Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Drukarka do zdjęć - Canon IP 4500


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 mlevvy

mlevvy
  • 208 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 kwietnia 2008 - 21:33

Witam.
Dwa pytania
1) Czy ta drukarka będzie działała na Leopardzie 10.5.2 (Canon mówi że do wersji 10.4)
Link do strony producenta
2) Jest coś lepszego w tej cenie i o lepszych wynikach koszt druku/jakość ?

#2 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 kwietnia 2008 - 21:45

generalnie to najlepsze wyniki mają laserówki - od hp, wszystkie niemalże działają natywnie z OSX

#3 mlevvy

mlevvy
  • 208 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 kwietnia 2008 - 22:21

Niestety cena. Dobra jakościowo laserówka DO ZDJĘĆ kosztuje za wiele. No ale co z OSX i Canonem IP 4500

#4 Kasia L

Kasia L
  • 45 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 05 kwietnia 2008 - 14:30

Mój chłopak ma taką. Wiem, że używa sterowników gutenprint v5.0, bo drukuje po sieci i działa na leo tak jak należy.

#5 trelek2

trelek2
  • 223 postów

Napisano 05 kwietnia 2008 - 21:49

NIE POLECAM! Mam wprawdzie model IP5300 ale nadaje się tylko do dokumentów i to wątpliwie. Canon to szajs i tyle. Oczywiście nie rzucam słównna wiatr tylko konkretnie: Papier co 3-5 drukowań się w niej blokuje sam z siebie i się rwie. Nie było tak od początku tylko gdzieś po roku używania. Czarny zwyky tusz starcza na dłuugo, ale te do zdjęć zużywają się niemalże od razu, a kolory na zdjęciach prawie nigdy nie są takie jakby się chciało. Nie polecam. Oczywiście z LEO działa bezproblemowo jak pod windowsem ale co z tego? Kup Epsona, najprawdopodobniej też działa z LEO a jakościowo to dużó lepszy sprzęt. Przynajmniej te stare pierwsze atramentówki co pamietam... A Apropo lasera- jeśli myślicie że do zdjęć są najlepsze to bzdura! Najlepsze są termosubilacyjne. Lasery są dobre pod względem ceny za wydruk ale jakość zdjęć nie jest wcale dobra. Już wolę atramentówke...

#6 mlevvy

mlevvy
  • 208 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 kwietnia 2008 - 23:10

No właśnie chyba wybór padnie na drukarkę termosublimacyjną. CANON SELPHY CP510 I tu znów pytanie. Zadziała na Leopardzie ?

#7 trelek2

trelek2
  • 223 postów

Napisano 06 kwietnia 2008 - 00:50

Mac OS X 10.5: Dołączone sterowniki drukarek
Na 100% działa. Na stronie appla podają sterownik jako dołączony (Gutenprint)

#8 mlevvy

mlevvy
  • 208 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2008 - 10:48

OK Dzięki Dodałem sobie tę stronę do ulubionych. Pozdro




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych