Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Program do pobierania muzyki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#26 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 30 listopada 2009 - 23:13

O jakiej dziurze piszesz?

Czy wogóle zrozumiałaś, o co nam chodzi?

Początki są trudne? Lepiej zrzuć pecetowe nawyki i przejdź na jasną stronę mocy :wink:

Tu jest link, skąd można ściągnąć legalnie darmową muzę

http://www.myapple.p...lnie-muzyk.html

Witamy nowego użytkownika :smile:

#27 AnneMarie

AnneMarie
  • 7 postów

Napisano 30 listopada 2009 - 23:21

hehe "Dziura" wiedziałam,że zadziała.....,jak narazie to dla mnie Bardzo ciemna strona mocy!!!!! apropos-Dzięx

#28 Pedro407

Pedro407
  • 597 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 stycznia 2010 - 12:07

Nie wszystko związanie z torrentami jest piractwem.. Można tam znaleźć też legalne rzeczy, a czasem torrenta łatwiej (szybciej) ściągnąć niż z innych miejsc;) BTW Czy skany czasopism to też piractwo? Bo z jednej strony nie płacę za czasopismo ściągając jego skan ale z drugiej czasopisma się szybko "przedawniają" i przeczytanie jakiegoś artykułu 3mies po jego publikacji może się okazać niemożliwe w inny sposób..

#29 javazlaz

javazlaz
  • 1 513 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 19 stycznia 2010 - 21:11

Tak, jest to piractwo, chyba, że wydawca zezwoli na publiczne udostępnianie gazet lub ich skanów. Ja wiem, że można znaleźć na Torrentach legalne rzeczy - kilka lat temu pobrałem sobie darmową Fedorę Core 4 (wtedy najnowszą). Jednakże "ściąganie muzy" jak to zostało nazwane kilka postów wcześniej już za bardzo do legalnych czynów nie należy... Choć wg. polskiego prawa...

#30 acmeus

acmeus
  • 149 postów
  • SkądPszczyna

Napisano 27 kwietnia 2010 - 23:27

A ja mam pytanie z nie co innej beczki aczkolwiek związane z tematyką pobierania plików na mac'a. Przykładowo serwis oferujący sprzedaż muzyki przez internet udostępnia minutowe urywki nagrań. Klikając w nagranie otwiera mi się ono w QT w przeglądarce (Safari). Chciałbym mieć możliwość zgrania sobie tej próbki na mac'a. Jest na to jakiś prosty sposób?

#31 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 23:37

Poszukaj softu w rodzaju WireTap Pro 1.3.2 software download - Mac OS X - VersionTracker

#32 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 27 kwietnia 2010 - 23:44

Wystarczy Flashgot do Firefoxa




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych