Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z głośnościa :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 NaNa115

NaNa115
  • 8 postów

Napisano 26 sierpnia 2008 - 18:48

Witam ! Otóż mama taki problem. Wczoraj słuchałam muzyki i wszystko było ok, oprócz tego, że jedna słuchawka chodziła troche ciszej. Dzisiaj brat chciał go właczyć i IPod chodzi bardzo cicho, nie pomaga zwiekszenmie limitu na full, ani zmiana słuchawek :\ Wgrałam też nowe opragramowanie i nic... Bardzo prosze o pomoc z góry thx.

#2 DanielF

DanielF
  • 5 730 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 26 sierpnia 2008 - 18:57

1.sprawdź gniazdo słuchawkowe możliwe że wpadł tam jakiś paproch 2.serwis

#3 NaNa115

NaNa115
  • 8 postów

Napisano 26 sierpnia 2008 - 19:12

Teraz się trochę tym pobawiłam i jak się dociśnie mocnej, albo coś tam pokręci to chodzi normalnie, ale tylko jedna słuchawka. Jakim sposobem sprawdzić to gniazdko czy nic tam nie wpadło???

#4 NaNa115

NaNa115
  • 8 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:49

A propo serwisu to mam takie pytanie : Bo chyba jeśli wgrałam Ziphone w ipoda, ale nie zrobiłam Jalibreaka to gwarancja też przepada. I z tego co ostatnio zauważyłam w Tarnowie jest jakiś tam serwis Apple. I czy jak go tam zaniose (nie mając gwarancji) dajmy na to, że zepsuło się tylko gniazdko nie zapłace jakiś 100 czy 200 zł ?????

#5 M4G33k

M4G33k
  • 268 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 września 2008 - 12:29

najpierw zaswiec do srodka i popatrz czy nic nie ma sprawdz na innych sluchawkach/glosnikach ziphone to tylko narzedzie do jailbreaka sprobuj na oryginalnym sofcie jesli nie dziala jak chcesz go niesc do serwisu do zrob restore do oryginalnego oprogramowania pzdr

#6 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 września 2008 - 14:48

sprawdz na innych sluchawkach/glosnikach

Dokładnie. Myślę, że masz uszkodzony wtyk słuchawek. Ja już mam drugi raz coś takiego w Senkach za 160 zł:roll: Od noszenia w kieszeni kabel się zagina i w końcu gdzieś się przerywa i nie kontaktuje. Oczywiście nie to musi być w Twoim przypadku problemem, ale jeśli jeszcze nie sprawdzałeś na innych słuchawkach, które na 100% działają to zrób to koniecznie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych