Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Vista czy XP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#26 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 04 sierpnia 2008 - 15:12

a może po prostu sprawdź jak działa vista jak działa XP na bootcamp a jak na vmware a potem sobie dopiero kup system który według ciebie będzie lepszy... jak na chwile sobie ukradniesz z torrenta te systemy to się nic nikomu nie stanie raczej ;]

#27 Brazol

Brazol
  • 174 postów
  • SkądStolica

Napisano 04 sierpnia 2008 - 15:26

Roberto: napewno najpierw spróbuję bez instalacji Windows, jak pojawią sie jakieś problemy to sie do Ciebie zgłoszę po radę :) bo jak narazie to tak, potrzebuje jedynie do programowania. A właściwie zaczne potrzebować od października. aha przy okazji, jak w tym całym temacie który poruszyłem znajduje się Linux?? narkoman. : :) skoro tak mówisz że nic sie nie stanie :D jak zacznę pilnie potrzebować to tak chyba zrobię Dzieki za opinie!

#28 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 sierpnia 2008 - 15:52

jak musisz, to XP, bo jest szybszy, ale...

O ile wiem programy napisane pod OS X w C mogą nie działać potem prawidłowo pod Windowsem ze względu na biblioteki (czy tak? czytałem o tym na forum). Dlatego będe potrzebował Windows

Gdzie tak przeczytałeś??
Ja studiuję informatykę i w C pisałem pod Xcode bezproblemowo, brakuje conIO, ale na szczęście jest to do pominięcia, a i tak, rzadko się tego używało.
Ew. jak by się przypadkiem okazało, że będziesz drążył C, aż do okienek, to XP. Ale możesz mi wierzyć, że winda, nie jest w ogóle (jeszcze raz: w ogóle!!) potrzebna.

#29 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 04 sierpnia 2008 - 16:08

narkoman. : :) skoro tak mówisz że nic sie nie stanie :D jak zacznę pilnie potrzebować to tak chyba zrobię
Dzieki za opinie!


żeby nie było, na chwilę i do testów a nie na całe studia... zresztą dostaniesz ze szkoły pewnie dostęp do oryginalnych systemów/programów... też w sumie kończę infę i raczej tak bardzo nie jest potrzebny windows ;]

#30 lukas

lukas
  • 565 postów
  • SkądKTW

Napisano 04 sierpnia 2008 - 16:11

Vista przez BootCamp.
Najlepiej Home Premium;)

XP to g....
Na moim iMaku mam Vistę, na MacBook'u XP. Nie wiem dlaczego ale np. zaraz po starcie XP wyskakują mi jakieś błędy, pomimo tego, że wirusów nie mam, system był niedawno instalowany...

---- Dodano 04-08-2008 o godzinie 17:15 ----

jak musisz, to XP, bo jest szybszy, ale...


Gdzie tak przeczytałeś??
Ja studiuję informatykę i w C pisałem pod Xcode bezproblemowo, brakuje conIO, ale na szczęście jest to do pominięcia, a i tak, rzadko się tego używało.
Ew. jak by się przypadkiem okazało, że będziesz drążył C, aż do okienek, to XP. Ale możesz mi wierzyć, że winda, nie jest w ogóle (jeszcze raz: w ogóle!!) potrzebna.


Ja mam windowsa dla programowania w C# i latania w Flight Simulator X;)

#31 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 sierpnia 2008 - 23:01

ja na iMac ma XP do płatnika;) i działa dobrze jak na sprzęt do klepania cyferek;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych