Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Dodawanie rekordów szczepień


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 gadzeciarz_z_rozsadku

gadzeciarz_z_rozsadku
  • 102 posts

Posted 07 August 2024 - 17:26

Dzień Dobry,

 

Zarejestrowałem się  na szczepienie przeciwko wiadomo, jakiemu wirusowi na tydzień przed wylotem na wakacje...

 

Otrzymałem certyfikat w formie tradycyjnej. Zeskanowałem również kod QR lecz nie mam możliwości dodania do portfela. Ta opcja jest wyszarzona. W samej aplikacji zdrowie sam skan wykonany aparatem już jest. 

 

Świadczeniodawca(Apple tak to określa) nie miał elektronicznego podpisu czy Amerykanie zostali zmuszeni przez Unię do rezygnacji z tej opcji na terenie Europy?

 

Fakt, nie otrzymałem kartonika z danymi poświadczającymi wykonanie szczepienia.



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6642 posts
  • Płeć:

Posted 08 August 2024 - 16:55

Raczej UE do niczego nie zmusiła, po prostu pewne rzeczy dla Apple poza USA (względnie rynkami anglojęzycznymi) to jest taki powiedzmy afterthought.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24066 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 08 August 2024 - 19:17

Była kiedyś jakaś taka magiczna stronka, która dodawała - użyłem i działało. Niestety nie pamiętam adresu.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4797 posts
  • Płeć:

Posted 08 August 2024 - 19:54

Była kiedyś jakaś taka magiczna stronka, która dodawała - użyłem i działało. Niestety nie pamiętam adresu.

Żadna strona nie jest potrzebna. Wszystko działa natywnie. Wystarczy zeskanować QR certyfikatu aplikacją aparatu, kliknąć na żółtą etykietkę, która się pojawi i podążać za instrukcjami. Udostępniłbym nagranie, ale zbyt dużo prywatnych rzeczy i nie chce mi się maskować.



#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24066 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 08 August 2024 - 20:38

Dawno Dawno Temu to nie działało w Polsce i była jakaś stronka w domenie .eu ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4797 posts
  • Płeć:

Posted 08 August 2024 - 20:40

Coś kojarzę, ale od dawna działa zupełnie normalnie, bez żadnych udziwnień. Jeszcze sprawdziłem przed napisaniem posta. Kilka sekund i gotowe.






3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users