Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

www.telkom24.pl Iphone unlocked - co myślicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
465 odpowiedzi w tym temacie

#426 ice200

ice200
  • 20 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 11:47

Ciekawe co będzie z kasą, czy odzyskamy swoje pieniądze.

#427 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 sierpnia 2008 - 13:47

Szanowni Państwo, piszcie do firmy o natychmiastowy zwrot pieniędzy. O ile firma ta jeszcze istnieje...Myślę, że śledzą to forum i też myślą...Gdyby zaczęli się migać - informować prokuraturę. Tu skończyła się chyba zabawa. Z Techmarketem jest inna sprawa, tamta firma stoi na rynku od lat, zaś Telkom24 to jakiś krzak powstały na bazie ajfonowego boomu

#428 Zuki

Zuki
  • 434 postów
  • SkądPrzeworsk

Napisano 08 sierpnia 2008 - 14:10

Szanowni Państwo, piszcie do firmy o natychmiastowy zwrot pieniędzy. O ile firma ta jeszcze istnieje...Myślę, że śledzą to forum i też myślą...Gdyby zaczęli się migać - informować prokuraturę. Tu skończyła się chyba zabawa. Z Techmarketem jest inna sprawa, tamta firma stoi na rynku od lat, zaś Telkom24 to jakiś krzak powstały na bazie ajfonowego boomu


zgadzam sie z Tobą niech wszyscy ktorzy wplacili pieniadze PISZA/DZWONIĄ w sprawie zwrotu pieniedzy!!! chyba wiecej wam dowodów nie trzeba ze to przekret jest!!

#429 ice200

ice200
  • 20 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 14:20

Pisać to my możemy, ale czy sie kasy doczekamy. Chyba nie!!!!!!!!!!

#430 Zuki

Zuki
  • 434 postów
  • SkądPrzeworsk

Napisano 08 sierpnia 2008 - 14:32

Pisać to my możemy, ale czy sie kasy doczekamy. Chyba nie!!!!!!!!!!


mamy w polsce odpowiednie organy scigania w takich przypadkach... proponuje sie tam udac

#431 el_slawomire

el_slawomire
  • 56 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 18:54

Pisać to my możemy, ale czy sie kasy doczekamy. Chyba nie!!!!!!!!!!


Zamiast tracic czas na pisanie postów o niczym w tym wątku zadzwoniłbyś do tej firmy i postawiłbyś im ultimatum że albo kasa za dwa dni na koncie albo idziesz na policję i zgłaszasz próbę oszustwa. Tak jak napisałem już policja działa dosyć sprawnie w takich przypadkach.

#432 wrc81

wrc81
  • 17 postów
  • SkądZG

Napisano 08 sierpnia 2008 - 22:01

Przeczytałem bardzo ciekawa opowieść dla tych co wpłacili kasę proponuje udać się na policje i to jak najszybciej tez zamowilem w techmarkecie 12 lipca ale nie mam zamiaru czekac mam juz 2g ,mily pan przypomina mi stara historie z gosciem z allegro codziennie do niego dzwonilem gdzie moj tel on zdziwiony ze paczka poszla i tak czekalem miesiac codziennie dzwoniac powiedzialem ze ide na policje i do prokuratury kasa byla w 2dni na szczescie .Sledze dalej ta ciekawa opowiesc

#433 maciut

maciut
  • 11 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 sierpnia 2008 - 22:27

Hello :) ja na swojego od miłego Pana się nie doczekałem oczywiście, ale znalazłem szybki kontakt na allegro i kupiłem już moją wymarzoną białą sztukę :) drogo bo drogo, ale czekać już nie mogłem :) kupiłem za 2900 z włoskiego rynku bez simlocka z włoskim paragonem. Na miłego Pana poczekam bo chętnie kupię jeszcze jednego dla kumpla w tej cenie. Wiem że pewnie nic z tego nie będzie ale nie łączą się już z tym żadne emocje ponieważ swojego już mam, a z telkomu zamówionego mam z odbiorem osobistym z płatnością na miejscu. Życzę Wam zwrotu kasy :) i do usłyszenia :) wracam do mojego białego cudeńka :)

#434 hasos

hasos
  • 2 164 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 sierpnia 2008 - 04:08

to sie pospieszyłeś, w erze dałbyś 2190 :)

#435 MonsterSale

MonsterSale
  • 217 postów

Napisano 09 sierpnia 2008 - 05:02

Nieprawda: w Erze dalby 2800 (=2190 + 610 za zdjecie simlocka, bo przeciez kupil z Wloch chyli bez smyczy). Niby ciut taniej, ale nie wiadomo, czy Era w ogole bedzie miala takie telefony (mam na mysli fizyczna dostepnosc egzemplarzy w salonach).

#436 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 sierpnia 2008 - 08:38

ja bym na Waszym miejscu nie czekał więcej tylko od razu informował prokuraturę..Taki ruch się już zrobił wokół tego gówna24.pl, że na bank zawinęli się już. Nawet jeśli nie, to przynajmniej będą wiedzieć, że choć klienci podchodzą do sprawy bardzo poważnie. Dogadajcie się na forum kto wpłacił, wymieńcie danymi i w zgłoszeniach do organów ścigania po\dawajcie dane innych. Żeby policja czy ew. prokuratura wiedziała, że to może by wał na duża skalę

#437 goly

goly
  • 658 postów
  • Skądhell

Napisano 09 sierpnia 2008 - 10:02

Nieprawda: w Erze dalby 2800 (=2190 + 610 za zdjecie simlocka, bo przeciez kupil z Wloch chyli bez smyczy).

info które krąży po necie mówi, że Era będzie sprzedawała za 2190 bez locka

#438 Adams

Adams
  • 488 postów

Napisano 09 sierpnia 2008 - 22:41

Hello :) ja na swojego od miłego Pana się nie doczekałem oczywiście, ale znalazłem szybki kontakt na allegro i kupiłem już moją wymarzoną białą sztukę :) drogo bo drogo, ale czekać już nie mogłem :) kupiłem za 2900 z włoskiego rynku bez simlocka z włoskim paragonem. Na miłego Pana poczekam bo chętnie kupię jeszcze jednego dla kumpla w tej cenie. Wiem że pewnie nic z tego nie będzie ale nie łączą się już z tym żadne emocje ponieważ swojego już mam, a z telkomu zamówionego mam z odbiorem osobistym z płatnością na miejscu. Życzę Wam zwrotu kasy :) i do usłyszenia :) wracam do mojego białego cudeńka :)


Maciut, chyba musisz byc bardzo bardzo napalony na ten telefon skoro dales za niego prawie tyle ile placi sie za MB. Moim zdaniem Stefan jest magikiem, ze potrafi marketingiem i cala swoja moca wywolac jakies nieopanowane i bezrozumnie pozadanie na calkiem przecietny telefon.

#439 Berni

Berni
  • 27 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 10 sierpnia 2008 - 12:22

Jego pieniądze, Jego wybór. Twoja uwaga apropo manipulacji jest zupełnie niepotrzebna i nieobiektywna.

#440 Adams

Adams
  • 488 postów

Napisano 10 sierpnia 2008 - 14:10

Moze masz racje, ogolnie to nie mialem nic zlego na mysli. Poprostu dla mnie to niesamowite zjawisko, ktoremu sie przygladam. W kase nikomu nie zagladam, komentuje tylko rzeczywistosc. Pozdrowiam

#441 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 298 postów
  • Skądtowni?

Napisano 10 sierpnia 2008 - 14:38

Moze masz racje, ogolnie to nie mialem nic zlego na mysli. Poprostu dla mnie to niesamowite zjawisko, ktoremu sie przygladam. W kase nikomu nie zagladam, komentuje tylko rzeczywistosc.

Pozdrowiam


Tak jest ze wszystkim, chcesz mieć szybciej musisz więcej zapłacić, później ceny się normują, takie prawo rynku. Zastanawiają mnie plotki że Era będzie sprzedawać iPhone bez sim-locka heh trochę dziwnie ponieważ u Nas nie ma takiego prawa jak we Włoszech czy Belgii a w innych krajach telefony są sprzedawane z umowami i sim-lockami więc dlaczego u Nas by miał być jakiś wyjątek?? weźmy np UK, większy kraj, większy rynek komórkowy a jednak operatorzy sprzedają z blokadami.

#442 Berni

Berni
  • 27 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 10 sierpnia 2008 - 16:36

Adams ta cała manipulacja to umiejętne tworzenie wizerunku Apple i każdego ich produktu. Przecież one nie są o niebo lepsze od konkurencji, jednak i tak każdy z nas jest wstanie za nie dopłacić... ;)

#443 esnow

esnow
  • 87 postów

Napisano 10 sierpnia 2008 - 20:43

napewno mily pan czyta to forum i sie z was wszystkich smieje. zamiast isc odrazu zglosic sprawe na policje , dojechac go na tym siwtym marcinie to wy sie pierdolicie, kazdy dzien zwolki to dla niego szansa zeby dac noge. a potem nawet jak bedzie juz sprawa powie ze nie ma z czego oddac i zobaczycie ile to bedzie sie jeszcze ciagnelo. ilu w koncu bylo naiwnych ?

#444 Zuki

Zuki
  • 434 postów
  • SkądPrzeworsk

Napisano 10 sierpnia 2008 - 22:14

Miły pan was wy.... :) ani iphone'a ani pieniedzy nie zobaczycie... na co wy jeszcze czekacie ?

#445 Adams

Adams
  • 488 postów

Napisano 11 sierpnia 2008 - 07:38

Adams ta cała manipulacja to umiejętne tworzenie wizerunku Apple i każdego ich produktu. Przecież one nie są o niebo lepsze od konkurencji, jednak i tak każdy z nas jest wstanie za nie dopłacić... ;)


Tworzenie wizerunku Apple to jedno, bo oni raczej celuja w rynek USA gdzie te produkty nie sa juz tak postrzegane jak w PL. Tam to raczej popularne sprzety mlodych ludzi. U nas sami sie nakrecamy, a Apple na tym bije kase.

Kazdy produkt powoduje, ze sie gotuje, i wiele osob tak chce go miec, ze traci rozum wplacaja kase na konta ludzi, o ktorych nic nie wie, tylko dlatego, ze napisal on na stronie www, ktora zrobil 5 min temu, ze za miesiac sprzeda iPhony.

Ja uwazam, ze marketing Apple ma na to maly wplyw, wiekszy chyba ma jednak nieodparta chec posiadania czegos co jest nowoscia, zeby byc pierwszym w klasie lub w grupie w przedszkolu.

Ale coz, kazdy z nas to ma. Jedni mniej drodzy wiecej :-)
I tak kazdy z nas wczesniej lub pozniej bedzie mial swojego iP. Ja wybieram pozniej jak bedzie cena adekwatna do tego co oferuje.

#446 p.leszkiewicz

p.leszkiewicz
  • 95 postów
  • SkądPodkowa Leśna, PL

Napisano 11 sierpnia 2008 - 14:35

Tworzenie wizerunku Apple to jedno, bo oni raczej celuja w rynek USA gdzie te produkty nie sa juz tak postrzegane jak w PL. Tam to raczej popularne sprzety mlodych ludzi. U nas sami sie nakrecamy, a Apple na tym bije kase.

Kazdy produkt powoduje, ze sie gotuje, i wiele osob tak chce go miec, ze traci rozum wplacaja kase na konta ludzi, o ktorych nic nie wie, tylko dlatego, ze napisal on na stronie www, ktora zrobil 5 min temu, ze za miesiac sprzeda iPhony.

Ja uwazam, ze marketing Apple ma na to maly wplyw, wiekszy chyba ma jednak nieodparta chec posiadania czegos co jest nowoscia, zeby byc pierwszym w klasie lub w grupie w przedszkolu.

Ale coz, kazdy z nas to ma. Jedni mniej drodzy wiecej :-)
I tak kazdy z nas wczesniej lub pozniej bedzie mial swojego iP. Ja wybieram pozniej jak bedzie cena adekwatna do tego co oferuje.



Widzę, że schodzicie trochę z tematu... Tu się pisze o telkom24, a nie o marketingu jaki prowadzi firma Apple...

P.s jakieś nowe wieści z firmy "krzak" ???
A tak poza tym, to nie wydaje wam się np. że Wasz "miły pan" ma komórkę w PLAY`u, i tylko cieszy się jak Ktoś do niego dzwoni bo nabija mu darmowe minuty ??? ja bym się cieszył, i przeciągał rozmowę tak jak on... Pozdrawiam Wszystkich co wpłacili mu już pieniądze, zamiast siedzieć i walić w klawiaturę, lepiej mu przywalcie...

#447 ice200

ice200
  • 20 postów

Napisano 11 sierpnia 2008 - 18:59

Masz swieta racje p. Leszkiewicz. Mi juz osobiscie znudzily sie te bajki opowiadane przez "milego Pana". A kasy jak nie ma, tak nie ma. I pewnie w ogole nie bedzie. Ale gadanego Pan ma, tylko telefon nie z playa. Ciekawe, czy moze uzywa IPhona???? To naprawde jest firma "krzak" i sprawe nalezy rozpatrzyc jako jawne oszukanie nas. Czyli wszystkich, ktorzy wplacili kase na konto.

#448 el_slawomire

el_slawomire
  • 56 postów

Napisano 11 sierpnia 2008 - 19:04

Zamiast bić pianę myśle że najkorzystniejsze dla innych zainteresowanych tym wątkiem będzie jeśli ktoś kto wpłacił kasę napisze na jakim etapie jest procedura (tak to nazwijmy) zwrotu pieniędzy.

#449 ice200

ice200
  • 20 postów

Napisano 11 sierpnia 2008 - 19:39

To juz pisze. Procedura jest na takim etapie jak tydzien temu. Czyli totalne sciemnianie i wymyslanie kolejnych bajek. Ze jutro........ bedzie kasa przelana itd, itp. Czyli juz teraz wszystko wiesz.

#450 p.leszkiewicz

p.leszkiewicz
  • 95 postów
  • SkądPodkowa Leśna, PL

Napisano 11 sierpnia 2008 - 19:58

Masz swieta racje p. Leszkiewicz. Mi juz osobiscie znudzily sie te bajki opowiadane przez "milego Pana". A kasy jak nie ma, tak nie ma. I pewnie w ogole nie bedzie. Ale gadanego Pan ma, tylko telefon nie z playa. Ciekawe, czy moze uzywa IPhona???? To naprawde jest firma "krzak" i sprawe nalezy rozpatrzyc jako jawne oszukanie nas. Czyli wszystkich, ktorzy wplacili kase na konto.


Czemu myślisz, że nie z Play`a ?? ja mam telefon 888.... i mam w Play`u :) po prostu go tam przeniosłem. I Kto wie może nasz "miły pan" też tak ma. Jutro pozwolę sobie do niego zadzwonić i dowiedzieć się jak sprawa wygląda, i szczerze mówiąc jestem ciekaw co nowego wymyśli :) Dam znać jak będę po rozmowie. Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych