Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

te maczki to jednak ładne są :)


  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#51 Bartch

Bartch
  • 438 posts
  • SkądWarsaw, PL

Posted 02 April 2008 - 16:13

Cos w tym G4 bylo takiego. Wtedy jeszcze b. duzo osob mialo kineskopowe monitory ktore same zajmowaly wiecej miejsca niz to eleganckie cudo majac nie wiele wieksza matryce.

#52 orzels

orzels
  • 759 posts

Posted 03 April 2008 - 02:34

Design designem, ale czasami mozna sie wzruszyc kruchoscia wykonania Macbooka...

Dołączona grafika
Oba jego brzegi wygladaja podobnie

#53 chris.zurada

chris.zurada
  • 3977 posts
  • SkądTychy, Poland

Posted 04 April 2008 - 12:49

Jak tego dokonales? Serjo musiales chyba mocno nacisnac na obudowe :/

#54 macbirdie

macbirdie
  • 34 posts
  • SkądPoznań

Posted 04 April 2008 - 13:24

Najpiękniejsze w świecie są i tak czarne, brzydkie, trumniaste, kanciaste Thinkpady. ;)

#55 dick.advocaat

dick.advocaat
  • 93 posts
  • SkądCzęstochowa

Posted 04 April 2008 - 13:31

a najpiękniejszą kobietą Whoopi Goldberg ;)

#56 MaciejNowak

MaciejNowak
  • 2148 posts
  • SkądWarszawa

Posted 04 April 2008 - 14:23

No się musze zgodzić:):):)

#57 orzels

orzels
  • 759 posts

Posted 04 April 2008 - 16:12

Jak tego dokonales? Serjo musiales chyba mocno nacisnac na obudowe :/


Jak? Uzywajac intensywnie przez poltora roku.
Jezdzi ze mna do pracy, ma swoj plecak, jest noszony z miejsca na miejsce.
Spelnia swoja funkcje po prostu.
Obok niego lezy stary, stetryczaly juz Dell Xpi CD, ktory mimo swoich dziesieciu lat nie ma zadnej ujmy na swoim wygladzie.. Ot roznica w hardosci sprzetu.
Bo przeciez klient i tak za rok-dwa kupi cos nowego, lepszego, szybszego...
To samo podejscie obserwuje w telefonii komorkowej, ktora tez zmienia swa wytrzymalosc przez lata.

#58 Relentless

Relentless
  • 269 posts

Posted 04 April 2008 - 19:43

ja po roku użytkowania macbooka mogę tylko stwierdzić, ze to najbardziej solidny komputer w moim życiu. Oczywiście nie jestem ignorantem i wiem, że 'to już nie te maczki co kiedyś' a poza tym jest kilka rzeczy, które nie świadczą o moim maczku najlepiej. Porównując go jednak z tym co miałem (Dell, Fujitsu-Siemens) jest to notebook pancerny- zwarta budowa, brak miękkich przestrzeni. Macbooka kupilem gdy trzymając swojego zmordowanego, trzeszczącego,8 miesięcznego notebooka FS zasiadłem obok kolegi z iBookiem. Miał jego komputer ponad 3 lata. Cały porysowany, z jakimiś nalepkami. Owy znajomy nie dbał o komputer zupełnie. Jak już to do torby go wsadzał, lecz nie kłopotał się pokrowcami a ibook towarzyszył mu zawsze i wszędzie.... Zazdrościłem mu tego, też zapragnąłem mieć solidnego notebooka, z którym nie bedę się obchodził jak z jajkiem a po upływie fascynacji, przestane go przesadnie szanować a wręcz zacznę traktować jak zwykłą elektronikę... Po prostu używać i się nie martwić. Tak właśnie nie jest i Macbook jest doskonały pod tym względem i jest on u mnie docelowo komputerem 'na lata'- nawet po kupie modelu PRO będzie czymś w rodzaju 'drugiego samochodu w rodzienie' albo po prostu moim mobilnym biurkiem- i mam nadzieje, ze faktycznie w 2010 roku moj zakupiony w 2007 roku notebook będzie poprawnie działał i funkcjonował. A do tego jest macbook elegancki, i ładny a na tym również mi zależy. Zgadzam się więc- te maczki to jednak ładne są:P

#59 chris.zurada

chris.zurada
  • 3977 posts
  • SkądTychy, Poland

Posted 04 April 2008 - 20:55

Kazdy sprzet ma swoja wytrzymalosc i trzeba powiedziec wprost ze wszystko sie z czasem psuje tu i tam. Nie mam duzego porownania bo duzo laptopow sie nie przewinelo przez moje rece ale macbook wyglada na solidnego. Mam go dopiero od sierpnia zeszlego roku. Pozyjemy zobaczymy. Jakby co bede narzekal jak na Polaka przystalo ;)

#60 _igi

_igi
  • 3154 posts
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Posted 06 April 2008 - 01:24

Jak dla mnie najładniejszym laptokiem apple'a jest MPP, ale mogliby wymienić już klawiaturę i nieco taczpada powiększyć ;P Później jest biały MB, na szarym końcu MBA ze swoją czarną klawiaturą. Z komputerów również PRO, w zestawie z dwoma ACD 30" oczywiście ;P

#61 admkryn

admkryn
  • 2997 posts
  • SkądLondyn, UK

Posted 06 April 2008 - 09:50

Łe tam 2, ja bym chciał 8 na ścianie :)

#62 Bartch

Bartch
  • 438 posts
  • SkądWarsaw, PL

Posted 07 April 2008 - 15:49

Panowie umiaru xD

#63 marcinnek123

marcinnek123
  • 54 posts

Posted 07 April 2008 - 17:14

MACZKI sa beznadziejne moze i łAdNe ale drogie,słabe,wolne i jeszcze raz drogie :]

#64 admkryn

admkryn
  • 2997 posts
  • SkądLondyn, UK

Posted 07 April 2008 - 17:34

Oho, PeCeciarska dywersja :)

#65 lukaszbaj

lukaszbaj
  • 24 posts
  • SkądWysoka, Poland

Posted 07 April 2008 - 17:55

Ej... a dlaczego na moim MB nie ma naklejki "Vista Compatible"? :D
śmiech na sali

#66 Bartch

Bartch
  • 438 posts
  • SkądWarsaw, PL

Posted 07 April 2008 - 19:20

Wlasnie mi tez takowej informacji na obudowie brakuje :(

#67 woocash

woocash
  • 1627 posts

Posted 07 April 2008 - 20:23

Jak miałem MB marzyłem o MBP. Teraz mając MBP powiem, że designersko jest piękny. Aluminium robi swoje, nie ma drugiego takiego. Od spodu wygląda lepiej niż spód dowolnego inny laptopa, i co poniektóre od góry. Ale klawiatura... podświetlenie jest świetne, tylko te klawisze. Nie wiem. ale dla mnie klawiatura MB mimo ze dziwnie wygląda jest absolutnym mistrzostwem. W MBP mam nierówne odstępy między klawiszami, same klawisze się chyboczą. W MB były idealnie dopasowane, z idealnym skokiem i odstępami. W ogóle MB sprawia wrażenie bardziej zwartego.

#68 _igi

_igi
  • 3154 posts
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Posted 07 April 2008 - 23:02

MACZKI sa beznadziejne

moze i łAdNe ale drogie,słabe,wolne i jeszcze raz drogie :]


no, blusriny sie wolniej wyswietlaja :E

#69 Smoczy

Smoczy
  • 4066 posts
  • SkądRzeszów

Posted 22 May 2008 - 21:36

Moim skromnym zdaniem Maci wytoznialo zposrod innych komputerow to ze oprucz prostoty (designu)smigaly na PowerPC,mialy dedykowany Os(a teraz mozna na nich winde postawic),i to je odroznialo,teraz zaczynaja ginac dzieki Intelowi.Mozecie se ze mna nie zgadzac,ale to tylko moje zdanie.

#70 admkryn

admkryn
  • 2997 posts
  • SkądLondyn, UK

Posted 22 May 2008 - 22:54

A Ciebie wyróżniają błędy ortograficzne :E

#71 Smoczy

Smoczy
  • 4066 posts
  • SkądRzeszów

Posted 23 May 2008 - 10:26

sorki,ale jestem dyslektykim

#72 owz

owz
  • 3360 posts
  • SkądPoznań

Posted 24 May 2008 - 01:40

a o sprawdzaniu pisowni słyszałeś? Jak masz takie problemy z ortografią to proponuję najpierw do worda wklejać i poprawiać a potem na forum pisz.

#73 etranger

etranger
  • 193 posts
  • SkądAthis-Mons, France

Posted 24 May 2008 - 06:27

EEE raczej wtyczka do FF i po kłopocie.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users