Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch Ultra 2 - tarcze z Watch Faces


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 iMaciekPhone

iMaciekPhone
  • 10 postów

Napisano 27 sierpnia 2024 - 09:46

Witam,
Tak jak w tytule - chodzi mi o tarcze zegarka ustawiane z płatnej aplikacji „Watch Faces” - niestety po kilku minutach od ustawienia ich na ekranie, są zastępowane przez te zainstalowane/dodane wcześniej w pamięci zegarka (przez ostatnią używaną z tejże pamięci). Ktoś ma podobnie? Co z tym można zrobić?
Pozdrawiam,
Maciek

#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 630 postów
  • Płeć:

Napisano 27 sierpnia 2024 - 20:41

To nie są tarcze zegarka. Tych się nie da doinstalować. Można co najwyżej przedłużyć do godziny czas, po którym system będzie wychodził z aplikacji i wracał do prawdziwej, systemowej tarczy. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 iMaciekPhone

iMaciekPhone
  • 10 postów

Napisano 27 sierpnia 2024 - 22:22

A jak przedłużyć? Niektóre zapisują się w zegarku i są trwałe, ale te fajniejsze są tymczasowe. Granda! Kolejne naciągarstwo internetowe. Do tego w reklamie tarcze są 3-d z głębią i reagują na kąt patrzenia na zegarek. Oszustwo! Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam. Maciek.

#4 iMaciekPhone

iMaciekPhone
  • 10 postów

Napisano 28 sierpnia 2024 - 07:15

Jeden ktoś na Insta oferuje rozwiązanie tematu, ale za pieniążki. Czyli po pierwsze - chyba da się to zrobić trwale, po drugie - nie będę w to inwestował
Ok, ustawiłem sobie na 1 godzinę sam.

Użytkownik iMaciekPhone edytował ten post 28 sierpnia 2024 - 07:15


#5 MC_

MC_
  • 6 886 postów

Napisano 28 sierpnia 2024 - 07:28

Raczej nie da się tego ustawić niż na godzinę. 

Też uważam, że zamknięcie tarcz jest słabe, bo wiele z tych dostępnych w aplikacji wyglada bardzo fajnie, ale co zrobić...

Dobrze, że na iP można ustawić tapetę inną niż systemowa.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#6 shevchenko1987

shevchenko1987
  • 747 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 28 sierpnia 2024 - 08:24

Kwintesencja Apple. I tak dziwne, że nie wprowadzili sklepu z płatnymi tarczami. 


 MacBook Pro 14" 2023 (M3 Pro / 18 GB / 512 GB) |  iPhone 15 Pro (128 GB) 

 Watch Ultra 2 |  AirPods Max & AirPods Pro 2 & Beats Flex |  TV 4K (64 GB)


#7 iMaciekPhone

iMaciekPhone
  • 10 postów

Napisano 29 sierpnia 2024 - 23:19

Temat rozpracowany - tarcz jest dostępnych multum i to za darmo. Jedyny minus to ten że można je ustawić max na 1 godzinę, a potem oczywiście ponowić to ustawienie bardzo szybko. Ściągany apkę „clockology”, potem komunikator „telegram”, rejestrujemy się za darmo w tym telegramie, znajdujemy grupę „Clockology oficial”, przystępujemy do niej, a w niej w komentarzach mamy miliony tarcz. Klikamy na podpięty do komentarza plik z tarczą, wybieramy „wyślij do” „Clockology”, w „Clockology” wybieramy „sync” i już. I nie chce za to 40$ jak mi zaproponował za wytłumaczenie tej kwestii pewien pan ze Stanów na Insta, a gdy nie byłem zainteresowany, zszedł do „a ile sir możesz zapłacić?” A-ha, ustawienie 1 godziny zanim zegarek powróci do tarczy systemowej jest w ustawieniach ogólnych - „wróć do zegara”, no i apka Clockology musi być odpalona i odpalana co godzinę, bo się zamyka po tym czasie. Pozdrawiam.

#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 033 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 sierpnia 2024 - 23:52

No to czym Twoje rozwiązane z clockology różni się od tego pierwotnego? I tak co godzinę musisz coś robić, nie?

 

Poza tym 'używaj Telegrama, żeby móc skorzystać' to nie jest dobra opcja. Telegram nie ma, delikatnie mówiąc, dobrej prasy (powiedzmy sobie wprost: jest zwyczajnie gównem), zwłaszcza teraz, kiedy jego twórca dostał zarzuty i już prawie siedzi.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#9 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 788 postów
  • Płeć:

Napisano 30 sierpnia 2024 - 06:15

Pomijając temat używania Telegrama oraz to, że Clockology ma subskrypcję, to jaki właściwie jest praktyczny sens ustawiania tarczy, która samoczynnie znika co godzinę?

Można się tak pobawić kilka godzin, ale na dłuższą metę to jest przecież nieużywane.

#10 iMaciekPhone

iMaciekPhone
  • 10 postów

Napisano 30 sierpnia 2024 - 06:31

Telegram jest darmowy. Clockology też. Nie mam pojęcia jakie notowania ma to coś, bo jest dla mnie tylko narzędziem do osiągnięcia konkretnego celu, czyli dostępu do przebogatej biblioteki tarcz.

#11 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 788 postów
  • Płeć:

Napisano 30 sierpnia 2024 - 06:34

Telegram jest darmowy. Clockology też. Nie mam pojęcia jakie notowania ma to coś, bo jest dla mnie tylko narzędziem do osiągnięcia konkretnego celu, czyli dostępu do przebogatej biblioteki tarcz.

Ale ja przecież nie o to pytałem. Pytałem o praktyczny sens jednogodzinnych tarcz.



#12 MC_

MC_
  • 6 886 postów

Napisano 30 sierpnia 2024 - 09:00

To ja odpowiem - żaden.

A co do użytkowania Telegrama, to mi się kojarzy z jednym - oszustwa inwestycyjne i całkowity brak współpracy z organami ścigania.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#13 iMaciekPhone

iMaciekPhone
  • 10 postów

Napisano 30 sierpnia 2024 - 10:07

Dlatego cynicznie wykorzystuję Telegram do własnych egoistycznych celów (przeogromny zasób tarcz), a co do 1-godzinnego działania tarcz - nie mam z tym problemu - jak zauważę że tarcza się wyłączyła, dwoma tąpnięciami ją przywracam, a godzina to naprawdę sporo. Wszystko jest kwestią wyboru. Ja tylko przytoczyłem pewne, nie pozbawione wad, rozwiązanie darmowego dostępu do ogromnej ilości tarcz na AW, którego nie udało mi się na tym Forum znaleźć ani uzyskać od kogoś stąd. Jeśli komuś się przyda to super. Ja jestem zadowolony.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych