Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Po Godzinach] Czym sie zajmujecie na codzień ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#26 Conrad

Conrad
  • 376 postów

Napisano 05 kwietnia 2006 - 11:30

Dostałem właśnie pracę jaką chciałem za pieniądze większe niż myślałem (ale to tu - w Irlandii :)), jestem inż. elektrykiem, pływałem zawodowo, byłem właścicielem pubu, a teraz na emigracji z wyboru. Hobby od czasów młodości (he he kiedy to było?) to: fizyka wysokich energii, technika wojskowa, Lem no i maki od wielu lat. Na studiach byłem chory na brydża, ale od wielu lat już nie grałem.

#27 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 05 kwietnia 2006 - 11:42

njet - pozdrawiam kolegę ze studiów - Stosunki Międzynarodowe, Łódź się kłaniają.
Obecnie jestem na stypendium w Hiszpanii. Poza tym piszę sobie od czasu do czasu różne pierdoły do pewnej gazety (to sie nazywa być pismakiem, albo kałamarzem jak mawiają bracia fotografowie zwani też pstrykami :) ). W wolnym czasie rozwijam moje nowe hobby - Mac :twisted: oraz stare, podróże, narty, kino etc.

#28 Raflo

Raflo
  • 160 postów
  • SkądDublin

Napisano 05 kwietnia 2006 - 11:53

(ale to tu - w Irlandii :), .

A mozna wiedziec gdzie kolega dokladnie mieszka moze sie spotkamy :?:
A wrcajac do tematu to pracuje jako "tester" i testuje HP-kowskie tusze do drukarek.

#29 Conrad

Conrad
  • 376 postów

Napisano 05 kwietnia 2006 - 13:11

Raflo mieszkam w Dundalk, ale pewnie będę się musiał wybrać do Dublina bo mam kłopoty z moim iBookiem, a konkretnie z podświetleniem ekranu. Czasami szwankuje. Pewnie przez te wieczne deszcze i wilgoć :lol:

#30 Raflo

Raflo
  • 160 postów
  • SkądDublin

Napisano 05 kwietnia 2006 - 13:49

Raflo mieszkam w Dundalk, ale pewnie będę się musiał wybrać do Dublina bo mam kłopoty z moim iBookiem, a konkretnie z podświetleniem ekranu. Czasami szwankuje. Pewnie przez te wieczne deszcze i wilgoć :lol:

Jakby co to 0857059149, mozna by jakas pinte wypic. :)

#31 Conrad

Conrad
  • 376 postów

Napisano 05 kwietnia 2006 - 14:08

Raflo, może to mały oftopik :twisted: ale wydaje się, że idea jakiejś pinty brzmi bardzo, bardzo ciekawie. Odezwę się, gdy już wszystko zgram.

#32 pener

pener
  • 84 postów
  • SkądZielonka/Poznań

Napisano 05 kwietnia 2006 - 14:54

A ja dostałem wczoraj prace w firmie detektywistycznej w Poznaniu z czego jeztem bardzo rad :smile: :mrgreen: Komputer mo tutaj tylko windowsa a do PISMO musze dokupić troche gratów :wink: ale bydzie gitTak to sie zajmuje najwięcej moturem, w końcu teraz jest sezon to już jeszcze do poznania na nim codziennie :twisted: Amiga, apple no i chlanie :lol: ps Latem jeszcze zbierom jagody i grzyby i letnikom sprzedaje :smile:

#33 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 06 kwietnia 2006 - 13:33

Studiuję teologię na UŚ w Katowicach. Jeszcze 3 lata mi zostały ale to raczej z pasji studia niż miałbym coś robić w nich z pracą, bo to bardziej ludize w koloratkach na teologii uczą. W wolnych chwilach - których mam teraz dużo gram na gitarze w kilku zespołach, uczę się nagrywania muzy, dużo czytam jakichś starych pism muzycznych, czytam newsweek international, gram w jam session w klubach, łażę na koncerty lub takowe organizuję. No i jeszcze język koptyjski. Od przyszłego semestru mam nadizeję,że go rozpracuję i to byłaby moja jedyna szansa na uczelni,żeby zostać (po mgr)

#34 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 06 kwietnia 2006 - 16:03

Na codzień uczeń Zespołu Szkół Łączności a tak wielki fan komputrów i machania "nitką z guzikami" czyli jojo. Uwielbiam rock reegea i takie tam klimaty muzyczne xD p.s. mistrz we wkurzaniu starych i obijaniu sie

#35 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2006 - 19:51

mi zostalo 16 dni do zakolczenia technikum elektronicznego ze specjalizacja systemy i sieci komputerowe, w szkole zazwyczaj nic nie robie, a w domu to sie ucze do matury .... zajmuje sie uproszczaniem sobie życia "think different" :mrgreen: :mrgreen: slucham rapu, HH, house itp ( zazwyczaj zagranicznego bo polskie rytmy szkodza mi na nerwy) :P

#36 Donalitta Dudko

Donalitta Dudko
  • 3 postów

Napisano 06 kwietnia 2006 - 20:07

lubie dręczyć mych uczniów

#37 KJoanna

KJoanna
  • 298 postów
  • SkądGalway

Napisano 06 kwietnia 2006 - 20:21

he he ja tez z Irlandii :) rowniez pracuje w HP-jestem odpowiedzialna za produkcje plyt dla CICSO. wolne chwile to komputer (glownie photoshop) i fotografia teraz zabieram sie za web design pozdrawiam wszystkich :)

#38 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 06 kwietnia 2006 - 21:06

Wykształcenie - wieczny student...:roll: (na razie "bridging programme" - czyli rok z językami... w Leiden - Holandia). W polsce student "stosunków międzynarodowych" (Kraków, WSE), nie wiem czy zakóncze te studia - mam troszkę dość politologii, czas pokaże.

Zawodowo - pracuję się i uczę się dodatkowej profesji w małym studiu prepressu. :D (molestuje Adobe CS i nie tylko, na różne sposoby... i wciąż uczę się nowych "tricków", dopiero rok w tym siedze, więc w sumie nic nie potrafie ;-) ).

A hobby - kobiety, muzyka i mac'i! ;-)

#39 iSylwek

iSylwek
  • 872 postów

Napisano 06 kwietnia 2006 - 21:18

heh ja w sumie też wieczny student :D tylko znowu zacząłem wcześniej wakacje :lol:

#40 grzegorzw

grzegorzw
  • 334 postów
  • Skądstolica

Napisano 07 kwietnia 2006 - 06:59

przemion widze ze pracujesz teraz w firmie prepress ja tez kiedys pracowalem w takiej firmie...mozna sie troche nauczyc...ale duzo tez trzeba samemu główkowac. Pozdrawiam i miłej nauki.

#41 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 kwietnia 2006 - 09:13

Zajmuję się produkcją siłowników rurowych do rolet zewnętrznych....a, co think different ;) Hobby: Nurkowanie (ostatnio mało czasu :( ) i oczywiście maczki.

#42 marczynski

marczynski


  • 1 688 postów
  • SkądKonskie, Poland

Napisano 07 kwietnia 2006 - 10:26

Jeśli ktoś potrzebuje części do rusztów i odżużlaczy to służę pomocą :D , krótko mówiąc Zakład Urządzeń Energetyki Cieplnej. Do czerwca powinienem obronić pracą inżynierską na Politechnice Łódzkiej. Hobby ... wciąż przybywa: podróże, góry, rower, narty (ostatnie zauroczenie), fotografia (coraz mniej), muzyka (brzdękanie na klasycznej i śpiewanie) tylko ostatnio na nic nie ma czasu. W planach Chorwacja i jacht ..

#43 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 07 kwietnia 2006 - 11:46

A hobby - kobiety, muzyka i mac'i!

dobra kolejność =) :mrgreen:

#44 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 07 kwietnia 2006 - 16:21

Stosunki międzynarodowe i dziennikarstwo na UAM w Poznaniu. Piąty rok, ale wydłużam trochę i w maju wylatuję do Kalafiornii do pracy. Wracam w październku, bronię się i chyba znów do USA na dłużej.. Wcześniej pracowałem tu i tam, chociażby dla BULL-a (standaryzacja systemów informatycznych dla TPsa, sieciowe sprawy,realizowanie przetargu UE na systemy i komputery dla prokuratur, sądów itd bla bla..) Aktualnie uczę się o makach (teoria) by wiedzieć co i jak, kiedy wreszcie go zakupię. Informatyka to jednak bardziej moje hobby,a dziennikarka to pasja i mam nadzieję zawód in da future..

#45 borzar

borzar
  • 534 postów

Napisano 07 kwietnia 2006 - 17:50

Mam 34 lata i jestem łodzianinem. Z wykształcenia jestem lekarzem - studiowałem na AM w Łodzi i na tej ś.p. uczelni odbyłem prawie dwa lata studiów doktoranckich z endokrynologii. Od 1999 roku jestem na emigracji zarobkowej w Warszawie. Od 6 i pół roku pracuję w największej na świecie korporacji farmaceutycznej i jestem product managerem od hormonu wzrostu. Od 4 lat jestem szczęśliwym mężem Anity, a od dwu ojcem Mikołaja. Hobby: muzyka (ponad 2 tyś CD) i wszelakie gadżety elektroniczne (od zawsze ;) jakiś Palm, od prawie roku Apple OS X).

#46 Donalitta Dudko

Donalitta Dudko
  • 3 postów

Napisano 07 kwietnia 2006 - 18:16

ihihihihihih :oops: [shadow=red:e6a7090b49][/shadow:e6a7090b49]

#47 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 07 kwietnia 2006 - 18:48

A hobby - kobiety, muzyka i mac'i!

dobra kolejność =) :mrgreen:


...kobiety, muzyka i śpiew mi nie pasowało, śpiewać nie potrafię... Można kombinować z winem, ale częściej pijam pifo (zwlascza belgijskie), chociaż dobre wino bardzo luię i cenię (ostatnio rozkochałem się w winach z Chile i Arfyki, ale na winach znam sie raczej kiepsko..., za to na piwach całkiem nieźle - Belgijskie rządzą, ale nie zawsze ;-) )

#48 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 07 kwietnia 2006 - 19:01

borzar, nie chcesz adoptować syna :wink: a może masz jakiegoś palma na zbyciu?

[ Dodano: 2006-04-07, 20:02 ]
Przemion,
chodziło mi o to,że kobiety wymieniłeś na początku :wink: trzeba szanować i wielbić płeć piękną :D

#49 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 07 kwietnia 2006 - 19:28

dredziarz, to jets tak oczywiste, że nawet o tym nie wspominałem... 8)

#50 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 07 kwietnia 2006 - 22:12

A ja jestem sobie takim małym realizatorem dźwięku lub dźwiękowcem - obecnie siedze na planie pewnego serialu natomiast po serialu podpisuje umowe z pewną stacją televizyjną. Oprócz tego jestem też perkusistą i w wolnym czasie mam zamiar zajmować sie fonografią :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych