Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

HoudahSpot za darmo dla 5000 osób


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 czerwca 2006 - 11:41

Na stronie MacZot prowadzona jest akcja, polegająca na rozdaniu 5000 bezpłatnych licencji na program HoudahSpot, czyli program ułatwiający korzystanie z systemowego Spotlighta.

Kto pierwszy, ten lepszy ;-)

#2 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 18 czerwca 2006 - 12:00

...już ponad 2200 licencji rozdanych... :D (mam i ja!) Dzięki za info Heidi! (w taki sam sposob nabylem AppZappera i Menueta! - no prawie, tam byla loteria, ale trzeba bylo być wytrwałym i było ok) :D

#3 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 18 czerwca 2006 - 12:22

Tak się zastanawiam jak to dział: podałem maila dostałem informacje, naklikałem linka zassałem program i nic 30 wyszukań chyba :(

#4 krzemien

krzemien
  • 1 038 postów
  • SkądRG21 7UQ

Napisano 18 czerwca 2006 - 12:29

jsg: Note: The HoudahSpot server could have been overwhelmed. Please be patient with this process. The request to join the list may be the HoudahSpot way of making sure they don't lose anybody's information as they sort out the overwhelming response from MacZOT. Thanks for your patience. Uzbrój się w cierpliwość. :-)

#5 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 18 czerwca 2006 - 12:30

Hmm... A skąd wziąść plik licencji? W emaili nic takiego nie przyszło...

#6 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 18 czerwca 2006 - 12:36

Zaznaczać (uwaga): *HoudahSpot* serwer mógłby być porażony. Proszę jest pacjent z tym procesem. prośba (zapotrzebowanie) łączyć listę może (maj; majowy) być *HoudahSpot* droga (środek) stworzenia pewnni one nie tracą (gubić) czyj informacja (informacyjny; informacja) jak (ponieważ) one gatunkują poza rażeniem odpowiedzi (echo) od *MacZOT*. Wdzięczności za waszą cierpliwość.


Bardzo przyjazny tekst... jednak język angielski jest zadziwiający :?

#7 iSylwek

iSylwek
  • 872 postów

Napisano 18 czerwca 2006 - 12:59

jsg:

Note: The HoudahSpot server could have been overwhelmed. Please be patient with this process. The request to join the list may be the HoudahSpot way of making sure they don't lose anybody's information as they sort out the overwhelming response from MacZOT. Thanks for your patience.

Uzbrój się w cierpliwość. :-)



JSG nie wrzucaj prosto do słownika ;)
po polsku:" tyle ludu chce wszystko za darmoche, że niedługo nam serwery padną, ale nie martw się Ty też dostaniesz za darmo, a tymczasem możesz wyskoczyć na piwko ze znajomymi, powiedz im o promocji kto wie może jeszcze się załapią :) " :lol:

pozdrawiam
Pa


ja właśnie dostalem link do sybskrybcji ;)

#8 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 18 czerwca 2006 - 13:05

JSG nie wrzucaj prosto do słownika ;)
po polsku:" tyle ludu chce wszystko za darmoche, że niedługo nam serwery padną, ale nie martw się Ty też dostaniesz za darmo, a tymczasem możesz wyskoczyć na piwko ze znajomymi, powiedz im o promocji kto wie może jeszcze się załapią :) " :lol:


język polski również może zaskakiwać :evil:

#9 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 18 czerwca 2006 - 15:28

ja właśnie dostalem link do sybskrybcji


Ale to się tyczy listy mailingowej, to również otrzymałem.

Ja się zastanawiam skąd pobrać plik z licencją?

Komuś się może już to udało?

#10 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 18 czerwca 2006 - 15:46

a co takiego fajnego jest w tym programie?

#11 iSylwek

iSylwek
  • 872 postów

Napisano 18 czerwca 2006 - 15:49

język polski również może zaskakiwać :evil:

ano może :roll:

Ale to się tyczy listy mailingowej, to również otrzymałem.

Ja się zastanawiam skąd pobrać plik z licencją?

Komuś się może już to udało?


no właśnie co się konkretnie robi? dostaje się 1 maila, po jakimś czasie drugiego i podaje się swoje dane, i co dalej?

zalogowałem się i w "View Orders Placed" mam
"View Orders Placed

You can track the status of your orders here.

Get your macZOT! and fill this section in."

trzeba czekać na następnego maila?

a co takiego fajnego jest w tym programie?

no jak dają za darmo i reklam niema to trzeba brać ;)

#12 icerk

icerk
  • 9 postów

Napisano 18 czerwca 2006 - 16:13

a co takiego fajnego jest w tym programie?


To taki spotlight, niby ułatwia wyszukiwanie, nawet ikona taka sama jak w spotlight tylko inny kolor. Zależy kto co lubi:wink:

#13 krzemien

krzemien
  • 1 038 postów
  • SkądRG21 7UQ

Napisano 21 czerwca 2006 - 17:27

Ktoś już dostał licencję? Moja is not valid...

#14 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 21 czerwca 2006 - 18:04

Moja właśnie przyszła mailem :D nawet dwie :wink:

#15 pixel

pixel
  • 91 postów

Napisano 21 czerwca 2006 - 18:57

dostalem wlasnie licencje do HoudahSpot 1.x. Po zaladowaniu jej do HS1.2 przywital mnie malo wesoly komunikacik: "This license is not valid" :shock:

#16 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 czerwca 2006 - 19:24

Qrcze, chyba jak zwykle się spóźniłem. Zalogowałem się, wlazłem a tu zima... Chyba po herbacie :-( Mam to samo co iSylwek

#17 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 21 czerwca 2006 - 20:32

pixel, a zapisałeś się na tą listę mailingową? Do mnie przyszły 2 licencje, bo na początku myslałem że wp nie przepusciło załącznika i poprawiłem z gmaila :D

#18 krzemien

krzemien
  • 1 038 postów
  • SkądRG21 7UQ

Napisano 21 czerwca 2006 - 20:35

krzyfar Rozumiem, że program przyjął Twoją licencję? Mój niestety nie...

#19 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 21 czerwca 2006 - 20:45

Przyjął. Tak to wygląda...

Dołączona grafika

#20 krzemien

krzemien
  • 1 038 postów
  • SkądRG21 7UQ

Napisano 21 czerwca 2006 - 20:55

OK. Problemem jest MS Entourage 2004. Zachowując dokument na dysku z mojej poczty bezpośrednio poprzez WWW, program przyjął plik licencji.

#21 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 czerwca 2006 - 21:03

A ja mam problem odbierając przez Apple Mail. Wysłałem już do producenta zapytanie, co zamierza z tym zrobić.

#22 iSylwek

iSylwek
  • 872 postów

Napisano 21 czerwca 2006 - 22:26

Andrzej nie łam się ;) ja też myślałem, że będzie lipa a wczoraj dostałem maila licencją Heidi masz na myśli mail z konta .Mac(raczej nie)? ja odebieram pocztę przez systemowego Meil'a i żadnych problemów normalnie zapisał załącznik i później go normalnie wczytałem-nie miałem żadnej informacji"This license is not valid"" pozdrawiam Pa

#23 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 czerwca 2006 - 22:38

Metodą prób i błędów ustaliłem, że moduł kontroli licencji programu nie działa poprawnie, jeżeli polski jest na pierwszym miejscu. Po przestawieniu angielskiego na pierwsze miejsce i przelogowaniu się, program pozwala się normalnie zarejestrować. Jednak po powrocie do polskiego na pierwszym miejscu i przelogowaniu, znowu twierdzi, że jest niezarejestrowany i że plik licencji jest nieprawidłowy. Innymi słowy, program będzie działał jako zarejestrowany program tylko wtedy, kiedy na pierwszym miejscu nie będzie polskiego. Opisałem Pierrowi Bernard ten przypadek i czekam na jakieś poprawki z jego strony.

#24 pixel

pixel
  • 91 postów

Napisano 22 czerwca 2006 - 00:28

pixel, a zapisałeś się na tą listę mailingową?

jasne. licencje wyslali mi na konto uczelniane. odebralem przy pomocy Apple Mail'a i niestety nie zadzialalo...

Metodą prób i błędów ustaliłem, że moduł kontroli licencji programu nie działa poprawnie, jeżeli polski jest na pierwszym miejscu.

Zrobilem 'Get info' na aplikacji i mialem do wyboru tylko EN i FR. wylaczylem jezyk zabojadow i dalej nie przyjmuje licencji...

#25 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 czerwca 2006 - 07:01

Zrobilem 'Get info' na aplikacji i mialem do wyboru tylko EN i FR. wylaczylem jezyk zabojadow i dalej nie przyjmuje licencji...

Nie chodzi o języki programu, lecz kolejność języków w System Preferences/International




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych