Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy głośniki w macbook pro działają jak laptop jest zamknięty?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Romax

Romax
  • 14 postów

Napisano 13 sierpnia 2024 - 22:31

Cześć.

 

Mam problem z ekranem w Macbook Pro M1 - powoduje u mnie ból oczu i migreny.

Jedynym rozwiązaniem jest podłączenie do zewnętrznego monitora i nie wiem czy muszę kupić monitor z wbudowanymi głośnikami czy głośniki w laptopie będą działały jak go podłączę do monitora i zamknę?

 

Pozdrawiam.



#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 797 postów
  • Płeć:

Napisano 14 sierpnia 2024 - 04:04

Działają, ale ponieważ otwory od głośników są zasłonięte, niektóre częstotliwości są bardziej stłumione niż inne, co istotnie wpływa na jakość brzmienia.

#3 gregin

gregin
  • 40 postów

Napisano 14 sierpnia 2024 - 08:20

U mnie zamknięty Air i tak gra duzo lepiej niż głośniki z monitora. 



#4 Romax

Romax
  • 14 postów

Napisano 15 sierpnia 2024 - 17:46

Działają, ale ponieważ otwory od głośników są zasłonięte, niektóre częstotliwości są bardziej stłumione niż inne, co istotnie wpływa na jakość brzmienia.

To nic, jakos brzmienia troche cierpi... nie bede sie delektowal dzwiekiem z laptopa.

Wazne, ze dzwiek jest :) 


U mnie zamknięty Air i tak gra duzo lepiej niż głośniki z monitora. 

No to super :) o to mi chodzilo! 



#5 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 800 postów

Napisano 16 sierpnia 2024 - 05:29

Może grać ale u mnie głośniczki za 100pln grają lepiej. Trzeba przy zamkniętym pomyśleć jeszcze o kamerze i mikrofonie. Touch ID z powodzeniem zastąpi Apple Watch.

#6 Blue

Blue
  • 551 postów
  • SkądPoznań, Warszawa, Murcia ES

Napisano 16 sierpnia 2024 - 13:26

Można dokupić klawiaturę Apple z Touch ID i gładzik. Drogie, ale warto było. Głośniki i tak mam osobne monitory studyjne. Walczyłem o takie stanowisko stacjonarne wpinane jednym kablem i jestem zadowolony.

#7 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 066 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 sierpnia 2024 - 14:44

"Drogą" to ja mam mechaniczną klawiaturę ;-) I nie zamierzam z niej rezygnować z okazji Touch ID (żeby nie było: bardzo lubię też klawiatury Apple, super się na nich pisze), zegarek to załatwia lepiej.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#8 Romax

Romax
  • 14 postów

Napisano 17 sierpnia 2024 - 20:51

Ok, dzięki za info Panowie... będę coś kombinował

 

Pozdrawiam  ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych