Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bootcamp ( pomocy )


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matiek

Matiek
  • 185 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 15:02

Witam, szukam poradnika, ktory opisuje w pelni instalowanie Windows. Nie kumam. Strasznie boje sie partycjonowania dysku, kiedys zrobilem cos zle i byl czarny scenariusz.

#2 kamikadzew

kamikadzew
  • 48 postów
  • SkądPoznan

Napisano 26 kwietnia 2008 - 17:19

Zdaje się w kreatorze boot camp'a na początku jest opcja drukowania poradnika. Drukowałem go z bety i naprawdę dobrze opisywał co i jak. A co do partycjonowania, to nie wiem czy da sie coś skopać przy boot camp'ie wszystko jest już przedefiniowane i tylko wybierasz wielkość dysku.

#3 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 26 kwietnia 2008 - 18:21

Instalowanie Windowsa jest bardzo proste. Uruchom kreatora BootCamp, wciśnij dalej pokaże Ci się partycjonowanie dysku. Polega ono na przesunięciem myszką suwaka, w ten sposób ustalasz wielkość partycji. Następnie klikasz dalej i BootCamp poprosi Cię o wsadzenie płyty z Windowsem do napędu po czym się zrestartuje i uruchomi instalator. Dalej już sobie poradzisz, wszystko idzie jak na zwykłym PC.

Pozdrawiam.

#4 radek-wawa

radek-wawa
  • 183 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 26 kwietnia 2008 - 18:30

Instalowanie Windowsa jest bardzo proste.(...)

Pozdrawiam.


Zaryzykowałbym stwierdzenie że prostsze i szybsze niz na pececie. Na laptopie fjudzitsu instalując windowsa musiałem spędzic kilka ładnych godziń nad doinstalowaniem pełnego zestawu sterowników. I to w sytuacji kiedy wszystko miałem pod ręką i wiedziałem co mam doisntalować.

Tutaj jakieś 40 minut to chyba Ci zajmie - cała instalacja windy z pełnym kompletem sterów, przynajmniej u mnie tak było. Ale i tak windowsa od tamtego czasu włączyłem 3 razy (instalowałem pół roku temu)

#5 Matiek

Matiek
  • 185 postów

Napisano 27 kwietnia 2008 - 07:55

No dobrze, a z Ubuntu jest identycznie? @Edit To jest napisane w plikach .EXE

#6 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 kwietnia 2008 - 13:55

Stefan, jak ty sie boisz windowsa postawic bo nie wiesz jak partycjonowac to sie za ubuntu nie bierz :) taka dobra rada. G.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych