Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Release] MoveMMS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#51 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 kwietnia 2008 - 18:17

potwierdzam, u mnie wersja 1.2 teraz fotki przenosi poprawnie Dołączona grafika

#52 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 12 kwietnia 2008 - 18:23

Wersja 1.1.1. Sprawdzałem tylko na jednym MMS'ie, fotka przeniesiona poprawnie ale w momencie wyświetlenia na całym ekranie jest ona widoczna dobrze tylko przez niecałą sekundę. Chwile potem wszystko się rozmazuje i generalnie babole pojawiają się na ekranie. Z innymi zdjęciami tego problemu nie mam. Mimo wszystko zawsze lepiej zobaczyć zdjecie przez sekunde niz w ogole ale jakby sie to dalo naprawic to byloby wspaniale;)

#53 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 12 kwietnia 2008 - 18:43

@adrianopel: Miałem ten problem jak wgrywałem różne grafiki z komputera do katalogu aparatu. Najwidoczniej iPhone nie czyta wszystkich jpg'ów poprawnie, chociaż ciężko mi powiedzieć co jest tego przyczyną.

#54 w4rri0r3k

w4rri0r3k
  • 88 postów

Napisano 12 kwietnia 2008 - 19:04

dokladnie, tez mi sie to zdazylo (nie przy mmsie, ale przy wgrnaiu zdjecia) po wgraniu jednego zdjecia iphone mi sie restartowal po 2 sekundach od momentu jego otworzenia

#55 Bogdanus

Bogdanus
  • 166 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 kwietnia 2008 - 12:03

Ludzie jakie uprawnienia do katalogu /var/mobile/Media/DCIM/...katalog posiadam, przeinstalowałem program z restartowałem iPhone i dalej to samo .Nie rozumiem tego....

#56 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 13 kwietnia 2008 - 21:35

Jeśli masz dostęp do terminala (poprzez SSH lub program WinSCP) to wydaj w nim komendy:

chown -R mobile:wheel /var/mobile/Media/DCIM
chmod -R 0777 /var/mobile/Media/DCIM



#57 Bogdanus

Bogdanus
  • 166 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 kwietnia 2008 - 11:05

Dzięki działa....;-)

#58 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 kwietnia 2008 - 08:16

Taka ciekawostka: kumpel (iP 1.1.4) dostał MMS'a (chyba od operatora Dołączona grafika) z tytułem Poznaj siebie czy coś takiego z trzema fotkami:
Dołączona grafikaDołączona grafika
MoveMMS przeniósł je do Zdjęć, miniaturki są widoczne ale po tapnięciu w którąkolwiek z nich iPhone ... resetuje się i wstaje w trybie recovery Dołączona grafika
(usunąłem mu te fotki i jest już OK)


Ja też dostałem tego MMS'a, ale u mnie takiego numeru nie było (choć ja miałem wówczas starszą wersję MoveMMS'a, a kumpel przenosił już 1.2).

#59 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 15 kwietnia 2008 - 08:20

Chato - wyślij mi te fotki jak możesz. Sprawdzę u siebie. Jeśli uda mi się dogadać z jedną osobą to wszelkie takowe błędy uda się wyeliminować, potrzebuję tylko czegoś do konwersji png -> jpg.

#60 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 kwietnia 2008 - 08:25

M4v3R: poszły mailem ;)

#61 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 15 kwietnia 2008 - 08:43

Mam i efekt u mnie jest podobny. Wpadłem na pewien pomysł, mianowicie aby każdą fotkę otworzyć i zapisać tak jak zapisuję miniaturkę (które jak widzę *zawsze* działają) tylko że w jej normalnym rozmiarze. Problem w tym że mogę zapisywać tylko PNG, które, chociaż otwierają się poprawnie, to dużo wolniej niż JPG'i (zdjęcie jest przez jakieś 5 sekund zamazane). Jeśli uda mi się potem zrobić konwersje do JPG to wypuszczę nową wersję.

#62 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 15 kwietnia 2008 - 08:59

Chato - wyślij mi te fotki jak możesz. Sprawdzę u siebie.
Jeśli uda mi się dogadać z jedną osobą to wszelkie takowe błędy uda się wyeliminować, potrzebuję tylko czegoś do konwersji png -> jpg.


png - jpg, gif - jpg

to 2 pozostałe standardowe formaty znane i używane :)

Mavik nie obraź się ale trochę sobie przerobiłem Twoją aplikację dodając coś takiego :P

Dołączona grafika

Dodałem sobie komunikat ile MMS-ów nie przeniosło [czyli wszystko z wyjątkiem jpg i txt] + przycisk Zobacz gdy MMSa(y) przeniosło z linkowaniem do zdjęc


Zauważyłem że gdy zdjęcia się przeniesie do katalogu z tapetami iPhone sie nie zawiesza [nie ma znaczenie format] jednak dostęp jest beznadziejny do tego :/

#63 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 15 kwietnia 2008 - 12:25

LoBo: Dobra robota, jak chcesz żeby ta zmiana była w nowej wersji to poślij mi main.js'a :).

#64 AkD

AkD
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 maja 2008 - 01:04

przy większej ilości niż 5 wciąż nadpisuje MMSy :(

#65 Maxxxx_01

Maxxxx_01
  • 178 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 maja 2008 - 13:20

A ja mam taki problem ze ta apliakcja nie przenosi mi fotek do "aparatu" tylko do jakiegos innego folderu... w kazdym badz razie, nie ma ich w galeri w aparacie. Sa przenoszone do folderu: MMSFiles zamiast do DCIM. Przenoszenie ich recznie jest upierdliwe... a poza tym sa obrocone o 90stopni...

#66 SatanGuest

SatanGuest
  • 15 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 maja 2008 - 09:23

a ja mam coś jeszcze innego, mianowicie mówi mi że nie znaleziono mmsów ? ciekawostka

#67 AkD

AkD
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 maja 2008 - 10:49

a ja mam coś jeszcze innego, mianowicie mówi mi że nie znaleziono mmsów ? ciekawostka


może najpierw nie odpaliłeś SwirlyMMS i nie odebrałem MMS'a :P ?

#68 loopez

loopez
  • 250 postów

Napisano 13 maja 2008 - 10:11

a ja jestem bardzo zadowolony ze dziala i robi to co ma robic. - nie marudze ze cos jest obrocone bo wogole MOGE odebrac MMS i cieszyc sie ze moge zobaczyc na przyklad chrzesnice na rolkach - nie potrzebuje interfejsu rodem z symbian nokia by na niego wyrywac lachony ma dzialac i dziala - raz mi napisalo ze przeniesiono mms i go nie zobaczylem ale temu ze to byl txt juz dygresja... kurcze.. zrob tu komus dobrze i zaczynaja marudzic. pamietajcie ze alternatywa jest sam znajdz katalog, sam przenies fotke, sam zrob sam zrob. a czytajac posty na forum to z kumatego grona ktore porozumiewalo sie zrozumialymi haslami zrobila sie lanserka. kiedys... - nie dziala - chmod? - aaa dzieki. teraz: - nie dziala - chmod ? - co ? itd..

#69 chudyy

chudyy
  • 28 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 13 maja 2008 - 17:43

witam mam maly problem z aplikacją swirlymms otóż dostałem dzisiaj MMS Wchodze więc do programu - po zapalaniu się na zielono ikonki M klikam w FETCH i zaczyna się pobieranie. Pasek stanu dobiega do końca i tak pozostaje...program wisi




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych