Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

- - - - -

Telefony Mac'owców


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
290 odpowiedzi w tym temacie

#226 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 lutego 2008 - 22:45

ja mialem czysty telefon z oranzady, z wgrana blokada klawiatury iPhoheowa.

#227 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 15 lutego 2008 - 02:51

E61 i czekam na nastepce E71,juz wkrotce

#228 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 lutego 2008 - 12:01

Booooże daj mi spokój z E650
na smartphony nie idzie NIC dostać !! choćby GPS - chodzi tylko beznadziejny tomtom i to jeszcze w archaicznej wersji identycznej z N70 :!:

TomTom jest, Nokia Maps jest, program Garmin Maps jest... a na N95 używam bardzo dobrego Route66 ;)

#229 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 lutego 2008 - 12:25

E61


B. fajny telefon. :) Ciezko mi sobie wyobrazic co moga dorzucic nowego do e71 :)

#230 iMuck

iMuck
  • 510 postów
  • Skądstolyca

Napisano 15 lutego 2008 - 12:56

B. fajny telefon. :) Ciezko mi sobie wyobrazic co moga dorzucic nowego do e71 :)


Mam te same odczucia (i telefon).
Jak na razie jest to najlepszy telefon jaki miałem.
Symbian na E61 jest naprawde świetny. Wiele lat temu używałem SPV C500 i doświadczenie Windowsa Mobile było koszmarem. Od tego czasu niewiele się zmieniło w kwestii WM: przez dwa dni używałem Samsunga i600 (zastanawiałem się nad jego zakupem) i na każdym kroku wyprowadzał mnie z równowagi. Tym niemniej pomimo podobieństw z E61 na zdjęciach, Samsung i600 jest jednak w rzeczywistości sporo mniejszy od Nokii, co jest zaletą tego telefonu. Inna sprawa to bateria w Samsungu, która ma się nijak do osiągów E61.
Do wielkości E61 trzeba się przyzwyczaić, ale w tej chwili nie ma na rynku lepszego telefonu w tej cenie (która jest w tej chwili śmieszna).

#231 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 lutego 2008 - 18:54

Ja mysle podobnie. Dla mnie E61 to najlepszy telefon jaki mialem (lub tylko sie bawilem). A w polaczeniu z N800 tworza zabojczy przenosny tandem :)

#232 jackolus

jackolus
  • 256 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lutego 2008 - 12:50

E 61 to bez wątpienia najfajniejsza Nokia :!: N95 8gb ujdzie - bo jest ładna i ma ekran jak w palmtopach ( taki sam jak E61 :P ), ale ta jej pamięć flash jest tak potwornie wolna że szkoda słów. Narzekacie wszyscy na WM - a mówicie o WM Smartphone. Dokładnie miałem styczność z telefonami o których mówił poprzednik ( i600 i E650 ) i też mnie nerwica brała. Oprócz tego że WM Pro jest absurdalnie pamięciożerny: ciężko się do czegoś innego przyczepić. a tak btw. najciekawszą aktualizacją Leo 10.5.2 jaką zauważyłem jest "wspomaganie w iSync Samsungów D600 i D900" - tak troszkę poniewczasie :P

#233 Googlarz

Googlarz
  • 384 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 lutego 2008 - 17:24

no i ja mam E61i oraz uwazam go za jeden z najlepszych (aktualnie dla mnie najlepszy) telefonow - do tego ta synchronizacja z iTunes i iPhoto! fiu fiu ;-) ALE za jego najwieksza wade uwazam napisy na klawiaturze (numeryczne) - prawie nieczytelne! obudowa, wyswietlacz, bateria (!!), synchronizacja, rozmiar - pierwsza klasa! teraz ciezko mi obslugiwac telefon z nie-panoramicznym ekranem ;-)

#234 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 lutego 2008 - 19:57

Moja mama "choruje" na E61i :) Ja osobiście jestem baardzo zadowlony z Nokii N95 ;) P.S. Co do E61i to w Azji występuje też w innych kolorach, np. Titanium Black - bajka :D

#235 Goorsky

Goorsky
  • 200 postów
  • SkądSzczecin, Poland, Poland

Napisano 18 lutego 2008 - 20:04

moi znajomi mowia, ze nosze kalkulator, a nie telefon :) a mam wlasnie E61 i jest naprawde swietny w polaczeniu z Google Maps i paczka BlueConnect 50Mb rzadzi. z minusow to moglby byc tak chociaz ze 2 razy szczuplejszy. A co sadzicie o E71, ktore ma niebawem wyjsc ?

#236 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 18 lutego 2008 - 20:10

Mam k800i, (na swieta prezen sobie sprawilem), ale jednak wolalbym o niebo E61(i) lub nawet E51, ostatecznie nawet N70 niz owego k800i, ale nie ma u mnie w okolicy nikogo kto bylby chetny sie zamienic... a szkoda. Kiedys polowalem tez na SPV'a M3000, ale w stanie "idealnym" lub nowego nie sposob dostac...

#237 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 18 lutego 2008 - 20:12

Ja ze swojego K800i też nie jest zbytnio zadowolony. Po pierwsze - muli. Po drugie, po plus minus 4 miesiącach używania coś się stało i nie mogę używać aplikacji ani gier. Chore. Za to aparat niezły i w zasadzie taki idealny kompakt do ,,u cioci na imieninach".

#238 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 18 lutego 2008 - 21:12

Aparat bdb. szczegolnie jesli "wgramy" lepsze sterowniki. Tak samo z dzwiekiem, sterowniki od serii W duzo poprawiaja... Z muleniem mam tylko problem przy wchodzeniu w odebrane, gdzie nigdy nie mam mniej niz 700 wiadomosci (co prawda regularnie zgrywam to do archiwum przez MyPhone Explorer, ale jednak, mogloby nie mulic i moglyby byc nieograniczone)... Co do "niemoznosci" uzywania - przeinstaluj soft (na CentrumSe.pl znajdziesz opis, mozesz sobie od razu wgrac soft od K810) i powinno na 100% pomoc... Co do gier - fajnie ze chodza na nim tytuly 3D, ktorych przybywa, a gra przez bluetooth nawet fajna jest :) A co myslicie o Blacberrym 8700(g) :?: Strasznie mi sie ten "fonik" spodobal (wiem ze sa nowsze, jak chocby 8100, ale nie...) - co prawda mulitimedialnosci "ma malo", ale po prostu jest super, a jeszcze fajniej jakby bylo mnie stac na ich uslugi. E61 wydaje mi sie IMHO nieco drozsza, ale lepsza alternatywa (choc wolalbym kolko BB niz dzoja Nokii...).

#239 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 18 lutego 2008 - 21:18

U mnie iPhone'ik ale przedtem byla E61 i slynna K800i :D Niestety dla iPhone'a musialem sie rozstac ze swietnym aparatem ale nie zaluje. :)

#240 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 lutego 2008 - 23:03

Ja ze swojego K800i też nie jest zbytnio zadowolony.

Po pierwsze - muli. Po drugie, po plus minus 4 miesiącach używania coś się stało i nie mogę używać aplikacji ani gier. Chore.

Za to aparat niezły i w zasadzie taki idealny kompakt do ,,u cioci na imieninach".


oddaj do serwisu, mi wymienili na nowiutki a zacinał się soft (nie mogłem wejść do managera plików).

Ja uważam, że K800 jest dobrym telefonem ale tylko telefonem :)

#241 Googlarz

Googlarz
  • 384 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 lutego 2008 - 11:40

mekintosz - E61i nie ma tego joya z E61 (i do tego ma kamerke)

#242 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 lutego 2008 - 12:32

mekintosz - E61i nie ma tego joya z E61


Dla mnie - szkoda. Joy jest nieoceniony, podczas serfowania w necie dziala jak mysz.

#243 Goorsky

Goorsky
  • 200 postów
  • SkądSzczecin, Poland, Poland

Napisano 19 lutego 2008 - 13:01

Ja na e61 polecam instalowac najnowsza Opere Mobile i Google Maps tez najnowsze (pokazuje aktualne miejsce gdzie jestes wykorzystujac GSM oraz potrafi wyznaczac directions). Genialne polaczenie!

#244 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 lutego 2008 - 13:28

Dla mnie - szkoda. Joy jest nieoceniony, podczas serfowania w necie dziala jak mysz.


tak samo jak w commu, calkiem przyjemne rozwiazanie ;)

#245 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 19 lutego 2008 - 14:53

Nie mowie ze joy jest zly, tylko ze te z nokii po prostu mi "nie leza" - juz wole te od SE pomimo ich "awaryjnosci"... Chyba jestem na 99% zdecydowany na sprzedaz K800 i kupno E61, chyba ze upoluje SPV'a M3000 w bdb. stanie (wiem winzgroza, ale neistety funkcjonalna, a na iPhone'a dlugo kasy jeszcze nie bede mial...)

#246 Googlarz

Googlarz
  • 384 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 lutego 2008 - 20:32

M3000 miałem i dzięki niej (i SPV C600) nie wrócę do WM (for smartphone oraz pocketpc)... Byłem olbrzymim fanem SE i UIQ (choć sprzętu nie upgrade'ują i dlatego) ale przesiadłem się na nokię z s60 przez cudowną wręcz synchronizację (iPhoto, iTunes i wszystko inne) :-)

#247 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 19 lutego 2008 - 21:58

Era mnie juz neci nowym kontraktem,ale przetrzymam ich az bedzie E71 :-)

#248 Googlarz

Googlarz
  • 384 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 lutego 2008 - 22:07

no E71i... mniam :-)

#249 BladeRunner

BladeRunner
  • 73 postów
  • Skądanother place, another time ;)

Napisano 20 lutego 2008 - 00:23

Właśnie prawie kupiłem;) Motorolę ROKR E6 - pilnie potrzebowałem zmiany telefonu, i akurat wpadła mi w oko. Na początek fatalne wrażenie - nie chciał się włączyć, i zadał mi pytanie po chińsku, na które odpowiedziałem niepoprawnie, więc zaraz się wyłączył ;] Taki elektro- sfinks konfucjanista, albo może zen master ;] Później okazało się, że zawiniła wadliwa przejściówka od ładowarki, a menu było ustawione w pinyin bo telefony przyjechały z Azji. W grudniu 2006 premiera tej motki miała odbyć się w... Chinach, możliwe że miała to być konkurencja dla podróbek iPhone'a lub jego tańsza alternatywa. Niestety, mimo linuxa na pokładzie, i tego że dwa poprzednie ROKR'y miały iTunes, E6 nie współpracuje z iSync. Co ciekawe, bezproblemowo "widzą" się z MacBookiem i wzajemnie wysyłają sobie pliki dowolnego typu, ale już przez USB nie... Mogłem go tylko ładować z kompa. Wszystkie inne funkcje świetnie działały, co jest zasługą prostego interfejsu i wygodnego menu. Zastanawiam się jeszcze nad tym telefonem, bo szczerze mówiąc- wszystko co mi się na rynku podoba jest o wiele droższe, w tej kategorii cenowej same banalne mydelniczki;] A ROKR jest pięknym i funkcjonalnym telefonem, poza tym sprawnie komunikuje mi się ze sprzętem przez Bluetooth. Jeszcze się zastanawiam, a jeśli kto miałby uwagi/spostrzeżenia [używał E6, lub zna soft na linuxa pozwalający go "dopasować" do Maca] to będę wdzięczny.

#250 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 lutego 2008 - 00:29

Era mnie juz neci nowym kontraktem,ale przetrzymam ich az bedzie E71 :-)


E71 bedzie fajne, przypuszczam, ale jak to nowa Nokia, bedzie koszmarnie drogie. Zwazywszy na wyjatkowo dobry stosunek mozliwosci do ceny , goraco polecam E61. Na dwa lata na pewno starczy. :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych