Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Warsztaty Cyfrowej Kreacji 2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sebastian

Sebastian
  • 336 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 23 lutego 2005 - 12:22

Ktos sie w tym roku wybiera zakladajac ze sie oczywiscie takowe odbeda ?

#2 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 23 lutego 2005 - 19:16

ja mogl bym pojechac popatrzec :D ale jesli by byly w wawie:)

#3 5029d0b350

5029d0b350
  • 18 postów

Napisano 24 lutego 2005 - 14:13

w ubieglym roku byly w wawie, nie wiem jak to bedzie w tym roku...ale w tamtym naprawde bylo warto, co prawda poza prezenatacja szkotow mozna bylo sie drzemnac m.in. na warsztatach photoshopa prowadzonych przez wimal na podstawie trainingow russella browna, ale tez byl niezly ubaw na prezentacji HP :wink: no i oczywiscie losowanie ipoda wsrod uczesnikow, a bylo jakies 60 osob przy losowaniu wiec szansa byla duza, impreze zamknieto drobnym poczestunkiem i darmowym browarem.

#4 Sebastian

Sebastian
  • 336 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 24 lutego 2005 - 14:16

zdaje sie ze zapomnialem sie zalogowac przy poprzednim poscie :oops:

#5 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lutego 2005 - 16:50

no to wiesz daj znac jak bedziesz wiedzial czy cos takiego znow zorganizuja:) PS ile wejsciowa kosztowala??

#6 Sebastian

Sebastian
  • 336 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 24 lutego 2005 - 18:25

0,00 zl :D w tamtym roku wystarczylo wyslac maila rezerwujacego miejsce, jest to organizowane przez SAD wiec wszystkie informacje beda na www.apple.com.pl, pierwsze powinny pojawic sie w czerwcu.

#7 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lutego 2005 - 20:08

a czy to nie bylo razem z sony organizowane w zeszlym roku?? bo ja na jakas rezerwacje wysylalem maila tylko ze nie moglem pojechac:( :mrgreen:

#8 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 25 lutego 2005 - 10:51

Jak za friko i daja browara, to mozna sie tam zjawic... ;-) Zartuje. Ale jesli rzeczywiscie jest tam ciekawie, mozna spotkac innych Makowcow "na zywo", rozdaja iPody, sa prezentacje nowych technologii, mozliwsci programow i to wszystko jest za friko, to chyba moglbym sie poswiecic i pzejechec te 100km do Warszawy... :D

#9 BigMac

BigMac
  • 535 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 25 lutego 2005 - 11:10

Eeeeee... Wyglada to tak samo jak Digit. Zamiast konkretow i technologii REKLAMA i REKLAMA. Swiat zchodzi na psy. Wedlog mnie kibel :x

#10 agrzesko

agrzesko
  • 381 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 25 lutego 2005 - 11:24

Eeeeee... Wyglada to tak samo jak Digit. Zamiast konkretow i technologii REKLAMA i REKLAMA. Swiat zchodzi na psy. Wedlog mnie kibel :x


Jak bys wylosowal iPoda to bys tak nie gadal :twisted: :twisted: :twisted:

#11 Sebastian

Sebastian
  • 336 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 25 lutego 2005 - 14:09

Eeeeee... Wyglada to tak samo jak Digit. Zamiast konkretow i technologii REKLAMA i REKLAMA. Swiat zchodzi na psy. Wedlog mnie kibel :x


Bo to nie jest szkolenie tylko prezentacja i oczywistym jest ze za tym idzie reklama, ale na pewno nie jest tak ze to tylko reklama, zalezy kto czego oczekuje, nie mozemy wymagac bog wie czego, trzeba sie cieszyc ze takie cos w ogole jest organizowane :P

BigMac a swoja droga co bys chcial zeby bylo na takiej imprezie ? :wink:

[ Dodano: 2005-03-03, 18:34 ]
BigMac -> WIDZE ZE NIE DOCZEKAM SIE ODPOWEIDZI NA WYZEJ POSTAWIONE PYTANIE :wink:

#12 -J-

-J-
  • 96 postów
  • Skądwwa

Napisano 27 kwietnia 2005 - 19:12

Poszedlem tam zobaczyc Motion w akcji i spodobalo mi sie to co zobaczylem. Poza tym to wiele tam sie nie dzialo. Z iPodem bylo jeszcze tak,ze koles go dostal, ale i tak musial cos za niego zaplacic fiskusowi. Paranoja. Piwo wypilem :)

#13 Sebastian

Sebastian
  • 336 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 27 kwietnia 2005 - 21:16

moze dlatego musial zaplacic bo juz jeden mial przy pasku ? :P poza tym fakt nie dzialo sie wiele, ale warto jechac dla samych prezentacji prowadzonych przez szkotow :wink:

#14 -J-

-J-
  • 96 postów
  • Skądwwa

Napisano 27 kwietnia 2005 - 23:49

prezentacji, ktore nic nie wnosza i niczego nie ucza, ale ze ja kocham szkocki akcent i mieszkam w warszawie to zaden problem wskoczyc na WCF ;) kto wie? moze na tegorocznych pokazaliby shake'a 4?

#15 Sebastian

Sebastian
  • 336 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 28 kwietnia 2005 - 07:25

[quote="-J-"]prezentacji, ktore nic nie wnosza i niczego nie ucza/quote]

Czegos tam ucza jesli ktos kompletnie nie zna programu, ale nie taki jest tego cel bo to nie szkolenia, a na shake 4 to chyba bedzie za wczesniej, bo z tego co wiem w tym roku odbedzie sie to na przelomie maja i czerwca.

#16 TomkOx

TomkOx
  • 370 postów

Napisano 28 kwietnia 2005 - 09:28

Piwo wypilem :)

Jedno?! Tak krótko to trwało? :lol: ;)

#17 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 kwietnia 2005 - 12:02

Piwo wypilem :)

Jedno?! Tak krótko to trwało? :lol: ;)


Piwo to AFAIR było na końcu. I kanapki :)
Ale żeby je dostać, trzeba było podać hasło, którym nie wszystkim przejdzie przez gardło 8)

Jeśli w tym roku Warsztaty się odbęda, to ja postaram się znowu być :)

#18 -J-

-J-
  • 96 postów
  • Skądwwa

Napisano 29 kwietnia 2005 - 10:02

ja tam hasla nie podalem, a piwo dostalem haha i wypilem tylko jedno, bo jedno bylo za darmo ;) z tego co widzialem to na tych warsztatach chodzi tylko o dotkniecie sprzetu, ktorego sie nie ma ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych