Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wgrywanie dzwonków tapet oraz innych dodatków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartix65

Bartix65
  • 87 postów

Napisano 29 lipca 2008 - 10:45

Trudno muszę napisac.Szukałem szukam i będe szukał, ale nie moge znalezc nic.Jak wgrywac swoje dzwonki tapety na iphone???Prosz epomózcie poto tu sie zarejstrowałem a wy zaraz blokujecie temat i odnosicie do szukaijki.Niestety nic nie znalazłem, pomózcie jak wgrac mp3, wiem ze przez itunes , lecz jak.POMOCY Z góry dziękuje.:rolleyes:

#2 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 lipca 2008 - 12:24

Trudno muszę napisac.Szukałem szukam i będe szukał, ale nie moge znalezc nic.JPOMOCY
Z góry dziękuje.:rolleyes:

tak najlepiej powiedzieć..I czekać na gotowca :)
tapety, muzę, filmy i dzwonki wrzucasz m. in właśnie tym, o czym mówisz - poprzez iTunes.
W zakładce muzyka dodajesz pliki i foldery z muzyką, w zakładce filmy tak samo. Zdjęcia - po podłączeniu iPhona do iTunes pojawia się w zakładce synchronizacyjnej i po prostu wskazujesz folder, w którym masz te swoje zdjęcia i tapety do wrzucenia. Dzwonki - tu trochę inna sprawa, bo iTunes przyjmuje format m4r.
Najłatwiej - wybierz swoje mp3, które ma być dzwonkiem - przekształć je w iTunes na format AAC. Ten plik znajdzie się domyślnie w C/ documents and settings/ właściciel kompa/ moje dokumenty/ moja muzyka/ iTunes...szukaj tych plików m4a i po prostu przepisz na m4r. Jak ich nie widzisz - odznacz wpanelu sterowania/ foldery/ pokaż ukryte pliki.
I dodawaj te dzwonki w formacie m4r do biblioteki. Jak ? - patrz po prostu co jest napisane w polskim interfejsie iTunes :)
Potem klikasz synchronizuj. To w zasadzie tyle. Teraz mnie zabiją za odpowiedź mimo wszystko :):)

#3 Bartix65

Bartix65
  • 87 postów

Napisano 29 lipca 2008 - 19:48

A następnie moje pytanie, czy nie lepiej użyc iphone pc suite i wgrywac mp3 a nie bawić sie itunes?

#4 pear.pl

pear.pl
  • 121 postów
  • SkądUstroń

Napisano 29 lipca 2008 - 19:57

Pytanie w stylu, co lepsze siekierka czy skalpel. Kwestia gustu i upodobań. Sam musisz zainstalować jedno i drugie i się przekonać.

#5 effe11

effe11
  • 167 postów

Napisano 29 lipca 2008 - 20:11

Z wgrywaniem mp3 nie mam kłopotów natomiast z filmami to już większy problem. Za nic nie chcą się wgrać na iphona. Robie dokładnie tak samo jak z mp3, tzn wchodzę w zakładkę wideo w itunes i dopiero dodaj folder do biblioteki. Później zaznaczam ptaszkiem na dole filmy które mnie interesują i klikam w synchronizuj. Sama synchronizacja odbywa się w przeciągu kilku setnych sekund i koniec. W iphonie filmów nie ma:( Co robię źle? Bartix jak dojdziesz do tego to daj znać. Pozdro

#6 Bartix65

Bartix65
  • 87 postów

Napisano 01 sierpnia 2008 - 14:46

Pomoże ktoś jak wgrac te dzwonki :( Bo cały czas nie łapie tego.

#7 dario321

dario321
  • 711 postów
  • Skądok.Radom

Napisano 01 sierpnia 2008 - 14:59

Bartix65,prosze; Nie wiem po co tyle kombinowania: Oto szybszy i prostszy sposób:: Wymagania - iTunes 7.5 [na innych nie próbowałem] - iPhone 1.1.2 - iTunes 7.6 i iPhone 1.1.3 [dzięki danki] W iTunes klikamy raz na utwór w naszej bibliotece, następnie prawy przycisk i Przekształć zaznaczenia na AAC, po skonwertowaniu prawy przycisk myszy na nowym pliku i Pokaż w Eksploratorze Windows, zmieniamy rozszerzenie z m4a na m4r i wrzucamy do iPhona do katalogu /Library/Ringtones W ten oto sposób mamy dznowek jaki długi chcemy Dzwonek wgrany tym sposobem nie pokaże się jako "własne dzwonik" tylko zostanie dodany do listy dzwonków istniejących. Nazwa będzie identyczna z nazwą naszego pliku. autor; LoBo od siebie dodam; przed wgrywaniem dzwonkow wejdz w start/panel sterowania/narzedzia/opcje folderow/widok/i zaznacz pokazuj ukryte pliki/zastosuj/ok powodzenia

#8 Bartix65

Bartix65
  • 87 postów

Napisano 01 sierpnia 2008 - 17:30

zmieniamy rozszerzenie z m4a na m4r i wrzucamy do iPhona do katalogu /Library/Ringtones




Tak tylko w tym problem ze ja nie mam tam pełnej nazy jest tak np.
Dj tiesto traffic
A nie ma tak
Dj tiesto traffic.m4a

#9 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 sierpnia 2008 - 09:45

taki problem, że kliknij start- panel sterowania-opcje folderów-widok i odkliknij UKRYJ ROZSZERZENIA ZNANYCH TYPÓW PLIKÓW. I już będziesz widział to swoje rozszerzenie. Jak byk.

#10 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 03 września 2008 - 22:42

Witam pozwole sie podpiac aby nie robic kolejnego takiego samego tematu :) Mam pytanie w 2.0.2 3G jak zrobic wlasne dzwoni i wgrac aby dzialaly ? robiles w Itunes bralem mp3 wycinalem 35 sec nagrania robilem acc i pozniej podmienialem a =r ale wyskakuje blad ze nie mozna bylo skopiowac bo nie ma niby nagrania cos w ten desen :-/ i nie wiem co tu wymyslec z tym

#11 sebik

sebik
  • 463 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 września 2008 - 22:49

Wujek Dobra Rada mówi
powróć do telefonu jaki miałeś poprzednio
temat zamkniety bo zle zadales pytanie czytaj to
MyApple.pl - Ogłoszenia na forum : iPhone
w iTunes przyciśnij F1 wyskoczy pomoc i poczytaj

#12 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 03 września 2008 - 22:54

to do mnie ? fakt faktem w pierwszym swoim poscie zapomnialem o tagu :) ale zeby go ktos zamknal nie zauwazylem :D

#13 sebik

sebik
  • 463 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 września 2008 - 22:55

pisze do autora wątku @canibal proponuje sporzystac z iphonepcsuite tylko nie wiem czy dziala on na 2.0.2 ewentualnie ręcznie ładujesz poprzez ssh przekonwertowany plik na *.m3r jak dobrze pamiętam

#14 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 03 września 2008 - 23:00

dzieki sebik za odp ale niestety jestem zielony jak trawa za oknem i nie wiem jak sie bawic tym ssh co to wogole jest i z czym to sie je :) czytam co rusz jaks watek ale wszystko prawie do starszych wersje :-/ malo tego jest na 2.0.2

---- Dodano 04-09-2008 o godzinie 00:04 ----
hmm dziwna sprawa przy itunes wyskakuje blad ze nie mozna znalezc nagrania i ze nie mozna go skopiowac itp a jak zerknalem do telefonu to jednak dzwonek w nim siedzi a czy mozna na ori sofcie z simlockiem itp wgrac dzwonki sms ? tak jak z dzwonkami od polaczen ? czytalem na forum ze mozna pogrzebac w sofcie i np podmienic sobie stare dzwonki na nowe a nie da rady wgrac sobie xx dzwonkow sms i zmieniac kiedy sie chce ?

#15 sebik

sebik
  • 463 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 września 2008 - 23:10

z iTunes nie walczyłem wszystkie porady od 2.0 d0 2.0.x będą działać

#16 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 03 września 2008 - 23:14

ok ale hmm na temat dzwieku sms za wiele nie znalazlem tylko tyle ze mona np dzwonki w sofcie podmieniac a czy jest mozliwosc przekonwertowac pliki muzyczne i wgrac tak aby bylo mozna np taka mp3 uzyc jako dzwonka sms ? tak jak to jest z polaczeniami ? czy mozna to dopiero zrobic jak sie w pelni odblokuje iP i uzyc do tego jakiegos programu ?

#17 sebik

sebik
  • 463 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 września 2008 - 23:17

iPhone ma troszeczkę inny format pliku zamiast *.mp3 jest *.m3r(jak pamiętam) są konwertery do tego typu plików trzeba poszukać skonwertować i będzie działało

#18 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 03 września 2008 - 23:57

iPhone_PC_Suite stara wersja i nie dziala nowsza wymaga scrackowanego iP ;) wiec teraz pora szukac innych converterow

#19 Qsco

Qsco
  • 18 postów
  • Skąd3miasto/Gdynia

Napisano 04 września 2008 - 08:10

Tutaj link do programiku który stworzy szybko 30sekundowy dzwonek z wycinka ulubionego utworu mp3 itp. na format iPhone [url=http://iphone.heinleins.com/]iRinger :: iPhone Ringtone Factory[/url]

ps.jeśli coś nie w temacie-to proszę usunąc tego posta :/

#20 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 04 września 2008 - 08:35

sprawdzilem wszystko ladnie pieknie tylko on robi tylko dzwonki na polaczenia a mnie poki co teraz interesuje dzwonki pod sms ;)

#21 Yaro1986

Yaro1986
  • 5 postów

Napisano 19 września 2008 - 16:59

mam problem który doprowadza mnie do kurw***. po załączeniu synchronizacji wyskakuje mi okienko " próba kopiowania na dysk iPhone (ADMIN) nieudana. Tego dysku nie można odczytać ani na nim zapisać" co mam z tym robić.

#22 MariuszM

MariuszM
  • 83 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:21

Tapeta pod ikonkami i film mpg Da radę jakoś wstawić tapetę pod ikonki na oryginalnym sofcie, czy muszę się zadowolić tapetą tylko na oknie wygaszania? Mam trochę filmów w formacie mpg, takich z kamery z twardym dyskiem, za cholerę nie daje rady tego wrzucić do iTunesa, wie ktoś dlaczego? pzdr. Mariusz

#23 Broul

Broul
  • 34 postów

Napisano 20 września 2008 - 16:46

iPhone chyba nie obsluguje formatu mpg tylko mp4

#24 Sisar

Sisar
  • 252 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 września 2008 - 19:52

a mi si udaje przekształcić piosenkę na dzwonek m4r ale iTunes cały czas go widzi w katalogu muzyka a nie dzwonki ? no i ni hjak nie można go do iphona do dzwonków wprowadzić ....

#25 adi3124

adi3124
  • 531 postów
  • SkądGdynia

Napisano 20 września 2008 - 20:26

Jak macie maca i garage band to łatwo jest zrobić dzwonek - wrzucamy piosenke do garageband przycinamy i zapisujemy jako dzwonek i po sprawie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych