Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iApple.pl - czy miał ktoś do czynienia z tą firmą? :P


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 myst

myst
  • 94 postów
  • SkądBiskupiec

Napisano 18 marca 2008 - 15:36

Witam,
pragnę zamówić wysyłkowo iMac'a na iApple.pl - Sklep komputerowy.
czy ktoś kupował już tam jakieś rodukty i czy są godni polecenia
jakie są Wasze opinie?

#2 barteks75

barteks75
  • 43 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 21 marca 2008 - 10:12

Jak najbardziej godni polecenia!!! Więc - POLECAM! Pozdrawaim i życzę udanych zakupów :)

#3 em_slim

em_slim
  • 182 postów
  • SkądPoznan

Napisano 21 marca 2008 - 10:15

polecam! witam sklep rewelacyjny kontakt z klientem - szybki i na najwyzszym poziomie to niezwykle wazna kwestia kontakt zarowno mailowy jak i telefoniczny profesjonalny! cena - bardzo konkurencyjna ( blisko 370zl tanszy najnowszy model macbook pro niz w innych punktach ) szybkosc: zamowienie - czwartek przelew - czwartek piatek o 8 rano komputer na biurku :) polecam w 100%! zdecydowanie godny sprzedawca marki APPLE

#4 Robi_Wawa

Robi_Wawa
  • 1 postów

Napisano 21 marca 2008 - 10:36

Witam Jasne że sklep godny polecenia... Jechałem po swojego Maca z Warszawy i mimo późnej piątkowej pory , zastałem drzwi do sklepu otwarte :))) bo na mnie czekali. Poza tym w razie kłopotów wsparcie techniczne jest błyskawiczne... wystarczy jeden telefon :) Żadnej ściemy , więc gorąco polecam :) bo warto...

#5 expro

expro
  • 16 postów

Napisano 21 marca 2008 - 10:42

Jeśli to jest sklep z Kielc to jak najbardziej Tak !!! Miły człowiek łatwy i szybki kontakt, elastyczny !!! można negocjować polecam !!!

#6 qubuch

qubuch
  • 989 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 marca 2008 - 10:46

no jacyś taki najtańsi nie są...owszem cena netto fajnie wygląda ale założe się że większość ludzi akurat nie może odliczyć Vatu.Wiec myslę że mozna dużo atrakcyjniejsze ceny znaleźć u ludzi na forum i też jest rzetelnie i uczciwie. pozdrawiam

#7 PanMarecki

PanMarecki
  • 1 postów

Napisano 21 marca 2008 - 11:22

Tak tez dołączam się do pozytywnych opinii o sklepie. Szybka profesjonalna obsługa, bardzo miły właściciel . Dla mnie super sklep! POLECAM ! PanMarecki

#8 cza_gda

cza_gda
  • 430 postów
  • Skądgdansk

Napisano 21 marca 2008 - 11:37

posty sponsorowane przez sklep internetowy iApple.pl :D

#9 Grosik

Grosik
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 marca 2008 - 11:42

Mozna polecic z czystym sumieniem. Pelen profesjonalizm. I to nie jest post sponsorowany :)

#10 qubuch

qubuch
  • 989 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 marca 2008 - 11:49

witam

sklep rewelacyjny
kontakt z klientem - szybki i na najwyzszym poziomie
to niezwykle wazna kwestia
kontakt zarowno mailowy jak i telefoniczny profesjonalny!

cena - bardzo konkurencyjna
( blisko 370zl tanszy najnowszy model macbook pro niz w innych punktach )

szybkosc:
zamowienie - czwartek
przelew - czwartek
piatek o 8 rano komputer na biurku :)

polecam w 100%! zdecydowanie godny sprzedawca marki APPLE


jak dla mnie to trochę za szybko się wszytsko stało chyba ze mieszkacie koło siebie i macie rachunek w tym smaym banku.

#11 myst

myst
  • 94 postów
  • SkądBiskupiec

Napisano 22 marca 2008 - 09:07

no ja mieszkam na północy, ale i tak nastepnego dnia miałem komputer :) dzięki za opinie :)

#12 Emilia.waw

Emilia.waw
  • 2 postów

Napisano 17 października 2008 - 09:40

Ostatnio kupiłam MacBooka w iapple.pl i polecam ten sklep nie ze względu na cenę czy szybką dostawę(chociaż nie było żadnych problemów) ale przede wszystkim dlatego, że gdy tylko mam jakieś pytania mogę tam zadzwonić i poprosić o radę. Podoba mi się w jaki sposób traktują klienta i zawsze będę ich polecać!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych