Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odblokowany iPhone 3G 8GB za 599 zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
433 odpowiedzi w tym temacie

#376 Diwi

Diwi
  • 231 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 21:41

Witam, Napisze na forum bo na maila pewnie nie dostanę odpowiedzi w ogóle: W jakich godzinach jutro i gdzie dokładnie (poproszę DOKŁADNY adres) można odebrać iPhone'a. A najlepiej gdyby podał Pan podał na PW lub mailu (php.diwi@gmail.com) swój numer telefonu, wtedy mój brat mógłby się z Panem dokładnie umówić. Po drugie wydaje mi się że gdyby ktoś z MyApple już dostał iPhone'a od pana i byłby on sprawny to mielibyśmy już dawno info na forum.

#377 baad

baad
  • 31 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 23:17

hehhe no wlasnie :) i jeszcze moglby pan nam powiedziec czy pan jest az tak wielkim cudotworca ze mieszka pod adresem, ktory nie istnieje ? hmm ta....

#378 rEaLaPpLeFaN

rEaLaPpLeFaN
  • 708 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 23:24

Się aukcja skonczyła x) Ktoś zainwestował? Jakieś wnioski, wrażenia? xD Jakieś przewidywania co do ceny w Orange lub Erze, a może nadzieje?...[highlight]PISAĆ[/highlight]

#379 Stewie Griffin

Stewie Griffin
  • 960 postów
  • Płeć:

Napisano 26 lipca 2008 - 01:04

Się aukcja skonczyła x) Ktoś zainwestował? Jakieś wnioski, wrażenia? xD Jakieś przewidywania co do ceny w Orange lub Erze, a może nadzieje?...[highlight]PISAĆ[/highlight]


a może przeczytasz watek od początku?

---- Dodano 26-07-2008 o godzinie 02:07 ----

poza tym ten człowiek sie tylko podszywa, nie odpisuje na żadne maile itp nie widźcie ze nie podał ani adresu ani telefonu. To naprawdę jest żałosne...

Jak by ktoś z tego forum naprawde by odebrał iP natychmiast by o tym napisał!

Moze jakis rozsądny moderator by sie tym w koncu zainteresował i zamkną ten temat...

#380 majkelmichal

majkelmichal
  • 59 postów
  • SkądZelów / Łódź

Napisano 26 lipca 2008 - 08:38

Witam. Panowie z tego forum odebrali juz iphony w ilosci 10 sztuk.



No nie to już szczyt wszystkiego , gościu a raczej smarku który podszywa się pod tamtego oszusta należy ci się obicie facjaty za takie żarty.

Pan Teleszyński będzie miał za to problemy w sądzie bo chyba zapomniał o nas ;]

jak na mój gust trzeciego sezonu tego serialu nie ma co zaczynac :D

#381 kepak

kepak
  • 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 lipca 2008 - 08:49

a dlaczego nie zaczynać ?
3 sezon będzie w sądzie
O ile typek nie sp*******ł do bananowej repupliki
www.strefa.org.pl :: PHU STREFA Koszalin - Dostawca technologii Internetowych - Internet w Koszalinie - Start ta firma świadczy chyba usługi w koszalinie a nie w warszawie

#382 Teleszynski

Teleszynski
  • 5 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 08:51

Tak czytam te wasze wypociny i sie zastanawiam czy wy macie po 15 lat że wierzycie w takie bzdury ze ktos ma dla was iphony po 599zl? Czy wierzycie ze ktos kto bez problemu sprzedalby je po 1000zl w takim samym tempie jak za 599zl zanizalby tak cene? I wytarczy ze ktos podpisze sie podobnie jak na aukcji a wy wysylacie dziesiatki maili z wiara ze jednak go dostaniecie. A teraz skupcie sie troszkę wytężcie umysł i niesłuchajcie tego co mowie: NIE MA I NIE BYŁO ŻADNYCH IPHONÓW PO 599ZŁ!!! Wiec uważam ze ten temat mozna zamknąc. Nawet moderator wierzy w te bzdury - smutne. Żegnam i pozdrawiam Teleszyński Ps. To co wyżej napisałem macie gratis do waszych iphonow

#383 joasia

joasia
  • 130 postów
  • SkądKrakow, Poland

Napisano 26 lipca 2008 - 08:56

Takie prowokacje tez sa idiotyczne ... . W jednym sie zgadzamy - oby 3 sezonu nie bylo.

#384 kepak

kepak
  • 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 lipca 2008 - 08:58

Panie teleszyński Nie wiem czy Pan zauwarzył ale nikt nie wierzył że jest to prawdą. Większość ludzi kupowało by nie znalazł tej aukcji jakiś łatwowierny allegrowicz

#385 majkelmichal

majkelmichal
  • 59 postów
  • SkądZelów / Łódź

Napisano 26 lipca 2008 - 09:05

Hmm.... po prostu poziom inteligencji usera Teleszyński jest równy świni z niedowładem płata czołowego połączonego z częściowym paraliżem lewego uda... Jesteś bezczelny , nie szanujesz uzytkowników tego forum i należy ci się banicja , co więcej na pewno ma starsze konto na tym forum więc po ip można by dojść jak nazywa się naprawdę ten dzieciak. Natomiast co do Allegro i Teleszynski_Auto , czekam do 10 sierpnia i zgłaszam sprawę do prokuratury (chyba wszyscy znają sprawę wylicytowanego auta którego sprzedający nie miał , bo jak powiedział chciał zobaczyc ile za niego dadza ;D) , no to się trochę przejechał...

#386 kepak

kepak
  • 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 lipca 2008 - 09:07

padłem :-) ;-D

#387 chrzanekk

chrzanekk
  • 167 postów
  • SkądPuławy

Napisano 26 lipca 2008 - 09:19

koniec sezonu 2giego :). czytalem uwaznie watek od poczatku. to co sie dzialo bylo (i jeszcze jest) przerazajace i zalosne. Gdzie sie tacy ludzie rodza? Coz sprawdza sie stwierdzenie: "nadzieja matka glupich" szkoda ze to drugie "ale o swe dzieci dba" sie juz nie sprawdzilo.

#388 puchat3k

puchat3k
  • 47 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 11:12

czyli co nie bedzie iphona za 599? :D

#389 Darrarski

Darrarski
  • 469 postów
  • SkądWarszawa / Piastów

Napisano 26 lipca 2008 - 12:42

czekam do 10 sierpnia i zgłaszam sprawę do prokuratury


Rozumiem że przelałeś 599 PLN na konto tego użytkownika allegro. Mogę Ci tylko powiedzieć że nie wyrzuciłeś pieniędzy w błoto! Kupiłeś (co prawda nie najtańszą) nauczkę na przyszłość. Następnym razem pewnie będziesz mniej łatwowierny. Ten temat jest bez sensu. Moim zdaniem można by go zamknąć już (ten wątek).

#390 majkelmichal

majkelmichal
  • 59 postów
  • SkądZelów / Łódź

Napisano 26 lipca 2008 - 12:56

Rozumiem że przelałeś 599 PLN na konto tego użytkownika allegro. Mogę Ci tylko powiedzieć że nie wyrzuciłeś pieniędzy w błoto! Kupiłeś (co prawda nie najtańszą) nauczkę na przyszłość. Następnym razem pewnie będziesz mniej łatwowierny. Ten temat jest bez sensu. Moim zdaniem można by go zamknąć już (ten wątek).


NIE PRZELAŁEM , NIE JESTEM DEBILEM!!!!

ALE I TAK ZOSTAŁEM OSZUKANY JAK WY SKORO LICYTOWALIŚCIE , TOWAR WAM SIĘ NALEŻY A GO NIE MA!

GDYBYŚ CZYTAŁ CAŁOŚĆ WIEDZIAŁBYŚ ŻE NIE WPŁACIŁEM....

#391 baad

baad
  • 31 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 12:57

coz...bylo ciekawie :)

#392 ciekawy22

ciekawy22
  • 8 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 14:24

po jakim czasie mozna to zglaszac na policje? jest cos w regulaminie?

#393 anx239

anx239
  • 679 postów
  • SkądWrocław

Napisano 26 lipca 2008 - 15:23

po jakim czasie mozna to zglaszac na policje? jest cos w regulaminie?


No jeśli wpłaciłeś kasę to nie czekaj na nic. Idź jak najszybciej.

#394 menik69

menik69
  • 322 postów
  • SkądNDG

Napisano 26 lipca 2008 - 19:17

Skoro ktoś nie wpłacił kasy to jak chce domagać się sprzętu ?

#395 wolf

wolf
  • 165 postów
  • SkądShannon, Ireland

Napisano 26 lipca 2008 - 19:23

Skoro ktoś nie wpłacił kasy to jak chce domagać się sprzętu ?


Tak ze transakcje zawarte na allegro w swietle prawa oznaczaja ze sprzedajacy MUSI sprzedac Ci towar, ktory wystawil, a ktory Ty kupiles...

Juz kiedys tak facet musial kombinowac Jeep'a, ktorego sprzedal choc go nawet nie posiadal, a pozniej jeszcze inny sprzedal mieszkanie po 14zl/m2...
Od tego czasu allegro zmienilo regulamin i teraz oferty nieruchomosci nie sa wiazace, tzn sprzedajacy nie musi Ci sprzedac mieszkania/domu, kory wygrales na aukcji...

Podsuowujac, jesli kogos oszukal(dostal pieniadze na konto i nie oddaje) i policja go znajdzie to mozna wysunac zbiorowy pozew, a facet wisi nam 300 iPhone'ow 3G+stacja dokujaca do kazego :)

#396 domeen

domeen
  • 270 postów
  • Skądja to znam?

Napisano 27 lipca 2008 - 09:27


Natomiast co do Allegro i Teleszynski_Auto , czekam do 10 sierpnia i zgłaszam sprawę do prokuratury (chyba wszyscy znają sprawę wylicytowanego auta którego sprzedający nie miał , bo jak powiedział chciał zobaczyc ile za niego dadza ;D) , no to się trochę przejechał...


Drogi kolego majkelmichal - oczywiście masz rację i jeśli zawarłes umowę kupna ze sprzedającym - możesz go ciągać po sądach do woli az dostaniesz co zamówiłeś. Jest tylko mały problem - musisz być strasznie zdesperowany gdyż niestety prokuratura nie ściąga od sprzedawców należności ani towaru, którego nie wydali - ma takiego klienta po prostu złapać i skazać za oszustwo - sprawa dotycząca wydania sprzętu to sprawa CYWILNA zakładana przez oszukanego. Do rzeczy - kupiłeś i nie dostaniesz iPhone'a - pójdziesz na policję i to zgłosisz - policja zgłosi to do prokuratury po rozpatrzeniu, które potrwa rok - prokuratura (zakładamy prosty scenariusz) wyda nakaz aresztowania, policja złapie kolesia i sąd go wsadzi do paki. Koniec

Niestety kolego jeśli będziesz chciał dostać od niego iPhone'a jak wspomniany allegrowic Jeep'a - będziesz musiał najpierw zainwestować sporą kasą w adwokata i koszty procesu i po kilku latach może sąd nakaże wydanie ci tego telefonu za 599zł ale wtedy będziesz o kilka tysiakó biedniejszy a sam iPhone będzie mniej wart na wolnym rynku.

Czasem jak czytam to forum to zdaje mi się że są tu ludzie żyjący w jakimś Matrixie - dzieciaki, które naoglądają się filmów i rzucają hasłami: policja, prokuratura, sądy, umowy, kodeksy i paragrafy jakby mieli pojęcie jak to wszystko w rzeczywistości działa (zapomniałem o najlepszym texcie - pozew zbiorowy :D).

Podobał mi się też text jednego z userów, że forumowicze z myapple kupują na aukcji Teleszyński_Auto iPhony po 599zł wiedząc że to fake po to żeby wszystkie jak najszybciej zeszły i jakiś niedoświadczony forumowicz nie dał się oszukać... buahahaha.

Pisałem to już wiele razy i napisze jeszcze raz - każdy towarna świecie ma swoją cenę i można go kupić pewnie i bez stresu, ale chyba tylko w Polsce rynek jest idealny dla spekulantów i naciągaczy - wystarczy powiedzieć że się sprzeda za pół normalnej ceny i w ciągu godziny 300 osób kupuje i mało co nie wpłaca kasy bo "jest szansa" a realnie wygląda to tak, żę MAMY JEDNE Z NAJWYżSZYCH CEN W EUROPIE na elektronikę użytkową i żaden Teleszyński, techmarket czy telekom24 tego nie zmieni.

Pozdrawiam wszystkich!

#397 Darrarski

Darrarski
  • 469 postów
  • SkądWarszawa / Piastów

Napisano 27 lipca 2008 - 10:31

każdy towarna świecie ma swoją cenę i można go kupić pewnie i bez stresu, ale chyba tylko w Polsce rynek jest idealny dla spekulantów i naciągaczy


Poza tym zdaniem zgadzam się ze wszystkim i popieram.

#398 ciekawy22

ciekawy22
  • 8 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 10:38

jest cos takiego jak ochrona kupujacych na allegro , zglaszasz sprawe o oszustwo , czekasz na pismo o rozpoczeciu sledztwa , wysylasz odpowiednie dokumenty allegro i cierpliwie czekasz na pozytywne badz negatywne rozpatrzenie swojej sprawy i rekompensate pieniezna , w przypadku kupienia iPhone za 599 zl bylby to zwrot 500 zl.

#399 ak666

ak666
  • 310 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 12:02

"Panie teleszyński Nie wiem czy Pan zauwarzył ale nikt nie wierzył że jest to prawdą. Większość ludzi kupowało by nie znalazł tej aukcji jakiś łatwowierny allegrowicz" kepak, gratuluje. jestes autorem posta roku..

#400 piopawlu

piopawlu
  • 196 postów
  • SkądStockholm, SE

Napisano 27 lipca 2008 - 13:42

domeen, że też Ci się chciało produkować tyle tekstu, jakbyś nie zauważył "najlepszy texcik" o pozwie zbiorowym opatrzony był dodatkiem w postaci ":p" co raczej sugeruje żart, a nie poważną wypowiedź. Dziękuję za sprowadzenie nas wszystkich łatwowiernych i naiwnych na ziemię.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych