Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Interface Mod


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#26 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 maja 2008 - 18:43

Chodzi o to, że jak wgrasz Interface Mod to przy włączaniu aplikacji przez chwilkę widzisz domyślne kolory. Kiedy podmienisz te pliki będziesz miał czarną kolorystykę wszędzie.

Tak więc udoskonaliłem Interface Mod. :lol:

ale czy nie dałoby się coś zrobić, żeby w safari jak sie ładuje stronka, np. google, napis google nie był czarny, a biały?

Tu już chyba chodzi o pliki *.artwork, a ja niestety się na tym nie znam, albo jeszcze o tym nie wiem. :lol:

#27 hasos

hasos
  • 2 164 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 maja 2008 - 18:50

ok, i tak jest git. tak tylko zapytałem. pozdro i dzięki :) teraz tylko przydałaby się czarna klawiatura! pobrałem jakąś z netu ale nie działa.

#28 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 29 maja 2008 - 19:07

ooo dobre:) ja tez czekam na klawiaturke black ;] pozdro

#29 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 maja 2008 - 19:18

Uczę się edycji plików *.artwork. Może niedługo zamieszczę czarną klawiaturę. :D

#30 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 29 maja 2008 - 19:45

Uczę się edycji plików *.artwork. Może niedługo zamieszczę czarną klawiaturę. :D


Czarną mogę wrzucić gotową ;)

#31 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 maja 2008 - 20:08

Mniej więcej ogarniam już edycję plików *.artwork. Kilka minut zajmie mi zmiana jednej klawiatury, ale jak wiemy jest ich kilka (liczbowa, ze znakami, ta przy wpisywaniu kontaktu w SMSie i kilka innych). Na razie wygląda to tak:

Dołączona grafika

Muszę dodać te przyciski (podświetlony Caps Lock, spacja, return - wszystkie podwójnie, bo są pliki od normalnego i klikniętego, czyli podświetlonego).

Teraz akurat nie mam czasu, ale myślę, że w czerwcu już czas się znajdzie i wtedy z wielką chęcią zrobię pliki Keyboard-Common.artwork i Keyboard-Latin.artwork, oczywiście czarne. ;)

#32 myszor81

myszor81
  • 87 postów
  • Skądkoszalin

Napisano 30 maja 2008 - 13:40

Czarna klawiatura moze byc nawet ciekawa.Ja narazie mam dwie ulubione klawiatury-do sms-ow i wybierania numeru (foto) no i jeszcze lock screen

#33 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 30 maja 2008 - 16:30

Nieźle wygląda ta czarna klawiatura :D Będę używał jak skończysz`

#34 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 30 maja 2008 - 17:12

Davvido całkiem nieźle Ci idzie :P czytając inne fora i strony (szukając klawiatur) dowiedziałem się, że graficy mają następujący problem: kiedy naciśniemy klawisz z literą naokoło pojawia się biała ramka, albo gruba linia nad klawiszem (na razie nie wiadomo z jakiej przyczyny). Coś identycznego zauważyłem po instalacji interface moda: kiedy wchodzimy w SMSD i klikamy w odebrane (albo inną kategorię) nad strzałką koło napisu pojawia się coś podobnego.

A tu czarna klawiatura telefonu z MacThemes.

Zastanawia mnie też czy gdzieś w plikach artwork nie leży grafika odpowiedzialna za statusbar w aplikacjach?!

#35 AkD

AkD
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 maja 2008 - 09:04

fajnie jak by można było zmienić na czarno jeszcze aparat ;)

i kolejna czarne klawiatura + ta od SMSów i Safari :

iPhone Keyboard Skins — iPhoneskinning.com

#36 hasos

hasos
  • 2 164 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 maja 2008 - 16:46

Czarna klawiatura moze byc nawet ciekawa.Ja narazie mam dwie ulubione klawiatury-do sms-ow i wybierania numeru (foto) no i jeszcze lock screen


skąd bierzesz takie ładne klawiatury bo ja szukam od dłuższego czasu i nic ciekawego nie mogę znaleźć. chodzi mi głównie o klaw. do telefonu?

#37 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 31 maja 2008 - 17:09

skąd bierzesz takie ładne klawiatury bo ja szukam od dłuższego czasu i nic ciekawego nie mogę znaleźć. chodzi mi głównie o klaw. do telefonu?


Proszę:
ModMyiFone.com | iPhone forums, iPhone hacks, iPhone unlock - Downloads - Other
ModMyiFone.com | iPhone forums, iPhone hacks, iPhone unlock - Downloads - Bar Dialers
ModMyiFone.com | iPhone forums, iPhone hacks, iPhone unlock - Downloads - Lock Screens & Sliders

#38 hasos

hasos
  • 2 164 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 maja 2008 - 17:14

witam :) i dzięki. pozdrawiam. a co powiecie na to

ModMyiFone.com | iPhone forums, iPhone hacks, iPhone unlock

#39 hasos

hasos
  • 2 164 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 maja 2008 - 17:16

okrągła :)

#40 AkD

AkD
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 maja 2008 - 17:27

okrągła :)


że to nic nowego, bo to osobna aplikacja i do tego nie poręczna

i że EDYTUJ posty !

#41 hasos

hasos
  • 2 164 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 maja 2008 - 17:33

jak by się dało edytować to bym edytował. i rzeczywiście nieporęczne :) a szkoda.

#42 Medziak

Medziak
  • 108 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 maja 2008 - 17:44

Keyboard.zip - tutaj klawiaturka jak w MacBooku. U mnie fajnie wyglada.

#43 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 07 czerwca 2008 - 21:41

W końcu rozgryzłem pliki *.artwork. Na początek zrobiłem czarną klawiaturę do interface mod'a. Nie jest może do końca dopracowana, ale całkiem ładnie wygląda na iP. Jedyne z czym nie mogę sobie poradzić to rozwinięcie naciśniętej litery (mamy ładne zielone podświetlenie wyboru, ale nie widać nieaktywnych alternatyw - patrz zdjęcie), więcej niedoróbek nie ma ;) Jeżeli chodzi o to, że klawisze nie są czarne. Jest kilkanaście obrazków klawiatur. W każdym trzeba by było zmieniać każdy klawisz osobno, uważając na literki, które trzeba by było zmienić na białe - trochę roboty jest. Wszystkie trzy pliki z paczki wrzucamy do katalogu /System/Library/Frameworks/UIKit.framework/, pamiętając oczywiście o kopii zapasowej oryginalnych plików.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

DOWNLOAD



P.S.1
Jeżeli dam radę to jutro powinien pojawić się tutorial "jak edytować pliki z rozszerzeniem *.artwork". Jak zawsze nie jest to nic trudnego, a każdy będzie mógł wykazać się Swoim mod'em i trochę pobawić ;)

P.S.2
W niedalekiej przyszłości zamierzam stworzyć własnego mod'a zachowanego w kolorystyce klawiatury, czyli w czarno-zielonej. Klawiatura, także ulegnie jakimś zmianom.
Znalazłem na necie i nie mogę wyjść z podziwu :shock:

Dołączona grafika



#44 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 czerwca 2008 - 21:47

Fajnie, fajnie. Aż dziwne, że Ci się chciało. ;) Ja się znudziłem po 30 minutach. :lol: U mnie w repo prawdopodobnie jutro pojawi się Black Interface razem z plikami Default.png. :)

#45 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 07 czerwca 2008 - 21:51

Możesz zamieścić też klawiaturę ;)

#46 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 czerwca 2008 - 21:52

Spoko - zrobię to nawet zaraz. ;)

---- Dodano 07-06-2008 o godzinie 23:26 ----
Dodane, przetestowane - można odświeżać źródła i zasysać tą klawiaturkę z mojego repo! :)

#47 AkD

AkD
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 czerwca 2008 - 22:28

szkoda, że te literki wyglądają tak brzydko ( tj. kańciasto po powiększeniu )

#48 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 08 czerwca 2008 - 10:37

AkD tylko te, które zawierają jakieś łuki. Jedyne co zmieniłem to kolor (na biały), także chyba fabrycznie też tak jest (szczerze mówiąc nie zwróciłem uwagi).

Davvido fajnie, fajnie - pierwszy raz trafiłem do Installer'a ;)

#49 stinger

stinger
  • 329 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2008 - 11:18

Panowie, Czy ktoś z Was wie? Zaistalowałem Black Interface, a także klawiaturę od Davvido repo. - czarny czyli ładny pomyslałem, lecz w tej chwili nie mogę powrócić do naturalnej - pierwotnej ( szarej). Odistalowałem zainstalowane wyżej, reset Spring Boarda, reset IP i ..... nadal mam czarną klawiaturę. Przeszkadało mi tylko to, że polskie znaki są niewidoczne?! Proszę o pomoc w tej kwestii !:shock: :confused:

#50 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2008 - 15:22

A czy przed instalacją tej klawiatury z Installera wgrywałeś ją ręcznie?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych