Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2G] Bardzo ciche rozmowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 gama_p

gama_p
  • 46 postów

Napisano 24 maja 2008 - 20:59

Szukałam i nie znalazłam... otóż: gdy rozmawiam przez telefon wokół mnie musi być zupełna cisza a ja się muszę bardzo skupić, żeby słyszeć swojego rozmówcę.a o rozmowie w mieście czy autobusie nie ma mowy. nic nie słychać. i to przy maksymalnym ustawieniu głośności za pomocą przycisków z lewej strony telefonu. czy można to gdzieś pogłośnić, bo to jest nie do wytrzymania?! jeśli chodzi o zestaw głośnomówiący to owszem jest głośny ale nie można przez niego rozmawiać, bo jak jest zupełnie cicho rozmówca słyszy echo w słuchawce a jak wokół mnie jest głośno to te inne dźwięki zagłuszają mnie...

#2 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 maja 2008 - 21:00

Podstawowe pytanie w takich przypadkach - zdjąłeś folię ochronną z wyświetlacza? ;)

#3 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 24 maja 2008 - 21:17

zdejmij folie z wyświetlacza !!! to raczej pewne że tego nie zrobiłeś

#4 KrzysKid

KrzysKid
  • 9 postów

Napisano 24 maja 2008 - 23:16

Dokładnie to najprawdopodoniej wina foli miałem ten sam problem prawie nic nie slyszalem do momentu az zakupilem ochronna folie na ktorej jest wycieta dziura i teraz to musze sciszac przy rozmowie bo czasami jest za glosno :)))

#5 malynowsky

malynowsky
  • 706 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 maja 2008 - 11:21

kazdy pewnie mial ten sam problem..nie zdejmowal folii bo bal sie ze porysuje ekran.. ja przy pierwszej rozmowie bylem zalamany glosnoscia..myslalem ze walnietego iphona kupilem,ale wieczorem zdjalem folie i milo sie rozczarowalem jak z kim rozmawialem ze jednak nie mam nic zepsutego;)

#6 gama_p

gama_p
  • 46 postów

Napisano 25 maja 2008 - 12:14

ale durna jestem :D faktycznie, to wina folii :P:) dziekuje za pomoc!

#7 malynowsky

malynowsky
  • 706 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 maja 2008 - 12:18

moze i nie durna,bo mysle ze co 2 posiadacz iphona na poczatku mial ten problem;)

#8 Bart2142

Bart2142
  • 42 postów

Napisano 26 września 2008 - 07:03

no wlasnie ja nie mam foli ochronnej i rozmowy tak sa za ciche oczywiscie mam ustawione na max rozmowy i tak jest cicho najlepiej jest jak rozmawiam przez sluchawki tam musze sciszyc bo jest za gosno! Czy jest jakis program wzmacniajacy rozmowy! Bo to troche jest irytujace!

#9 Koko35

Koko35
  • 39 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:51

W moim nawet z folią na szybce, normalnie rozmawiając, bez "głośnomówienia" mogłem go trzymać na wyciągnięcie ręki i wszystko słyszałem, to mój pierwszy tak głośny telefon, jestem bardzo zadowolony że mogę rozmawiać w miejscach naprawdę głośnych.

#10 Bart2142

Bart2142
  • 42 postów

Napisano 26 września 2008 - 22:20

Ja chyba trafilem na kiepski telefon:( albo jestem juz gluchy albo mam cichy rozmowcow! Cos moge zrobic by lepiej slyczec w moiom iphone (2G soft 2.0.2)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych