Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MagicPad - szansa na "kopiuj", "wklej", "wytnij"?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 04 sierpnia 2008 - 09:42

Co tu dużo pisać:
MagicPad: iPhone Copy / Paste & More (Video)

#2 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 sierpnia 2008 - 09:47

Ale z tego co wiem, to C&P ma być po aktualizacji softu. ;)

#3 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 04 sierpnia 2008 - 10:21

Być może będzie dostępne - być może nie - nie możemy być tego pewni. Jednak, zaprezentowana przeze mnie aplikacja działa już teraz, już dzisiaj.

#4 kompsognat

kompsognat
  • 261 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 sierpnia 2008 - 19:43

Tylko ma jedną wadę. Kopiowanie tylko w orębie tejże aplikacji. Wolałbym coś o nieco większym zastosowaniu. PS. Bloga nie mam, żeby poprzeżywać :D

#5 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 05 sierpnia 2008 - 01:03

Tylko ma jedną wadę. Kopiowanie tylko w orębie tejże aplikacji. Wolałbym coś o nieco większym zastosowaniu.


Aplikacja ta jednak pokazuje, że można - o to chyba w tym wszystkim chodzi. Widać, że nic nie stoi na przeszkodzie aby używać tak bardzo powszechnych funkcji edycyjnych jak też nic nie stałoby na przeszkodzie aby mógł iPhone mieć pakiet biurowy. W urządzeniach z WM jest to w standardzie i nie trzeba dodatkowo za to płacić.

#6 KromuS

KromuS
  • 184 postów
  • SkądEłk / Ostrołęka

Napisano 06 sierpnia 2008 - 05:55

w urządzeniach z WM .. kiedy ludzie przestaną porównywać WM do OS iPhone ? ehh ..

#7 nicolas79

nicolas79
  • 102 postów

Napisano 06 sierpnia 2008 - 06:54

w urządzeniach z WM .. kiedy ludzie przestaną porównywać WM do OS iPhone ? ehh ..



a dlaczego mają nie porównywać ?? OS iPhone jak narazie sporo brakuje do WM.

#8 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 06 sierpnia 2008 - 09:51

w urządzeniach z WM .. kiedy ludzie przestaną porównywać WM do OS iPhone ? ehh ..


Oczywiście, można porównać z Symbianem, z Palm OS'em, a nawet z niektórymi telefonami spoza tych grup. Jeżeli chcemy udawać, że iPhone jest wyjątkowy i każdą z niedoróbek określać "wyjątkowością" - to ja bardzo przepraszam.

A do czego porównywać OS iPhone?

#9 hasos

hasos
  • 2 164 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 sierpnia 2008 - 09:54

juz raz o tym na forum pisalem .gdybym dysponowal odpowiednia gotowka to zaminil bym ip na ipod touch + blackberry bold. A jesli chodzi o mozliwosci kopiuj wklej - to tp nic tu nie udowadnia nowego bo wiadomo ze jest to mozliwe, to i wiele innych rzeczy ktorych ip brak, ale z niewiadomych wzgledow apple tego nie poprawia-pewnie te brakujace funkcje pojawia sie w ip 5g a i tak beda potraktowane przez fanow jak objawienie. no to mam programik, w sumie jest ok, ale jest dość niefunkcjonalny. 1) nie doszedł jeszcze jak wrzucić własne pliki tekstowe na ip, nie znalazłem odpowiedniego folderu, 2) wysłanie mailem danej notatki sporządzonej w tym programie jest dość utrudnione - trzeba wpisać zarówno nadawce (naszego maila), nie tylko odbiorcę, poza tym trzeba wpisać kod potwierdzający, taki jak na niektórych stronach, np., kiedy pobieramy jakiś plik z netu 3) nasza notatka nie dochodzi w postaci załącznika do otwarcia a jako treść maila (bez sensu). jednym słowem kupa.

#10 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 06 sierpnia 2008 - 11:34

Nie sugeruję, że owa aplikacja jest genialna, że jest wystarczająca, jednak, jak napisałeś:

A jesli chodzi o mozliwosci kopiuj wklej - to tp nic tu nie udowadnia nowego bo wiadomo ze jest to mozliwe, to i wiele innych rzeczy ktorych ip brak, ale z niewiadomych wzgledow apple tego nie poprawia


Uważam, że aplikacja owa może kształtować świadomość odbiorców - udowadniając ponad wszelką możliwość że coś MOŻNA, a skoro można - to nie ma przeciwwskazań aby tego używać.
Duże nadzieje są pokładane w sofcie 2.1 który ponoć ma oferować te funkcje... lecz jak będzie na prawdę - zobaczymy.

#11 Slyth

Slyth
  • 9 postów

Napisano 18 października 2008 - 20:35

No9 i co z tym programem? Mamy już Soft 2.1..

#12 kamilb37

kamilb37
  • 47 postów

Napisano 19 października 2008 - 10:28

Właśnie go ściągnołem ... świetny programik

#13 gosciu

gosciu
  • 21 postów

Napisano 19 października 2008 - 11:20

No9 i co z tym programem? Mamy już Soft 2.1..


http://phobos.apple....=286616920&mt=8

#14 Maxxxx_01

Maxxxx_01
  • 178 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 października 2008 - 17:18

Czy programik warty jest sciagniecia? Mozna kopiowac tekst z maili i smsow? I wklejac?

#15 kamilb37

kamilb37
  • 47 postów

Napisano 21 października 2008 - 17:44

Jeśli ściągasz za darmo to jest jak najbardziej wart .. ale trzeba wiedzieć skąd

#16 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 października 2008 - 17:52

Od razu mówię - tu się nie dowiecie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych