Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

da sie postawic viste na macu_


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#26 ASS

ASS
  • 75 posts

Posted 13 October 2006 - 21:29

raczej chodzi o 17 sekund


he,he marzenia nic nie kosztują, ale nie zawsze muszą być zgodne z rzeczywistością ...

#27 Przemo_c

Przemo_c
  • 254 posts
  • SkądPoznań/Warszawa

Posted 14 October 2006 - 22:54

Ale i po co?? Po co komu Vista :) i po co komu Windows? :) No dobra, jestem neofitą, ale powiem po krótce tak: Do tej pory pracowałem na laptopie HP, 3,2 MHz HT, 2 GB Ram, dysk 120 GB, grafika 256 MB LCD 17" i: - baterii starczało na raptem 45-50 min - komp grzał tak, że trzymając na kolanach trzeba było podkładać azbest - było w nim chyba miliard wiatraczków, warczało i trzeszczało - dysk twardy wymagał chyba smarowania, dosłownie trzeszczał - miał chyba około 4 cm grubości i ważył dużo za duźo zainstalowałem na nim Vistę (BETA) i powiem tak, powalała na kolana graficznie, ale: - część programów spod XP nie działała lub się nie uruchamiała - Windows Media Center po prostu jest do .... mam dość dużą liczbę zgranych na kompa płyt i chłopak gubił się w bibliotece - byłoby fajnie, gdyby nie to, że momentami tak wypasiony sprzęt po prostu nie wytrzymywał AERO i się chwiał i upadał Przeniosłem się na Mac Book'a Pro z 2,13 MHz i 1 GB RAMU i powiem tylko tyle, chodzi miliard razy szybciej, pewniej i stabilniej od tamtego HP, a system jest milion razy wydajniejszy od WIN. To było słowem komentarza o stawianiu WIN'a na MAC'u. Pokój :) P.

#28 iSylwek

iSylwek
  • 872 posts

Posted 14 October 2006 - 23:40

wiesz ten Twój poprzedni HPek był słabszy od MBP a Vista to pewnie jakiś stary build więc nie ma się co dziwić, że działało to tak a nie inaczej.... no i to windows przecież :)

#29 Shime

Shime
  • 668 posts
  • SkądAngli :(

Posted 15 October 2006 - 12:39

Windows stanowczo NIeeeeeeeeeeeeeee:):):):):):):)

#30 marczynski

marczynski


  • 1688 posts
  • SkądKonskie, Poland

Posted 19 October 2006 - 06:43

Wracając do tematu: Czy się da postawić VISTĘ na Macu (a nie po co istalować VISTĘ na Macu) spieszę poinfrmować, że z nowym Parallelsem VISTA BETA 1 śmiga aż miło.

#31 General

General
  • 31 posts

Posted 19 October 2006 - 09:44

da sie postawic viste na macu_ moze i tak, tylko po co?

#32 marczynski

marczynski


  • 1688 posts
  • SkądKonskie, Poland

Posted 19 October 2006 - 09:57

da sie postawic viste na macu_

To zamyka ten wątek.

tylko po co?

To już pytanie do innego tematu.

#33 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4943 posts
  • SkądKraków, PL

Posted 19 October 2006 - 12:05

Czy wirusy na Windowsie mogą uszkodzić Mac OSa? Chodzi mi oczywiście o instalację na Macu.

#34 spoco

spoco
  • 1035 posts
  • SkądWawa

Posted 19 October 2006 - 16:24

nie

#35 imrik

imrik
  • 3471 posts
  • SkądWrocław, Poland

Posted 24 October 2006 - 23:20

możesz co najwyżej zarazić swój komputer i przenosić wirusy dalej... z resztą tak samo jak odbierając zakażoną pocztę i inne tego typu.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users