Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook w Trójmieście?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 25 czerwca 2006 - 14:39

Orientuje się ktoś może gdzie można MacBooka zobaczyć na żywo w trójmieście? USE? Jakiś Karen? W MM ztcp nie ma nic poza ipodami. Ewentualnie jakiś inny sprzęt, byle żeby można się było zapoznać z systemem na spokonie, bez upierdliwego sprzedawcy.

#2 Hans

Hans
  • 277 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 czerwca 2006 - 14:46

Lack w Trojmiescie lipa! Last Minute i heya do Londynu! No chyba ze do niemeiec ale chyba ci nie po drodze... ;)

#3 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 25 czerwca 2006 - 14:55

Lack w Trojmiescie lipa!
Last Minute i heya do Londynu! No chyba ze do niemeiec ale chyba ci nie po drodze... ;)


Aż tak mnie jeszcze nie pomerdało żebym za komputerem latał. Nie dla mnie zresztą, obv.

#4 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 czerwca 2006 - 14:58

http://www.apple.com.../reselerzy.html

Cos tam o Gdansku napisali, nie wiem czy aktualne.

#5 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 czerwca 2006 - 14:59

Aż tak mnie jeszcze nie pomerdało żebym za komputerem latał. Nie dla mnie zresztą, obv.


Polecisz turystycznie. Do sklepu wejdziesz odpoczac ;P

#6 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 25 czerwca 2006 - 15:00

http://www.apple.com.../reselerzy.html

Cos tam o Gdansku napisali, nie wiem czy aktualne.


USE, o którym pisałem, tylko, że ich rzekoma strona wskazuje na większe zainteresowanie kontami mailowymi niz makami.

#7 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 czerwca 2006 - 15:02

Pisales. Ale na liscie resellerow podany jest numer telefonu. Moze jednak cos maja? Jesli nie to powiesz im co o tym myslisz i juz. Ja bym na miejscu znajomych zainwestowal w intercity do warszawy, pojechal do Galerii Mokotow , obejrzal komputer, wypytal sprzedawcow, zjadl obiad i wrocil do domu. Moze wydadza pare zlotych ale za to nie wyrzuca znacznie wiekszej sumy w bloto jesli komputer im sie nie spodoba.

#8 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 25 czerwca 2006 - 15:11

Pisales. Ale na liscie resellerow podany jest numer telefonu. Moze jednak cos maja? Jesli nie to powiesz im co o tym myslisz i juz.


W niedzielę? To nie NY...

Ja bym na miejscu znajomych zainwestowal w intercity do warszawy, pojechal do Galerii Mokotow , obejrzal komputer, wypytal sprzedawcow, zjadl obiad i wrocil do domu. Moze wydadza pare zlotych ale za to nie wyrzuca znacznie wiekszej sumy w bloto jesli komputer im sie nie spodoba.


I tak nie wyrzucą, bo kupią w USA i najwyżej sprzedadzą tutaj.
Tak prewencyjnie po prostu.

#9 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 czerwca 2006 - 15:47

To jesli beda w USA to lepiej poznawac maka w Apple store. Sprzedawcy mili, kompetentni, doradza to co jest klientowi potrzebne a nie to co szefostwo kaze im sprzedac, do tego jesli kupia to zaplaca mniej.

#10 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 czerwca 2006 - 20:05

Ten Adres do reselera USE jest stary, to juz jest cortland, ja tam kupowałem Mini i dali się pobawić sprzętem, generalnie miła obsługa, 2 panów wytłumaczyło wszystko itd. Jak kupiłem kompa to postawili system ;) . Ale zadzwonił bym i się zapytał czy mają MB ;) Karmelicka 1 przy krewetce.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych