosc zdjecia simlocka hmm zatem czy tutek jest nieaktualny czy po przeprowadzeniu quickPWN dla windowsa mozna smialo sciagac simlocka ? zjailbreakowany iphone narzedziem quickPWN dla windows zadziala na nim yellowsnow i sciagnie simlocka ? ? ?

#888 maks999

maks999
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 stycznia 2009 - 15:18

Ja jestem posiadaczem iPhone 3g w wersji 2.1 i mam taki prblem z JB.
Wszystko idzie cacy ale jak przy punkcie 6. nagle wyskakuje cos tkiego;
http://img255.images...beztytuuyg6.png (kiliknij na fote to bedzie lepsza jakość)
i iPhone sie zawiesza...
Prosze o pomoc..

#889 Jerus

Jerus
  • 58 postów
  • SkądKielce/Warszawa

Napisano 05 stycznia 2009 - 15:38

hej, ja mam podobny problem co michalolo123.

Mam Ipoda touch 1 gen., soft 2.2. QuickPWN 2.2, netFramework 3.5 (czyli wszystko niby ok)

Kiedy podłącze ipoda, odpale quickpwn, załaduje soft i zaczne cała operacje, podświetla sie na czarno pierwszy wiersz "wait for your ipod to connect in RM", na wyświetlaczu pokazuje sie kabelek i płytka z napisem itunes, ale na tym się kończy, ipod i program bez zmian nie zależnie od czasu oczekiwania.

Dodam, że pytałem już wcześniej o taki problem, bo pojawiał sie on też przy sofcie 2.0 i 2.1, przez quickpwn i winpwn. Niestety nie doczekałem się jeszcze żadnego rozwiązania. z góry dziękuję za pomoc :)

#890 systemizuj

systemizuj
  • 2 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 16:13

heh a ja nieczekajac na zadna odpowiedz zrobilem update do 2.2 potem jailbreak i wszystko poszlo pieknie i gładko za pierwszym razem

#891 Zabace

Zabace
  • 9 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 19:07

Witam Mam dokładnie taki sam problem jak kolega maks999, tyle tylko że ja mam iphone 2g. Proszę bardzo o pomoc. Z góry dziękuje.

#892 konrad white

konrad white
  • 224 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 21:33

Zamierzam wykonać JB, mam 2.2 i trochę aplikacji z AppStore. Wykonać restore i wgrać na nowo 2.2, czy od razu mogę wykonać JB?
Mam simlock w orange.

---- Dodano 06-01-2009 o godzinie 01:17 ----
Skąd pobrać QuickPWN 2.2 PC? Na rapidshare nie mogę, bo pobierano z tego komputera kiedyś i mam blokadę.

---- Dodano 06-01-2009 o godzinie 22:40 ----
Ok, nie ma sprawy-już mam.

#893 maks999

maks999
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 stycznia 2009 - 21:31

Ja jestem posiadaczem iPhone 3g w wersji 2.1 i mam taki prblem z JB.
Wszystko idzie cacy ale jak przy punkcie 6. nagle wyskakuje cos tkiego;
http://img255.images...beztytuuyg6.png (kiliknij na fote to bedzie lepsza jakość)
i iPhone sie zawiesza...
Prosze o pomoc..


Już nie ważne.. Udało mi sie to rozwiazac, wystarczyło wpisac na Youtube "How to jailbreak iPhone 3g 2.1" i juz, obejrzałem filmik i wiem co zle robiłem... :D

#894 przempat

przempat
  • 8 postów
  • SkądPolkowice

Napisano 07 stycznia 2009 - 12:09

Witam Problem dotyczy się iPhona 3G. Zrobiłem JB 2.2 zgodnie z tym opisem i softem z tego linku w tutorialu nie było problemu z tym lecz nie mogę odpalić żadnej aplikacji którą wgrywam z przez iTunes mam kilka aplikacji i gier które dostałem od kolegi ale żadna nie chce się uruchomić u niego wszystko śmiga a u mnie wywala komunikat że tego programu nie da się uruchomić a przecież soft 2.2 po JB powinien być odblokowany czy nie ??? Czy samo zrobienie JB nie pozwala na korzystanie z alternatywnych :) aplikacji ??? Robione było przez QuickPwn2.2 z tego forum proszę o podpowiedź co jeszcze trzeba zrobić ????

#895 Topek

Topek
  • 755 postów

Napisano 07 stycznia 2009 - 22:18

Czy po tym nie bedze mial nic na swoim iPhone?
Czy jesli mam 2.2 to musze na nowo sciagac ten soft?
Pozdro

---- Dodano 08-01-2009 o godzinie 14:06 ----
Nic. Staje na Your Device is preparing...
robie wszystko z intrukcja zgodnie a to nie posuwa sie dalej.

#896 Aisu

Aisu
  • 19 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 20:50

Witam. Mam dosc nietypowy problem jesli mozna to nazwac problemem. A wiec gdy pisalo mi przy instalacji finished instal iphone poprostu sie wlaczyl i nie mialem zadnego czarnego ekranu przy restarcie tylko bialy. Podobno po aktywacji mozna uzyskac dodatkowe rzeczy takie jak kamera lub mms. Niestety nic sie nie zmienilo pojawily sie jedynie ikony installer i cydia. Narazie nic nie klikalem poniewaz sie balem ze cos jeszcze schrzanie. Aktualizowalem i odblokowywalem poprostu aby sobie pograc z emulatorow. Jesli mam cos po instalacji zrobic prosze o odpowiedz ( co do emulatorow tez nie orietuje sie gdzie co wsadzic)

#897 MMAniak

MMAniak
  • 344 postów
  • Skądz domu

Napisano 09 stycznia 2009 - 00:11

Witam. Mam dosc nietypowy problem jesli mozna to nazwac problemem.
A wiec gdy pisalo mi przy instalacji finished instal iphone poprostu sie wlaczyl i nie mialem zadnego czarnego ekranu przy restarcie tylko bialy. Podobno po aktywacji mozna uzyskac dodatkowe rzeczy takie jak kamera lub mms. Niestety nic sie nie zmienilo pojawily sie jedynie ikony installer i cydia.
Narazie nic nie klikalem poniewaz sie balem ze cos jeszcze schrzanie.
Aktualizowalem i odblokowywalem poprostu aby sobie pograc z emulatorow.
Jesli mam cos po instalacji zrobic prosze o odpowiedz
( co do emulatorow tez nie orietuje sie gdzie co wsadzic)


-.- Kamere i MMSy pobierzesz właśnie z Cydii...
Kamera to aplikacja o nazwie Cycorder
MMSy to SwirlyMMS

NIe bój się zmiany na lepsze :)

#898 Aisu

Aisu
  • 19 postów

Napisano 09 stycznia 2009 - 13:20

Dzieki za odpowiedz :D . Pytanie kolejne dlaczego cydia nie dziala? "error" Mam routera jakby co. (pewnie i tak to nie ma nic do rzeczy) Fajnie jakbys napisal co zrobic aby je pobrac. A o emulator spytam sie w temacie gameboy advance.

#899 kiero

kiero
  • 33 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 stycznia 2009 - 11:59

Ja mam taki problem, że QuickPWN 2.2 nie pyta mnie co chce zrobić tylko odrazu odblokowuje telefon, wgrywa nowy soft razem z Cydia i Installerem podczas gdy nie chce tego installera ;/

#900 kropkacompl

kropkacompl
  • 187 postów
  • SkądSieradz

Napisano 10 stycznia 2009 - 12:00

Witam mam pytanie IPhone 3G zatrzymuje mi się w punkcie nr 6 i nic nawet po oczekiwaniu całą noc. Raz już kiedyś mi się to udało,ale teraz gdy chcę wejść na wersję 2.2 to program się zawiesza. Na innym komie też w tym miejscu się zawiesza. Ktoś ma jakiś pomysł ?? Pytanie skąd mogę ewntualnie pobrać soft zrobiony na maku 2.2 i jak go wgrać poprzez itunes z wyborem softu czyli shiftem ? Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych