Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Widgety w StandBy wyświetlają się losowo, zamiast zawsze pokazywać to, co wybrałem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 916 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 czerwca 2024 - 16:10

Kupiłem niedawno ładowarkę indukcyjną, do której mogę przyczepić telefon poziomo, więc zacząłem używać trybu StandBy. Ustawiłem sobie, co chcę tam widzieć i wszystko było ok, aż do momentu, w którym przestało ;-) Wydaje mi się (ale nie jestem pewny, a to już było kawałek temu), że stało się to przy którejś aktualizacji iOS (wersji stabilnej, 17.x).

 

Teraz sytuacja wygląda tak, że czasami wyświetla się to, co chcę, a czasami jeden z tych przygotowanych przez Apple stylów zegarka. W tych pożądanych przeze mnie widgetach mam wyłączone Smart Rotate oraz Widget Suggestions i kiedy trafię na ten ekran, wszystko jest super. Natomiast pytanie brzmi: jak sprawić, żebym zawsze dostawał ten ekran, a nie jakiś śmieszny zegar na cały ekran z dziwacznym krojem pisma?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych