Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2G/3G] iPhone zimą?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 w_tatucha

w_tatucha
  • 16 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 15:17

Zastanawialiscie sie nad tym jak nasze iPhony beda dzialay zima? Jak bedzie zachowywal sie ekran przy niskich temperaturach? czy bedzie reagowal na dotyk? Jak wybierzemy numer lub odbierzemy rozmowe? Wlasnie dostalem newsa od kolegi ktory chcial kupic iPhona ale znajomy z salonu Ery oczywiscie mu odradzil (mam nadzieje ze nie wszyscy sprzedawcy tak zniechecaja do zakupu) mowiac ze zima iPhone nie bedzie dziala. Co wy na to? Chyba nie bylo na forum takiego tematu lub ja go nie widze. Moze ktos doswiadczony wypowie sie co nas czeka za kilka miesiecy? iS^-^D ;)

#2 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 sierpnia 2008 - 15:20

Generalnie Iphone nie lubi zimna. Może sie zdarzać, że czasem nie będzie reagował na dotyk, kiedy się "przeziębi". Ale na jakieś trzaskające mrozy, to znaczy -10 nie radziłbym go wystawiać. Ale zime w Polsce spokojnie przetzyma. A wątek taki już był

#3 Przemo_c

Przemo_c
  • 254 postów
  • SkądPoznań/Warszawa

Napisano 23 sierpnia 2008 - 15:57

Mój przeżył i przetrwał ostatnią zimę. Oczywiście, nie wystawiałem go na trzaskanie wielkich mrozów, ale jazdę na snowboardzie po górach wytrzymał bez problemu. Jedynym problemem było to, że do poprawnej pracy trzeba zdejmować rękawiczki.

#4 iMarekPL

iMarekPL
  • 2 727 postów
  • SkądZduńska Wola

Napisano 23 sierpnia 2008 - 15:59

Dodam, że rozmowę można odebrać nosem lub językiem. HaHa :)

#5 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 sierpnia 2008 - 16:13

Właśnie z tym odbieraniem to ciężko. Bo ten klips do odbierania rozmówa na słuchawkach zimna nienawidzi. Troche mrozu i sie blokuje ale jak sie ogrzeje dziala

#6 w_tatucha

w_tatucha
  • 16 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 16:17

No to widac ze sprzedawcy ERY sa anty nastawieni do naszych iPhonow ;) Chcialem sie tylko upewnic i raczej nie mam zamiaru zamrazac mojego Iphona.... A ze przezyl jazde na snowbordzie (znaczy sie temperature) to super. Wiec coz najblizszy sezon snowbordowy zaczne z "jabluszkiem" :) Dzieki wszystkim za info :) BTW: zawsze twierdzilem ze Era jest najgorszym z operatorow, ale moze to tylko moje nastawienie do tego operatora....

#7 bidon

bidon
  • 48 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 sierpnia 2008 - 20:58

ja pracuje w -20C co dnia ... zima trwa cały rok , snieg pada pozioma z wielkich ewntylatorów , jak kupie to go dla was przetestuje

#8 pickerr

pickerr
  • 53 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 22:44

YouTube - iPhone in a Freezer

#9 donnam

donnam
  • 8 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 24 września 2008 - 13:48

;) iPhone normalnie chodzi zima... A teraz zeby nie bylo problemu ze sciaganiem rekawiczek, wyszla taka seria rekwicze dla posiadaczy iPhone'ow. Rekawiczki sa normlane tylko na koniuszkach palcy sa takie kuleczki dzieki ktorym mozna normalnie sie nim poslugiwac i nie rysuja wyswietlacza ;) no i rysiki sa ...

#10 clericgrammaton

clericgrammaton
  • 499 postów
  • SkądPRZEMYŚL - Warszawa - PHILADELPHIA

Napisano 24 września 2008 - 13:53

iPhone normalnie chodzi zima... A teraz zeby nie bylo problemu ze sciaganiem rekawiczek, wyszla taka seria rekwicze dla posiadaczy iPhone'ow. Rekawiczki sa normlane tylko na koniuszkach palcy sa takie kuleczki dzieki ktorym mozna normalnie sie nim poslugiwac i nie rysuja wyswietlacza ;)
no i rysiki sa ...


rekawiczki te są dość przyjemne... i funkcjonalne... ale w polandii ich nie znalazlem, jedynie w USA widzialem... i to w Kalifornii:)lol

#11 donnam

donnam
  • 8 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 24 września 2008 - 14:45

jeszcze troche i na allegro bedzie ;p hehhe.

#12 Czerwek

Czerwek
  • 189 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2008 - 16:07

iPhone normalnie chodzi zima... A teraz zeby nie bylo problemu ze sciaganiem rekawiczek, wyszla taka seria rekwicze dla posiadaczy iPhone'ow. Rekawiczki sa normlane tylko na koniuszkach palcy sa takie kuleczki dzieki ktorym mozna normalnie sie nim poslugiwac i nie rysuja wyswietlacza ;)
no i rysiki sa ...


jakis link mozna poprosic? :)
Bo trzeba sie zaopatrzyc :D

#13 PiotrekXXX

PiotrekXXX
  • 336 postów
  • SkądEU

Napisano 24 września 2008 - 18:12

jakis link mozna poprosic? :)
Bo trzeba sie zaopatrzyc :D

opcja szukaj :)
http://www.myapple.p...poda-touch.html

#14 Czerwek

Czerwek
  • 189 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2008 - 18:29

dzieki... Myslalem, ze nie bylo niusa tutaj... Zreszta od czasu wejscia iPhone jakis szturm sie odbywa na to forum...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych