Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Coś wisi w powietrzu - co to oznacza?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#126 Lukasz.com

Lukasz.com
  • 120 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 lipca 2008 - 06:59

Pisząc strony się wyżywam... po co dawałem link....

#127 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 26 lipca 2008 - 07:37

Pisząc strony się wyżywam... po co dawałem link....

My też się zastanawiamy :twisted:

#128 Lukasz.com

Lukasz.com
  • 120 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 lipca 2008 - 07:52

Dobra kasuje stronę.. przeniosę... gdzieś.... a hasła naprawdę się domyśliłaś?

#129 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 26 lipca 2008 - 07:58

A to, że jestem facetem na prawdę się nie domyśliłaś? ;P Nie kasuj!!! Na pewno jeszcze tam czasem wpadniemy ;)

#130 Lukasz.com

Lukasz.com
  • 120 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 lipca 2008 - 08:04

A to, że jestem facetem na prawdę się nie domyśliłaś? ;P


Nie kasuj!!! Na pewno jeszcze tam czasem wpadniemy ;)


To akurat było do @owz.

Aha jeszcze jedno: u mnie polskie litery się nie "krzaczą"

---- Dodano 26-07-2008 o godzinie 09:36 ----

No to moze koniec OT.

#131 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 lipca 2008 - 09:12

Łukaszku, jeżeli Ty (nie wiem czy pisanie tego z dużej litery, w tym przypadku, jest poprawne?), masz 15 lat, to ja powinienem mieć chyba z 20 parę. Martwi mnie tylko to, że osoby takie jak Ty zaczynają używać Maków. P.S. Fajny masz podpis, taki jak jeszcze jeden z userów forum, tylko troszkę inaczej zapisany

#132 Lukasz.com

Lukasz.com
  • 120 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 lipca 2008 - 10:01

To ostatnie to takie powiedzenie, na tak, że ok czy na tak, że ściągnięte? Poza tym chciałbym wypromować inne forum (też moje). Tam to które no cóż mocno "rozjechaliście" to był tak wygłup ćwiczenie teraz mam porządniejsze. Jak podam link to się zarejestrujecie i będziecie w tym uczestniczyć (jak macie ochotę) lub powiecie co sadzicie i koniec czy rejestracja i rozwałka? Bo jak to drugie to nie ale jak chcecie to zobaczyć to proszę. Ps.zastrzegam, że forum z gotowych części. Tylko wniosłem swoje co nie co....

#133 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 26 lipca 2008 - 11:08

Łukasz, to fajnie że interesujesz się czymś więcej niż dziewczynami i piłką, dobrze to o Tobie świadczy, ale teraz poćwicz to wszystko w gronie kolegów, załóż jakieś forum, nie wiem, klasowe, osiedlowe i zdobywaj wiedzę dzieląc się jej owocami z rówieśnikami. Przy okazji oglądaj jak to robią najlepsi, oglądaj i jeszcze raz oglądaj, patrz co ci się w tym podoba i zastanawiaj czemu to akurat jest dobre, potem próbuj wyciągnięte wnioski zastosować w praktyce w swoich projektach. Inspiracji możesz szukać np. na CSS Beauty | CSS Design, News, Jobs, Community, Web Standards, ale takich serwisów jest bardzo dużo. Na dzielenie się swoimi projektami z szerszym gronem przyjdzie czas później, na razie to co robisz nie jest jeszcze na poziomie wartym pokazania, ale ucz się i trenuj a umiejętności przyjdą z czasem.

#134 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 lipca 2008 - 11:09

To ostatnie to takie powiedzenie, na tak, że ok czy na tak, że ściągnięte?

Poza tym chciałbym wypromować inne forum (też moje). Tam to które no cóż mocno "rozjechaliście" to był tak wygłup ćwiczenie teraz mam porządniejsze. Jak podam link to się zarejestrujecie i będziecie w tym uczestniczyć (jak macie ochotę) lub powiecie co sadzicie i koniec czy rejestracja i rozwałka? Bo jak to drugie to nie ale jak chcecie to zobaczyć to proszę.

Ps.zastrzegam, że forum z gotowych części. Tylko wniosłem swoje co nie co....


słuchaj, tutaj raczej nikogo tym nie zainteresujesz i Cię zjadą, lepiej zrób forum szkoły, spytaj się dyrektorki czy możesz itp itd. porozwieszaj kartki a adresem i będziesz podziwiany. A tam możesz jako admin dawać linki do swoich innych "stron"

Fajne gdybyś sam je znalazł gdzieś indziej, albo wymyślił, A tak to po prostu trochę żałośnie to wygląda...

EDIT: Kurde ale wy szybko piszecie. Chyba nie tylko ja na ten pomysł z forum klasowym wpadłem ;]

#135 Lukasz.com

Lukasz.com
  • 120 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 lipca 2008 - 11:19

Dzięki za miłe i no cóż... niezbyt miłe uwagi i koniec tematu.

#136 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 lipca 2008 - 13:09

wiesz co dla funu wpisałem sobie takie hasło i jakie było moje zaskoczenie jak zadziałało:lol:

#137 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 26 lipca 2008 - 13:27

Polecam artykuł Microsoftu :lol:
Silne hasła: Jak je tworzyć i wykorzystywać

#138 Lukasz.com

Lukasz.com
  • 120 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 lipca 2008 - 19:39

@owz - to się nazywa fart! @MacDada - Znam ten artykuł ale forum było dla... nieważne w każdym razie hasło miało być proste. teraz całość jest gdzie indziej a ja zająłem się innym forum... Kadu-Kadu... moze nawet będzie miało kilku użytkowników... Tam trzega się rejestrować i są newsy... A może nie.... dobra zobaczymy na razie jestem tylko ja i jakiś koleś "moderator" sie facet nazwał... nic nie napisał.... no cóż.... dobra, kończmy

#139 mpConroe

mpConroe
  • 288 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 lipca 2008 - 00:53

Buhahah, dobre sobie. Robić "poważne" forum na niepoważnym darmowym serwerze :lol: . Z takim podejściem daleko nie zajdziesz :P .

#140 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 27 lipca 2008 - 08:48

Kolego Łukaszu, jako moderator forum MyApple.pl oficjalnie proszę Cię o usunięcie poniższych newsów, które żywcem zostały skopiowane z naszego serwisu:

Kadu-Kadu ::
Kadu-Kadu ::
Kadu-Kadu ::

#141 Lukasz.com

Lukasz.com
  • 120 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 lipca 2008 - 10:02

Kolego Łukaszu, jako moderator forum MyApple.pl oficjalnie proszę Cię o usunięcie poniższych newsów, które żywcem zostały skopiowane z naszego serwisu:

Kadu-Kadu ::
Kadu-Kadu ::
Kadu-Kadu ::


Usunięte. "Żywcem" nie były. Poprostu tu czytałem i podobnymi zdaniami pisałem u siebie. Przepraszam jeśli to kogoś uraziło czy coś....

#142 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 27 lipca 2008 - 11:46

To nie jest kwestia urazy tylko praw autorskich do tekstów. Przepisując to co napisał ktoś inny po prostu kradniesz ich pracę, możesz mieć przez to spore nieprzyjemności, łącznie z policją, sądem i grzywną. Jak już zakładasz forum, to pisanie na nim z błędami jest karygodne, weź to lepiej popraw, co prawda nikt tam nie zagląda i raczej nie zajrzy, no chyba że z tego wątku dla jaj, co nie zmienia faktu że "Think Deferent" jeszcze bardziej Cię pogrąża. BTW, MacDada, znając Twoje podejście do prawa autorskiego dziwię się że to akurat Ty zwróciłeś na to uwagę. Czyżby prawo Kalego zadziałało?

#143 Lukasz.com

Lukasz.com
  • 120 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 lipca 2008 - 11:56

To nie jest kwestia urazy tylko praw autorskich do tekstów. Przepisując to co napisał ktoś inny po prostu kradniesz ich pracę, możesz mieć przez to spore nieprzyjemności, łącznie z policją, sądem i grzywną. Jak już zakładasz forum, to pisanie na nim z błędami jest karygodne, weź to lepiej popraw, co prawda nikt tam nie zagląda i raczej nie zajrzy, no chyba że z tego wątku dla jaj, co nie zmienia faktu że "Think Deferent" jeszcze bardziej Cię pogrąża.

BTW, MacDada, znając Twoje podejście do prawa autorskiego dziwię się że to akurat Ty zwróciłeś na to uwagę. Czyżby prawo Kalego zadziałało?


Jeszcze raz przepraszam a wszystkie teksty zostały usunięte.

#144 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 27 lipca 2008 - 16:07

TPrzepisując to co napisał ktoś inny po prostu kradniesz ich pracę

Z logicznego punktu widzenia nie można „ukraść pracy”. Można co najwyżej osiągać korzyści dzięki czyjejś pracy. Nie zgadzam się z twierdzeniem, że Łukasz „ukradł” teksty z naszego forum.


BTW, MacDada, znając Twoje podejście do prawa autorskiego dziwię się że to akurat Ty zwróciłeś na to uwagę.

Ja zwróciłem na to uwagę, bo jestem zaangażowany w ten temat, więc z ciekawości od razu zajrzałem na forum Łukasza ;)


Czyżby prawo Kalego zadziałało?

Dbam o interesy MyApple wszelkimi możliwymi sposobami. Jeśli obowiązujące prawo pozwala mi domagać usunięcia skopiowanych tekstów, zrobię to, ALE osobiście będę nadal twierdził, że takiej możliwości mieć nie powinienem i będę dążył do zmiany obecnej sytuacji.

---- Dodano 27-07-2008 o godzinie 17:08 ----
Zresztą, ja POPROSIŁEM, a nie ŻĄDAŁEM. Jakby nie usłuchał, to bym sprawę olał, a nie zaraz walił do sądu ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych