Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 3G


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
430 odpowiedzi w tym temacie

#51 stinger

stinger
  • 329 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 czerwca 2008 - 14:59

ja mam taka nadzieje, ze juz nawet dzisiaj mozna bedzie kupic po keynote...:) ale czy sa ku temu podstawy? mysle, ze jutro to juz powinny być dostepne na bank...



Tak myślałem i mam taką nadzieję !

Thank's clericgrammaton;-)

#52 Log4n

Log4n
  • 41 postów

Napisano 09 czerwca 2008 - 17:13

a ja wam mowie, ze wyjdzie stefan i powie tak: "łoooo kur.... a co was tak duzo??!?!? sory ludzie, ale pilem caly weekend i zgubilem gdzies nowego iphona :D" i odwola wszystko i tyle :P

#53 Adams

Adams
  • 488 postów

Napisano 10 czerwca 2008 - 06:30

Kurcze, ciekawe czy bedzie szansa kupic go jak dawniej przez neta bez podpisywania umowy. W sklepie napisane jest ze albo w Retajlach albo a AT&T wiec to nie wrozy nic dobrego bo moze w Retajlach bedzie trzeba umowe podpisywac. Hmmm, wie ktos cos na ten temat? Szykowalem sie, ze kupie go zaraz do Keynote a tu kupa. Pozdrawiam

#54 nuggie

nuggie
  • 249 postów

Napisano 10 czerwca 2008 - 07:25

Przede wszsystkim cena nie wrozy nic dobrego. Skoro ludzie bez problemu płacili po nad 500$ za iPhona, to dlaczego teraz jest po 300$...... Mysle, że bez umowy się nie obejdzie :(

#55 buster

buster
  • 16 postów
  • SkądWlkp / Bristol UK

Napisano 10 czerwca 2008 - 08:11

Co powiecie na to : [url=http://www.o2.co.uk/iphone/paygo]Pay & Go - iPhone - O2[/url]
Widać stefek odpuścił skoro bedzie on dostępny na karte....

ps.mała ciekawostka [url=http://www.apple.com/pl/iphone/]Apple - iPhone[/url]
[url=http://www.apple.com/pl/iphone/buy/]Apple - iPhone - Gdzie kupić[/url]

#56 stinger

stinger
  • 329 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2008 - 09:11

Co powiecie na to : Pay & Go - iPhone - O2
Widać stefek odpuścił skoro bedzie on dostępny na karte....

ps.mała ciekawostka Apple - iPhone
Apple - iPhone - Gdzie kupić


Skoro w O2 ma tak być, to może w rodzimych iSpot-ach także będzie go można kupić?:shock: :confused:

#57 clericgrammaton

clericgrammaton
  • 499 postów
  • SkądPRZEMYŚL - Warszawa - PHILADELPHIA

Napisano 10 czerwca 2008 - 10:40

a ja wam mowie, ze wyjdzie stefan i powie tak:
"łoooo kur.... a co was tak duzo??!?!? sory ludzie, ale pilem caly weekend i zgubilem gdzies nowego iphona :D"
i odwola wszystko i tyle :P


i chyba dalej go trzyma... bo to co wczoraj pokazal te fotki to jedno wielkie nieporozumienie... ja jestem rozczarowany...jeszcze czekac trzeba do 11 lipca... a tan naprawde to nic nie wiemy tylko tyle ze bedzie kolor bialy i czarny i aparat 2mb a to juz jest skandal...
VIVAT KRÓL VIVAT WSZYSTKIE STANY
ave

#58 Jabber

Jabber
  • 82 postów

Napisano 10 czerwca 2008 - 12:36

Heh... Ja sądze, że z rok albo 2 se jeszcze poczekacie. Nie rozumiem ludzi, takich jak w tym temacie, gdzie podniecaja sie plotka, sami w to wierza i jeszcze wmawiaja to innym. A potem stara historia... "Znowu nie wyszlo. Ale wyjdzie..." i znowu to samo. Ludzie zastanowcie sie co robicie (dedykuje to jednemu Panu co był nadzwyczaj aktywny w tym temacie)

#59 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 10 czerwca 2008 - 12:40

buster obietnica, że pojawi się w O2 w ofercie na kartę nie sugeruje wcale niskiej ceny. Można kupić również Nokię N95 8GB oficjalnie, w salonie operatora, czy nawet w sklepie Nokii - jednak, za jaką cenę.

Nie wiem jaką cenę Wy jesteście w stanie zapłacić za iPhone bez abonamentu, bo jeżeli miałaby być to to równowartość niedawnej ceny z allegro - 1200 złotych - czyli 300 funtów i wyżej... to musiałbym na prawdę dobrze zastanowić się czy oby warto.

#60 Shadowriver

Shadowriver
  • 1 019 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 czerwca 2008 - 12:40

Jabber witaj w świecie Apple ;p

#61 wakoman

wakoman
  • 962 postów
  • SkądMiami, Gdynia

Napisano 10 czerwca 2008 - 14:27

Ja powiem tak - poczekamy, zobaczy.. Mam tylko taką cichą nadzieje, że będzie można nabyć w jakiś sposób iPhone 3G bez abonamentu.. i z ceną przyziemną ;- )

#62 clericgrammaton

clericgrammaton
  • 499 postów
  • SkądPRZEMYŚL - Warszawa - PHILADELPHIA

Napisano 10 czerwca 2008 - 15:13

Jabber witaj w świecie Apple ;p


"Welcome to the real world...":)

#63 stinger

stinger
  • 329 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2008 - 16:21

Autorem cytatu jest clericgrammaton
mysle, ze nas zmiecie z powierzchni...

[QUOTE=stinger;615573]Eee tam, myslę, że aż tak źle to nie będzie!:rolleyes: :confused:
Będzie BOMBKA i na nią wszyscy czekamy, ale żeby zmiotło?!
:shock: :idea:[/QUOT


No dobra, pokazali, obwieścili i ..., ja tam jestem ciutkę zniesmaczony! Spekulowaliśmy o BOMBACH zmiatających z powierzchni, a tu co? Niewiele!!!

Każdy kto trochę uczestniczył na Forum w tych spekulacjach nt. nowego, niewiadomego, niedoścignionego itp.itd. wiedział, że:

poprawią "bakterię"
będzie UMTS czy HSDPA bez jak się okazuje wideo rozmów ( czy u nas działają to inna sprawa)
Bluetooth poprawią i "otworzą" na inne telefony, przesyłanie plików i dodadzą ochronę praw autorskich
O wspieraniu Microsoft Exchange też była mowa i o czytaniu dokumentów

Ale o plastiku jako tylnej obudowie, to nikt nie myślał i jak się mają teraz Crash Testy iPhone-a ????
Teraz po upadku byle jakim, do wymiany idzie plastik - KIEPAWA SPRAWA!!!
BOMBY TO WCZORAJ NIE BYŁO NIESTETY !!!

Zniesmaczony STINGER !!!:shock: :sad: :confused: :-x

#64 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 czerwca 2008 - 16:28

nie wiecie czy sa jakies ograniczenia na 1 osobe odnosnie ilosci zamowien z Apple Store? (CHODZI O iPHONE 3G) MOGE ZAMOWIC TYLKO 1 CZY 2 SZTUKI? Czy moze moge zamowic i 50?

#65 stinger

stinger
  • 329 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2008 - 16:30

nie wiecie czy sa jakies ograniczenia na 1 osobe odnosnie ilosci zamowien z Apple Store?
(CHODZI O iPHONE 3G)

MOGE ZAMOWIC TYLKO 1 CZY 2 SZTUKI? Czy moze moge zamowic i 50?


Przecież jeszcze nie weszły!!!:-x
11.07.2008 dopiero, a z tego co wiem, ograniczenia mają być!!!:-( :-x
Przynajmniej na początku napewno!!!:shock:

#66 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 czerwca 2008 - 16:56

Przecież jeszcze nie weszły!!!:-x
11.07.2008 dopiero, a z tego co wiem, ograniczenia mają być!!!:-( :-x
Przynajmniej na początku napewno!!!:shock:


WIEM ZE NIE WESZLY... ALE CO W TYM DZIWNEGO ZE SIE TYM INTERESUJE JUZ TERAZ? TYM BARDZIEJ ZE CHCE JE SPROWADZAC?!


tzn. jakie ograniczenia?

#67 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2008 - 17:20

skoro nie weszły do sprzedaży to nikt nic konkretnego Ci nie powie, jedynie domysły

#68 Cravol

Cravol
  • 36 postów

Napisano 10 czerwca 2008 - 19:19

Omg ludzie troche spóźnieni jesteście :) Stary iP na początku miał ograniczenie do 3 fonów na osobę, potem zaniżyli to do 1 osoby, to jak myślicie jakie ograniczenie będzie miał iPhone 3g ? ^^ I jeszcze ta aktywacja w sklepie...;/

#69 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 czerwca 2008 - 19:26

Stary iP na początku miał ograniczenie do 3 fonów na osobę, potem zaniżyli to do 1 osoby, to jak myślicie jakie ograniczenie będzie miał iPhone 3g ? ^^



hmmm.... mozesz wyjasnic. chyba ze maly blad w pisowni sie wkradl.



(zakladajac ze takie ograniczenie wprowadza) zamawiajac z Apple store nie moge wiecej niz 1 iPhone zamowic?

to wtedy pojdzie cala rodzina lacznie z dziecmi. do tego nazwiska i imiona mozna sciemniac. w USA nie musisz dowodu pokazywac jak odbierasz przesylke od kuriera. nie raz mialem tak ze wracalem sobie z miasta i pod drzwiami od strony ulicy lezala paczka i nikt jej nie wzial (wczesniej trzeba sie podpisac na takiej karteczce co kurier zawiesza na klamce). chyba ze sprawdzaja to w ten sposob kto wplaca, to wtedy inna bajka


ale na pewno da sie zamowic. ze starymi sie dalo to i z tymi sie da...


I jeszcze ta aktywacja w sklepie...;/


po kiego aktywowac w sklepie? przeciez kazdy chce korzystac z niego w polsce. karte AT&T w kosz i tyle

#70 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2008 - 19:46

z tego co wiem to jak znajomy kupował (jeszcze jak były w stanach) to na kartę kredytową mógł kupić tylko jedna sztukę za gotówkę nie było możliwości kupna a karta AT&T przydaje się np przy restore i odblokowaniu za pomocą Ziphone to tak BTW jak na razie tak jak pisałem wcześniej to są tylko domysły, poczekajmy jak będzie w sprzedaży wtedy będzie wiadomo co i jak na 100%

#71 iLuke

iLuke
  • 127 postów

Napisano 10 czerwca 2008 - 21:24

ja mam 900 zl odłażone jak na tą chwile ale nie wiem czy kupować bo w tą sobote dostałęm dopiero iphona :D kupie moze jak bedzie możliwość jailbreka

#72 clericgrammaton

clericgrammaton
  • 499 postów
  • SkądPRZEMYŚL - Warszawa - PHILADELPHIA

Napisano 10 czerwca 2008 - 23:54

ja mam 900 zl odłażone jak na tą chwile ale nie wiem czy kupować bo w tą sobote dostałęm dopiero iphona :D kupie moze jak bedzie możliwość jailbreka


a co Ty chcesz kupic? skoro masz juz iP... mowisz o nowym?? nowy jak narazie jest tylko na obrazkach i to nawet nie do konca... 11lipca drogi kolego...

#73 Verminard

Verminard
  • 109 postów
  • SkądWawa

Napisano 11 czerwca 2008 - 00:10

Poza tym niewiele się zmienia. Za mało, żeby inwestować w nowego, dla samego faktu posiadania nowego. Wystarczy mi sam fakt posiadania jakiegoś iPhone. ;-)

#74 clericgrammaton

clericgrammaton
  • 499 postów
  • SkądPRZEMYŚL - Warszawa - PHILADELPHIA

Napisano 11 czerwca 2008 - 00:17

stary jest O.K:) a co ja chcialem rzec, ze i tak wiekszosc osob nie uzywa wogole wszystkich opcji telefonu 3G... tak wiec wiekszosc z tych ludzi, ktorzy chca miiec nowke, chce poprostu i wylacznie miec dla szpanu... krotka piłka... jeszcze jak sie wszyscy popatrzyli na cene(with*) to juz calkiem orgazm... a ja wam mowie... nie wszystko zloto co sie swieci:D:D

#75 Verminard

Verminard
  • 109 postów
  • SkądWawa

Napisano 11 czerwca 2008 - 00:39

Dobrze pisze, polać mu (choć pora późna). Na pohybel rewolucjom Steve'a. Czekam na soft2.0+jailbreak+ działające aplikacje i nic więcej mi nie trzeba...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych