Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Stanza problem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 adamvet

adamvet
  • 485 postów
  • SkądNorwich, UK

Napisano 26 lipca 2008 - 22:24

Witam Sciagnalem sobie program do czytania ebookow z app store o nazwie Stanza. Zainstalowalem rowniez program Stanza Desktop bo wyczytalem ze dzieki temu bede mogl wgrywac wlasne ksiazki di iPhona i kupa wielka. Nie wiem dlaczego ale moj iPhone nie znajduje mojego maczka (przez program Stanza - opcja shared books).Wszystko robie zgodnie z instrukcja. Uzywa ktos moze tego programu i znalazl jakis sposob jak to zrobic? Ewentualnie jaki inny dobry program do czytania mozna znalezc (ale koniecznie z opcja wgrywania ksiazek z komputera) Pozdrawiam

#2 herbarz

herbarz
  • 83 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 00:09

Wgraj ebook na serwer ftp i podaj adres. U mnie dziala bez zarzutu! Nawet cyrylica.

#3 MRCOFFEE

MRCOFFEE
  • 463 postów

Napisano 01 września 2008 - 12:29

w jakim formacie sciagasz ksiezki albo inaczej czym i na co konwertowac pliki txt. Takie mam pytanie

#4 moszhenryk

moszhenryk
  • 3 postów

Napisano 24 września 2008 - 15:59

Witam, Ściągnąłem sobie Stanze na dysk twardy komputera przez iTunes. A jak teraz wrzucić go na iPhona i zainstalować?

#5 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 24 września 2008 - 16:14

Przez takie coś, jak iTunes. Musisz mieć oprogramowanie na iPhone'ie minimum 2.0

#6 moszhenryk

moszhenryk
  • 3 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 00:48

a jak wrzucać książki na iphone. Próbowałem pobierać, ale nie działa. Gdzie to można wgrać. Chodzi mi o ścieżkę dostępu do katalogu z ksiązkami tak jak textreaderze

#7 Fearless

Fearless
  • 171 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 listopada 2008 - 00:55

A instalowałeś już Stanze, wersje na desktop? Bez tego raczej się nie da.

#8 brzechwa99

brzechwa99
  • 40 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 20:53

jak to wrzucić!!! Bardzo was prosze pomoc!! mam ten sam problem co w głównym wątku. Iphone nie łaczy mi się z PC nie wiem czemu pisze że szuka i nic nie wiem co zmienić... pozdrawiam

#9 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 listopada 2008 - 11:21

http://www.myapple.p...hone-pomoc.html
Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych