Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Raging Thunder - pierwsza gra wyscigowa 3d!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#76 klusmen

klusmen
  • 18 postów

Napisano 18 maja 2008 - 18:51

mialem z ta grą problemik, zawiesil mi sie iphone dopiero wyjecie karty pomoglo, troche moja wina bo wyszedlem klikajac glowny guziczek powrotu i wtedy nastapil blad. dlatego nalezy chyba najpierw wstrzymac gre a nastepnie wyjsc.

#77 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 18 maja 2008 - 19:01

mialem z ta grą problemik, zawiesil mi sie iphone dopiero wyjecie karty pomoglo, troche moja wina bo wyszedlem klikajac glowny guziczek powrotu i wtedy nastapil blad.

dlatego nalezy chyba najpierw wstrzymac gre a nastepnie wyjsc.


Nie wystarczyło HOME + SLEEP około 5 sekund?

#78 zewlak

zewlak
  • 225 postów

Napisano 18 maja 2008 - 19:57

mialem z ta grą problemik, zawiesil mi sie iphone dopiero wyjecie karty pomoglo, troche moja wina bo wyszedlem klikajac glowny guziczek powrotu i wtedy nastapil blad.

dlatego nalezy chyba najpierw wstrzymac gre a nastepnie wyjsc.


A na pewno masz najnowszą wersję? Bo w starej był ten problem, ale teraz po wciśnięciu HOME aplikacja jest zamykana.

#79 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 maja 2008 - 00:45

Ja przeszedłem całe zawody, najlepsze autko zrobiłem i oczywiście pierwsze miejsce :P

#80 cimonj

cimonj
  • 593 postów
  • SkądHorsham, UK

Napisano 24 maja 2008 - 18:47

EXTRA.. byle do czerwca.. no ale jest namiastka! MonkeyBall z premiery SDK tez bedzie POWER! ehh.. az sie chce czekac ;)

#81 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 maja 2008 - 19:10

Lepiej zacznij zbierać kasę bo te gry za darmo na pewno nie będą :P

#82 ekhangel

ekhangel
  • 197 postów

Napisano 24 maja 2008 - 21:18

Jak nie będą, to ktoś zrobi tak, żeby były ^^ W każdym razie ja też nie mogę się czerwca doczekać, w ogóle cały ten soft 2.0, ach... ale i tak trochę minie zanim ktoś go jailbreak'nie... w każdym razie radość, którą doznałem po zakupie iphone'a i która teraz już raczej wygasła, powróci na nowo ^^ Co do gry - świetna!

#83 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 maja 2008 - 00:07

W 2.0 wcale jakichś wielkich zmian nie ma. Oczywiście są niektóre przełomowe jak AppStore, ale ogólnie to po prostu dodane zostaną funkcje, które powinny być (brakuje ich) w 1.1.4 i niższych :P Oczywiście IMO ;) A o ile mi się źle nie wydaje to chyba 2.0 (beta czy jakie tam teraz jest) zostało już złamane (JB). Tak, czy nie?

#84 Shadowriver

Shadowriver
  • 1 019 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 maja 2008 - 00:20

Tak, ale aplikacje z SDK jeszcze nie, machina DRM w SDK została uruchomiona dopiero w Beta 4 ;>

#85 cimonj

cimonj
  • 593 postów
  • SkądHorsham, UK

Napisano 25 maja 2008 - 02:34

..no tak... Shadow ma racje.. JB a AppStore to chyba 2 rozne sprawy. jak myslicie (moze sa juz jakies konkrety) do ilu mega podskawiwac ceny za aplikacje - gry (mysle o hiciorach), pomijam fakt ze DEMA beda "latac" za FREE, i cale shareware! - to tez jest POWER AppStore.. setki progsow za darmo - zeby sie "tylko pokazac" ..ja stawiam $9.99-29.99.. watpie grubo zeby mogly kosztowac wiecej! pzdr... czas na "dzienna" dawke COD4... bez odbioru... aaaaaaaaaa... S&D-HC rox!

#86 bikerosdm

bikerosdm
  • 14 postów

Napisano 25 maja 2008 - 12:25

Pomoze mi ktos jak zainstalowac ta gre?:/

#87 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 25 maja 2008 - 12:35

Pomoze mi ktos jak zainstalowac ta gre?:/


Dodaj źródło: http://iphone.sleepers.net/repo.xml do Installera. Zainstaluj grę Raging Thunder z tego źródła... i voila ;)

#88 tonykiller112

tonykiller112
  • 22 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 19:10

wie ktos czy to bdzie w appstore ?????????????????????????????????

#89 Elthrai

Elthrai
  • 25 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 21:38

a jest to pod 2.0?

#90 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 30 sierpnia 2008 - 21:45

Polecam TO

#91 Elthrai

Elthrai
  • 25 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 21:53

no szkoda ale taki jest swiat... kasa kasa kasa

#92 tonykiller112

tonykiller112
  • 22 postów

Napisano 31 sierpnia 2008 - 12:02

Na stronce BUSHMAN.EDITING - iPhone & iPod Touch: jailbreak, aplikacje, triki, videorecenzje autorstwa bushman.editing (chyba :P) znalazł sie taki tekst.
daje to nadzieje że podziemie ip i it wyjdzie "na powierzchnie", a zreszta sami sobie przeczytajcie



Google zaprezentowało kilka dni temu pierwsze szczegóły swojego wirtualnego sklepu z aplikacjami do telefonów komórkowych z systemem Android. Android Market, bo taka jest nazwa aplikacji, będzie odpowiednikiem AppStore. Każdy, kto będzie chciał zamieszczać w nim programy, będzie musiał się jedynie zarejestrować.

W dodatku Google nie zamierza ingerować w aplikacje zamieszczone w Android Market. Jest to przeciwieństwem Apple i AppStore, które zastrzegło sobie prawa decydowania o tym, które aplikacje mogą być sprzedawane w ich internetowym sklepie. To bardzo ciekawe posunięcie, ponieważ wielu deweloperów bardzo narzeka na system dopuszczania aplikacji do sprzedaży przez giganta z Cupertino.

Android Market ma się pojawić w przyszłym kwartale tego roku.



Copyright © 2006-2008 BUSHMAN.EDITING - iPhone & iPod Touch: jailbreak, aplikacje, triki, videorecenzje
All rights reserved


hehe ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych