Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod ale który?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#26 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 16 maja 2006 - 18:29

Poniewaz wlasnie wczoraj rozpadl sie moj obciachowy odtwarzacz mp3 i mysle o iPodzie nano, wystarczy mi 1 GB. Pytania:
1 czy moge na iPodzie nano przenosic zwykle pliki jak na pendrivie?
2 musze miec iTunesa zeby wrzucac na niego pliki?
3 wynika z 2: moge dzialac z iPodem na kompach ze starszymi systemami X, np Tigerem?

z gory dzieki
pozdr


1. tak.
2. nie. z tym ze wtedy bedziesz go uzywal jako zwyklego dysku twardego. nie wrzucisz na niego muzy (chyba)
3. starszymi? tigerem? z tigerem dziala.

#27 MichAelis

MichAelis
  • 98 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 maja 2006 - 18:49

to ja tez dorzuce pytanie... Naprawde gwarancja w Apple jest wazna bez dowodu zakupu??

#28 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 16 maja 2006 - 18:59

to ja tez dorzuce pytanie...
Naprawde gwarancja w Apple jest wazna bez dowodu zakupu??


nie wiem. ale na stronie apple jest cos takiego - check my repair status. i tam podajesz nr seryjny ipoda. moze to to??

#29 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 16 maja 2006 - 19:20

3. starszymi? tigerem? z tigerem dziala.


Oczywiscie "freudian slip"... Mialem na mysli Jaguara. Jaguar! Dziala z Jaguarem?

#30 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 16 maja 2006 - 19:43

3. starszymi? tigerem? z tigerem dziala.


Oczywiscie "freudian slip"... Mialem na mysli Jaguara. Jaguar! Dziala z Jaguarem?



nie mialem okazji testowac. wiem tylko ze nano i video jest obslugiwane przez jedna z nowszych wersji itunes. moze zadziala jako dysk przenosny ( pecet z jakims staaarym bardzo itunes wykrywal ipoda video jako dysk twardy, a itunes pokazywalo ze nie obsluguje tego ipoda)

#31 MichAelis

MichAelis
  • 98 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 maja 2006 - 13:28

Ile 1GB Ipod powinien miec po podlaczeniu do kompa? moj ma 892, wydaje mi sie troche za malo, myslalem ze bedzie ok 950...? Da sie tak zrobic w Itunes zebym mogl dodawac piosenki ktore chce, w sensie zebym mogl wyswietlac foldery z mojego dysku i z nich dodawac?, a nie szukac w listach (library)ktore Ipod sam sobie zrobil???

#32 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 19 maja 2006 - 17:15

ipod dodaje playlisty tak jak masz w itunes. mozesz sobie w opcjach ipoda w itunes wybrac ktore playlisty Ci updatuje.

#33 MichAelis

MichAelis
  • 98 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 maja 2006 - 18:38

Juz troche to rozkminiłem :P ale ciezko bylo czy mi sie wydaje czy ja mam za mala pojemnosc?? wiem ze zawsze sa mniejsze ale ponad 100 mega to nieco za malo. Jeszcze jedno, gdzie mozna zmienic, albo wybrac jakosc, format do ktorego Itunes zrzuca piosenki z CD?

#34 Sledziu

Sledziu
  • 430 postów
  • SkądWr

Napisano 22 maja 2006 - 19:12

Edit/Preferences/Advanced/Importing/ (import using i setting)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych