Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iMac] raty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 margotka79

margotka79
  • 68 postów
  • Skądnear Warsaw

Napisano 04 czerwca 2008 - 21:07

Hello, jestem na działalności gospodarczej od jakiegoś 20 stycznia 2008 i włąśnie staram się zakupić iMaca na raty, więc mogę się podzielić już jakimś doświadczeniem: 1. jakiś miesiąc temu próbowałam kupić iMaca w iSpocie na raty - Beneficial Bank. NIestety, od "dziłaczy" wymagali 6 miesięcy dziłalności, niezależnie od dochodów. 2. w związku z tym, że nie jestem niecierpliwa (za jakiś 16 dni minie mi 6 m-cy działalności), dzisiaj znów spróbowałam, ale w Cortlandzie. I co? to samo.....muszę czekać...16 dni....chba, że się mnie czepili. Jakie wy macie doświadczenie z kredytami na iMaca? Szczególnie przy działalności...Dostaliście gdzieś kredyt mając mniej niż 6 m-cy działalności?

#2 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 04 czerwca 2008 - 21:32

Ha ja miałem cyrk z kredytem na firmę i wkurzyłem się na tyle, że wszystko poszło gotówką. Już nawet nie pamiętam co to za raty miały być, ale chyba Lukas. Stwierdzili, że przy zakupie przez internet nie udzielą kredytu ;) Nastęnie pan na infolini poweidział, że moga udzielać takie kredyty bez problemu i nie wie o co chodzi. Potem w sklepie tamci powiedzieli, że sie zapytają swojego doradcy i ten doradca z banku stwierdził, że nie można. Potem zadzowniłem znow na infolinię banku i jakas panie stwierdziła, że nie można. Z ciekawości zadzwoniłem 5 mint później i inna pani powiedziała, że można tak brać na raty ;) Bądź tu mądry i pisz wiersze. 3 tygodnie się z tym bujałem aż w końcu kupiłem za gotówkę. Banki to niezorganizowani złodzieje na których nie ma sposobu.

#3 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 04 czerwca 2008 - 21:41

założ sobie konto platinium w pko bp i dadza ci odrazu 10000 w limicie na konto :) całkiem nisko oprocentowane .

#4 margotka79

margotka79
  • 68 postów
  • Skądnear Warsaw

Napisano 04 czerwca 2008 - 22:08

w pko bp płace juz keden kredyt, a konto firmowe mam w ing i tam m i splywaja fakturki, wiec z pko mi nie dadza. Ogolnie chyba i tak wolałbym kredyt, niż kolejna dziura w koncie.

#5 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 05 czerwca 2008 - 08:01

odczerkaj te pare dni ... warto :) ja mialem jazde z bankiem jakich malo chlopaki z ispotu pewnie mnie do konca zycia zapamietaja ... bank co chwilke chcial co innego odemnie zeby mnie zweryfikowac a walka trwala prawie tydzien ... ale w koncu dostalem w swoje raczki ukochanego imaca i wiesz co ? warto bylo czekac i wszystko na spokojnie robic jak sie zdenerwojesz i walniesz to wszystko to potem bedziesz zalowac ;)

#6 margotka79

margotka79
  • 68 postów
  • Skądnear Warsaw

Napisano 05 czerwca 2008 - 08:42

ja to taka trochę w gorącej wodzie kąpana :) Sprawdzam jeszcze kds.pl - mają tam Lukasa. Wygląda na to, że tam nie jest tak źle, a dają jeszcze w promocji za 100 zł rozszerzenie z 2Gb do 4Gb :) i przy działalności wymagają 3 miesięcy, a nie 6.

#7 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 czerwca 2008 - 14:32

konto firmowe mBanku, też daje 10 patyków na dobrych warunkach - chyba warto... ?

#8 margotka79

margotka79
  • 68 postów
  • Skądnear Warsaw

Napisano 07 czerwca 2008 - 10:26

Wracam do tematu :) sprawdziłam Media Markt. ceny sprzętu te same co w iSpocie. Byłam wczoraj i akurat dzień wcześniej skończyły sie raty 0 procent. Maja raty GE Bank. Koszty bez prmocji są skandaliczne! Przykład: Wartość iMaca - 5949zł brutto. Wpłata własna - 1000zł brutto. Przy 24 ratach koszt dodatko wy kredytu to 1180zł, a nawet przy 12 miesiącach to 594zł! Masakra. W iSpocie mają przy 10 ratach mają 0%, a przy 20 ratach 5%. W cortlandzie przy wpłacie własnej 10%, raty są 0% :) Możliwośc rozłożenia n max 20 rat, a na więcej i tak nie ma sensu. Czyli czekam te 2 tygodnie jak mi stuknie pół roku działalności :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych