Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

HoudahSpot za darmo dla 5000 osób


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#26 krzemien

krzemien
  • 1 038 postów
  • SkądRG21 7UQ

Napisano 22 czerwca 2006 - 09:27

Metodą prób i błędów ustaliłem, że moduł kontroli licencji programu nie działa poprawnie, jeżeli polski jest na pierwszym miejscu. Po przestawieniu angielskiego na pierwsze miejsce i przelogowaniu się, program pozwala się normalnie zarejestrować. Jednak po powrocie do polskiego na pierwszym miejscu i przelogowaniu, znowu twierdzi, że jest niezarejestrowany i że plik licencji jest nieprawidłowy.


To była pierwsza rzecz którą sprawdzilem przed napisaniem maila do autora programu. U mnie nie przyniosła żadnych rezultatów. Dopiero zachowanie pliku na dysk bezpośrednio z Safari uaktywniło program.

W chwili obecnej używam z PL na pierwszym miejscu i jest OK.

#27 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 czerwca 2006 - 10:09

Andrzej nie łam się ;)

ja też myślałem, że będzie lipa a wczoraj dostałem maila licencją

Ale ja nawet nie mogę już wysłać tego requesta: The BlogZOT is over :-) tak że after birds (po ptokach :)

#28 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 czerwca 2006 - 10:45

To była pierwsza rzecz którą sprawdzilem przed napisaniem maila do autora programu. U mnie nie przyniosła żadnych rezultatów. Dopiero zachowanie pliku na dysk bezpośrednio z Safari uaktywniło program.

W chwili obecnej używam z PL na pierwszym miejscu i jest OK.

Ja to sprawdzałem na dwóch komputerach i na obu program nie chce działać poprawnie z polskim na pierwszym miejscu.
Zmiana sposobu pobierania pliku nic nie pomogła - dostałem nawet od Pierra plik spakowany zipem.

#29 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 czerwca 2006 - 09:01

Właśnie otrzymałem od Pierra Bernarda poprawioną wersję beta programu, w której usunięto problem obsługi skryptu językowego przez moduł kontroli licencji. Wszystko działa bez problemów i właściwa wersja powinna się pojawić jeszcze dzisiaj lub jutro.

#30 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 czerwca 2006 - 17:46

Nowa wersja programu do pobrania ze strony autora:

http://www.houdah.com/houdahSpot/

#31 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 23 czerwca 2006 - 18:10

no działa jak należy
Dołączona grafika

#32 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 25 czerwca 2006 - 09:59

dopiero dzis dostalem licencje na program (zarejestrowalem sie w dniu powstania tego tematu). ale wszystko poszlo bez problemow. klikniecie na zalacznik i program sam sie wlacza zarejestrowany.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych