Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

iTunes PL


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1 Garibaldi

Garibaldi
  • 124 posts
  • SkądKraków

Posted 13 July 2008 - 07:59

Nie wiem czy ja coś źle robię czy na razie to nie działa ale jak próbuje założyć konto na Itunes wyskakuje mi błąd Error ocured czy coś takiego. Procedura wygląda tak: 1) odpalam program 2) wchodzę na update ipoda on pyta się mnie o ID ja daję create new 3) w oknie z flagami znajduję Poland 4) wypełniam wszystkie pola prawidłowo 5) jako forma płatności Karta VISA (nie elektron tylko normalna) A potem pojawia się jakiś komunikat właśnie... Ktoś pisał że można legalnie kupić soft i update do iPt w Polsce ... w takim razie jak to zrobić ?

#2 vinci

vinci
  • 2693 posts
  • SkądPoznań

Posted 13 July 2008 - 08:53

Też od 2 dni mam ten problem... próbowałem zarówno na Macu jak i na PieCu założyć to konto i stale ten sam error :(

#3 Cottage

Cottage
  • 739 posts
  • SkądBielsko-Biała

Posted 13 July 2008 - 10:05

Ja także odpuściłem i powróciłem do swojego konta US

#4 BzArEx

BzArEx
  • 425 posts

Posted 13 July 2008 - 10:30

Więcej tematów o tym samym ;) Obecnie łatwiej jest mieć konto US niż PL. To jest dość zabawne…

#5 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1639 posts
  • SkądPlewiska

Posted 13 July 2008 - 10:33

Też mam ten problem. Generalnie kolejny raz ... porażka i oszustwo!!!

#6 pbrzezinski1

pbrzezinski1
  • 5 posts
  • SkądWarszawa

Posted 13 July 2008 - 11:52

Witam wszystkich. Dziś spróbowałem założyć sobie konto na iTunes i udało się. Z zakupem aktualizacji 2.0 też nie było żadnego problemu.

#7 Cottage

Cottage
  • 739 posts
  • SkądBielsko-Biała

Posted 13 July 2008 - 12:01

Witam wszystkich.
Dziś spróbowałem założyć sobie konto na iTunes i udało się.
Z zakupem aktualizacji 2.0 też nie było żadnego problemu.


Szczęściarz albo wybraniec;)

#8 Garibaldi

Garibaldi
  • 124 posts
  • SkądKraków

Posted 13 July 2008 - 13:02

Jaką kartę wpisałeś ??

#9 Korben

Korben
  • 2 posts

Posted 13 July 2008 - 13:26

Witam wszystkich :) Tez zalozylem bez problemu konto (karta kredytowa silver BZWBK), ipod bez problemu zrobil sobie kopie moich danych, pobral nowy soft zainstalowal odtworzyl dane ze starego (czyli nic nie starcilem) i niby wszytko ok tyle ze, iTunes nie dziala :( dostaje piekny komunikat: iTunes Store nie jest obslugiwany w tym kraju - mogli o tym cos wspomniec :(

#10 Chip

Chip
  • 1571 posts
  • SkądKraków

Posted 13 July 2008 - 13:30

Ale jak to odtworzył dane ze starego systemu? Miałeś zrobionego JB? Co Ci "przywrócił"?

#11 pbrzezinski1

pbrzezinski1
  • 5 posts
  • SkądWarszawa

Posted 13 July 2008 - 13:32

Jaką kartę wpisałeś ??


Master Card PEKAO SA

Jutro zobaczę ile aktualizacja kosztowała w PLN

#12 Korben

Korben
  • 2 posts

Posted 13 July 2008 - 13:33

Moze zle sie wyrazilem :) odtworzyl muzyke, zdjecia, konta mail i reszte ustawien - nie robilem JB

#13 PolonusTM

PolonusTM
  • 64 posts
  • SkądSzczecin

Posted 13 July 2008 - 13:46

Ja próbowałem z kartą VISA z Kredyt Banku (specjalnie ją zakładałem, żeby "do internetu" była) - i porażka. Za to spróbowałem zarejestrować z użyciem karty VISA Citibank, i poszło. Więc coś raczej niektóre karty "nie ten tego"...

#14 nikt_inny

nikt_inny
  • 136 posts
  • SkądWarszawa

Posted 13 July 2008 - 16:13

Kochani! Żadne oszustwo, jak sądzę, bo nie produkowano iphonów żeby Was świadomie oszukiwać, jakby apple chciało Was oszukać to zainwestowałoby forsę w jakiś panów w pistoletami którzy przyjechaliby do was i pozabierałoby wam na przykład rowery ;)

Śmiem przypuszczać że problemy Wasze wynikają z tego że karty Wasze płaskie są! Karty płatnicze za pomocą których chcecie zrealizować płatności w intenercie muszą mieć wypukłe cyferki - nie wiem dlaczego, ale tak jest.

#15 51m0n

51m0n
  • 6980 posts

Posted 13 July 2008 - 16:23

Cytat wyszperany po wpisaniu w Google "karta płaska wypukła":

Karty płaskie to karty elektroniczne, przeznaczone tylko do korzystania w elektronicznych terminalach POS. Jeśli nie będziemy wyjeżdżać w bardzo egzotyczne miejsca, to taka karta powinna nam wystarczyć. Karty wypukle umożliwiają płatności także tam, gdzie terminali elektronicznych nie ma. Oferują także dodatkowe pakiety ubezpieczeń i lepszą ofertę dodatkowych świadczeń.


Każda kredytowa jest wypukła. W USA używa się chyba przeważnie ich do płacenia, czy się mylę?

#16 seroMack

seroMack
  • 628 posts
  • SkądPoznań

Posted 13 July 2008 - 16:25

To prawda. Nie mylisz się.

#17 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1639 posts
  • SkądPlewiska

Posted 13 July 2008 - 16:44

To generalnie zdefiniujmy, podsumujmy. Jaka karta działa? To sobie założe tam w banku konto. Skoro mBank i Inteligo nie dają rady ... :(

#18 51m0n

51m0n
  • 6980 posts

Posted 13 July 2008 - 17:08

Jakakolwiek byle miała wypukłe cyferki. Ja widzę że moja PKO takich nie ma, ale posiadam też kartę kredytową CITIbanku i z nią problemów na pewno nie będzie. Wydaje mi się, że Apple po prostu jakby zapomniało o tym, że taka Polska to nie Stany i tutaj nie każdy ma kartę kredytową. Zawsze wydaje mi się możesz spytać, w każdym banku, o taką kartę wypukłą. Ona niekoniecznie musi być kredytowa.

#19 Garibaldi

Garibaldi
  • 124 posts
  • SkądKraków

Posted 13 July 2008 - 17:18

To jak to jest w końcu ? Posiadam 2 karty z banku PEKAO SA Maestro - płatnicza która faktycznie nie ma wypukłych cyferek oraz VISA która ma wypukłe cyferki oraz ma Security code . Opłacam nią konto Blizzarda kupowałem przez nią bilety lotnicze i działała. Przecież banku nie zmienię a ta Visa specjalnie została wzięta tylko do transakcji właśnie internetowych. Nadal mam "An error occurred. :( Co radzicie ??

#20 ciochu

ciochu
  • 176 posts
  • SkądKraków, Poland

Posted 13 July 2008 - 18:57

tez mam w pekao sa ALE MUSICIE ZROZUMIEĆ MUSI BYĆ KREDYTOWA! Visa nie zawsze = kredytowa, mialem wypukłą vise w bph i ona nie była wypukła, miala security code itd ale nie działała by w its, w pekao sa tez mam vise i też nie działa, ojca Visa - która jest kredytowa działa. Mówicie że kolejne oszustwo... a zasady są jasne - akceptuje tylko karty kredytowe...

#21 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5642 posts
  • Płeć:

Posted 13 July 2008 - 19:40

Ciekawe jest to że np. karte z mBanku (Virtual VISA) przy rejestracji mobile.me Apple weryfikuje bez problemu. Coś mi się wydaje że to nie ma związku z kartą jednak...

#22 vinci

vinci
  • 2693 posts
  • SkądPoznań

Posted 13 July 2008 - 19:54

Ciekawe jest to że np. karte z mBanku (Virtual VISA) przy rejestracji mobile.me Apple weryfikuje bez problemu. Coś mi się wydaje że to nie ma związku z kartą jednak...

Mi się też tak wydaje bo dla mnie właśnie jest dziwne, że treść komunikatu nic nie ma związku z kartą ;)

#23 Garibaldi

Garibaldi
  • 124 posts
  • SkądKraków

Posted 13 July 2008 - 20:04

W komunikacie jest napisane wyraźnie .. try later... a nie że karta zła. Poza tym jak pisałem karta działa przy opłacie abonamentu blizzarda też wymagała kodu 3 cyfrowego i też miała to być tylko full Vista. Może to wina systemu (Vista 64 bit) .... ?

#24 vinci

vinci
  • 2693 posts
  • SkądPoznań

Posted 13 July 2008 - 20:13

W komunikacie jest napisane wyraźnie .. try later... a nie że karta zła. Poza tym jak pisałem karta działa przy opłacie abonamentu blizzarda też wymagała kodu 3 cyfrowego i też miała to być tylko full Vista. Może to wina systemu (Vista 64 bit) .... ?

Ja próbowałem założyć konto i na Mac OS X i na Viście Home Premium... stale to samo... próbuje już 3 dzień...

#25 ciochu

ciochu
  • 176 posts
  • SkądKraków, Poland

Posted 13 July 2008 - 20:16

ja próbowałem na 3 karty, wkońcu skorzystałem z kredytowej i wsio poszło, wg mnie to wina karty. Widocznie appstore dla Polski ma jeszcze ograniczone możliwości jeśli chodzi o płatność i tyle... no ale oczywiście mogę się mylić ale wątpie




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users